<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > חברת AVAYA מובילה בדו"ח תחום תקשורת אחודה של גרטנר לשנת 2016

חברת AVAYA מובילה בדו"ח תחום תקשורת אחודה של גרטנר לשנת 2016

Amit Grinman (1)

עמית גרינמן

חברת אוויה (Avaya) מוקמה ברביע העליון בריבוע הקסם של חברת המחקר גרטנר, בתחום התקשורת האחודה (UC) לשנת 2016, זו השנה השמינית ברציפות. חברת המחקר גרטנר בחנה עשר חברות בתחום התקשורת האחודה, חברות המספקות פתרון אחיד המכסה שישה תחומי ליבה של תקשורת: טלפוניה, שיחות ועידה (אודיו, וידאו ואינטרנט), שירות מסרים מידיים, הודעות, לקוחות לסביבות מרובות והיכולת לבצע אינטגרציה בין יישומים עסקיים לאמצעי תקשורת אחרים.

 עמית גרינמן, מנהל פעילות עסקית בחברת אוויה ישראל: "קצב החדשנות גורם לכך שעובדים רבים מאבדים את הפרודוקטיביות בשל מספר הולך וגדל של ערוצים, יישומים, לקוחות ועוד. חברת אוויה מביטה על המצב הנוכחי, ומביאה לשוק פתרונות דווקא מנקודת המבט של המשתמש ומנהלי ה- IT ומעלה בכך את החשיבות לערך ללקוח. לפיכך, פתרונות התקשורת האחודה שלנו בנויים באופן שמאפשר ניידות, פשטות, גמישות  וביטחון".

ההתמקדות של חברת אוויה בתחום התקשורת האחודה כוללת בין היתר את הפתרונות הבאים: פתרון Avaya Breeze- פלטפורמה טכנולוגית חדשה, שנועדה להקל על ארגונים לפתח יישומים ניידים ואפליקציות מעבר לענן, כחלק מהמהפכה הדיגיטלית שעובר העולם; פתרון Avaya Snapp- חנות האפליקציות של אוויה, המספקת למפתחי היישומים בארגון כלים טובים יותר, במטרה לספק יישומי תקשורת חדשניים במהירות וביעילות ופתרון Aura R 7- למוקדי לקוחות עם יכולות חדשניות ביותר.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות