<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > MulteFire: יוזמה חדשה של נוקיה וקוואלקום,

MulteFire: יוזמה חדשה של נוקיה וקוואלקום,

 אליה הצטרפו אריקסון ואינטל, יוצאת לדרך תעסוק בשיפור ביצועים אלחוטיים בטווח התדרים ללא רישוי מולטיפייר-תמונה מCES

יוזמה עולמי חדשה של נוקיה וקוואלקום, אליה הצטרפו אריקסון ואינטל, יוצאת לדרך והיא תעסוק בשיפור הביצועים האלחוטיים בטווח התדרים ללא רישוי. מארגניה מזמינים את התעשייה לקחת חלק ביוזמה על בסיס התנדבותי. זוהי התארגנות עצמאית שמטרתה לפתח ולקדם את MulteFire.

״MulteFire תאפשר לצרכנים וספקי רשת ליהנות משילוב בין ביצועים טובים לבין פשטות הפריסה של Wi-Fi ברשתות מקומיות״, אמר אד טידמן, סגן נשיא בכיר, הנדסה, קוואלקום טכנולוגיות בע״מ, וחבר במועצת המנהלים של MulteFire. ״הודות לתכונות הניידות ואפשרויות האינטגרציה של MulteFire עם רשתות אזוריות, המשתמשים ירוויחו מחוויית חיבור משופרת בעודם נעים בין חללים, דוגמת מרכזי קניות ומשרדים״.

"הטכנולוגיה של MulteFire מסוגלת לשפר גם את איכות החוויה  ואת רמת האבטחה של רשתות פרטיות״, אמר סטיבן ליטיינס, סגן נשיא, אסטרטגיה וניתוח פורטפוליו, פס רחב נייד, נוקיה, ויו״ר מועצת המנהלים של MulteFire.

 MulteFire יכולה לשמש על תקן ׳מארח נייטרלי׳, שביכולתו לשרת משתמשים של מפעילים מרובים, במיוחד במקומות שאליהם קשה להגיע, כמו מבנים ומשרדים״.

על אודות  MulteFire

MulteFire היא התאחדות בינלאומית, שמטרתה לטפח סביבה עולמית אשר תתמוך באינטרסים המשותפים של החברות המשתתפות, המפתחים והמשתמשים בבואם ליישם את טכנולוגיית LTE (או Long Term Evolution) וטכנולוגיות סלולר אלחוטיות של הדור הבא בתצורות המתבססות רק על טווח התדרים ללא רישוי.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות