<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > סרגון נוטלת חלק מרכזי בצמיחת ענף הטלקום במקסיקו ומספקת פתרונות מהירים ואמינים להרחבת שירותי ה-4G וה-Triple Play

סרגון נוטלת חלק מרכזי בצמיחת ענף הטלקום במקסיקו ומספקת פתרונות מהירים ואמינים להרחבת שירותי ה-4G וה-Triple Play

שלושה מפעילי תקשורת במקסיקו ביצעו בשנה האחרונה הזמנות בהיקף כולל של למעלה מ-20 מיליון דולר, על מנת להמשיך ולהרחיב את רשת התקשורת שלהם באמצעות פלטפורמת IP-20

ליטל פולס, ניו ג'רזי, 11 ביולי  2016 – סרגון נטוורקס (נאסד"ק CRNT ותל אביב), המומחית מספר אחת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום ששלושה מפעילי תקשורת ממקסיקו ממשיכים בביצוע פרויקטים מואצים להרחבת רשתות ה-4G LTE וה- Triple Playשלהם באמצעות פלטפורמת FibeAir IP-20  והשירותים המקצועיים של סרגון. סרגון מסייעת למפעילי תקשורת אלה לשנות את הדרך בה אנשים חיים ועובדים במקסיקו באמצעות הפיכתו של הדור הבא של האינטרנט הסלולרי לזמין לכל. לקוחות אלה של סרגון, ששניים מהם לקוחות חדשים אשר הצטרפו השנה, ביצעו במהלך השנה החולפת הזמנות בהיקף כולל של 20 מיליון דולר. סרגון צופה כי תכיר בכ-45% מהכנסות אלה במהלך המחצית הראשונה של השנה, והיתרה תוכר בעתיד הקרוב.

המפעילים ביקשו כיסוי מהיר לשירותי 4G ו- Triple Playעל מנת לעמוד ביעדי הההכנסות וההתייעלות התפעולית שהציבו לעצמם, ולפיכך נזקקו לפתרון המציע הטמעה מהירה של רשת אלחוטית המחברת בין כל האתרים. פתרון התמסורת האלחוטית של סרגון, FibeAir IP-20 , מאפשר למפעילים לעמוד ביעדיהם באפקטיביות, באמצעות אספקת תשתית אלחוטית אמינה, המתאפיינת ביתירות מלאה, וחיבורי תמסורת קומפקטיים. בנוסף, מערך השירותים המקצועיים הנרחב של סרגון, הכולל תכנון רשת פרטני ושירותי הפעלה, מבטיחים כי הפתרון יסופק מהר יותר ויוטמע בהצלחה.

באמצעות סרגון, נהנים מפעילי תקשורת אלה ממקסיקו מזמינות גבוהה של שירותי הרשת, ומן היכולת להרחיבם בעתיד על מנת להגיע לקיבולת גבוהה במיוחד של למעלה מ-1Gbps , גם באזורים בהם יש מחסור בערוצי מיקרו-גל. זאת, באמצעות מינוף טכנולוגיית ריבוי-הליבות הייחודית לפלטפורמת IP-20 עם יכולות LoS 4×4 MIMO. טכנולוגיה זו מאפשרת למפעילים להגיע לקיבולת גבוהה במיוחד, ברבע מהספקטרום שאחרת היה נדרש, ובכך לצמצם את מגבלות הזמינות של ספקטרום תדרי המיקרו-גל.

עירא פלטי

עירא פלטי

פלטפורמת ה- IP-20מאפשרת למפעילים ליהנות מתפוקה גבוהה באמצעות מוצרים הנותנים מענה לכל התרחישים האפשריים על גבי אותה מערכת הפעלה (CeraOS). דבר זה לא רק מפשט את התפעול, אלא גם מגדיל את תפוקת צוות העובדים ואת היעילות התפעולית בכלל, בשל היכולת למנף את אותו תכנון רשת, הקצאת התדרים, תחזוקה ואת ניהול יכולות המערכת. בנוסף, המפעילים יכולים גם להאיץ את קבלת ההכנסות, הודות ליכולתה של סרגון לספק את הפתרון ולהטמיעו במהירות בכל תדרי התמסורת האלחוטית הנדרשים. זאת, בשל טכנולוגיית ה-RF במעגל מודפס וטכנולגיית ריבוי הליבות, הייחודית לה.

"משמח מאד לראות את הפתרונות שלנו מוטמעים בצורה נרחבת במקסיקו, ומסייעים ללקוחותינו לספק שירותי אינטרנט סלולרי באיכות מצוינת ובמהירות גבוהה פי 4", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "השילוב בין פלטפורמת ה- FibeAir IP-20 לבין השירותים המקצועיים שלנו, נותן ערך רב עוד יותר ללקוחותינו. לקוחותינו זוכים למקורות הכנסה חדשים באמצעות הטמעת רשתות במהירות ובקלות, לצד הגדלת היעילות התפעולית באמצעות חסכון במשאבים יקרים וקשים להשגה כגון ספקטרום התמסורת האלחוטית, מקום פיזי על התרנים ומשאבי אנרגיה. פתרונותיה של סרגון משמשים להבטחת כיסוי 4G LTE בכל המדינה. אנו מחויבים לסייע בהקמת רשתות במקסיקו, אשר יחוללו חדשנות, וישמשו כמנוע לצמיחה הכלכלית במדינה".

אודות סרגון:

סרגון נטוורקס הינה המומחית מספר אחת בשוק התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul). סרגון מסייעת למפעילי תקשורת ולספקי שירותי תקשורת נוספים בעולם להגדיל את היעילות התפעולית ולשפר את חוויית המשתמש באמצעות פתרונות תמסורת אלחוטיים חדשניים. לקוחות החברה כוללים ספקי שירותים אלחוטיים, ארגונים בתחום ביטחון הציבור (public safety), סוכניות ממשלתיות וחברות לתועלת הציבור, העושים שימוש בפתרונות של סרגון לאספקת שירותי תקשורת דור רביעי 4G, שירותי יישומי מולטימדיה קריטיים ואפליקציות נוספות באמינות ומהירות גבוהות. טכנולוגיית ריבוי הליבות הייחודית של סרגון מספקת שירותי תמסורת אלחוטית בדור רביעי 4G באמינות וקיבולת גבוהה ותוך ניצול מינימאלי של ספקטרום התדרים, אנרגיה ומשאבים נוספים. פתרונות החברה מאפשרים השגת יעילות, כמו גם מעבר פשוט ומהיר לרשתות מתקדמות. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים מקצועיים המבטיחים יעילות בעבודת הרשת וכלים לאופטימיזציה ולהשגת הערך הגבוה ביותר עבור הלקוחות. פתרונות החברה הוטמעו ביותר מ-460 ספקי שירותי תקשורת, כמו גם בקרב מאות חברות שבבעלותן רשתות תקשורת פרטיות, ביותר מ-130 מדינות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות