<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > אפליקציות לסמארטפון > שידרוג משמעותי לאפליקציה של יונייטד איירליינס:

שידרוג משמעותי לאפליקציה של יונייטד איירליינס:

App 1שינוי, ביטול והזמנת טיסות מכל מקום באמצעות הסמארטפון, גישה לארנק של אפל ועוד

אפליקציית יונייטד איירליינס מתחדשת באופן משמעותי והופכת את חווית המשתמש לקלה, נוחה ולמעשה מכל מקום. מעתה ניתן להזמין, לשנות ולבטל טיסה ישירות מהאפליקציה, להוסיף כרטיסי MileagePlus ו-United Club לארנק של אפל ועוד. האפליקציה תומכת כעת גם בהנפקת כרטיסי עליה למטוס (בורדינג פס) של 19 חברות תעופה נוספות.

800,000 איש משתמשים מדי יום באפליקציה של יונייטד. ואלה הן התכונות החדשות שנוספו, ואשר עומדות כעת לרשותם:

ניהול הזמנות

שינוי או ביטול טיסות במהירות ובנוחות ישירות מהאפליקציה, תחת לשונית Reservation Details. שרות זה יתבצע בשלבים, בתחילה חלק מהשירותים ימשיכו להינתן באמצעות אתר united.com, אך בשבועות הקרובים תתווסף האפשרות לפעול ישירות באפליקציה.

שמירת כרטיסי נוסע מתמיד באפליקציית Apple Wallet

יונייטד תאפשר ללקוחות לשמור את פרטי כרטיסי  United Clubו-MileagePlus שלהם באפליקציית הארנק האלקטרוני – Wallet של אפל. אחסון פרטי הכרטיסים בארנק אלקטרוני זה, מבטיח ללקוחות שהמידע שלהם זמין בכל עת בכדי לבצע הזמנות או להיכנס לטרקליני יונייטד. חברי United Club יוכלו לסרוק את כרטיס העליה למטוס כדי ליהנות מטרקליני יונייטד לפני טיסתם. חברי מועדון שמספר ה-MileagePlus שלהם אינו מודפס על כרטיס העליה למטוס יוכלו להציג את הכרטיס האלקטרוני וכרטיס העליה למטוס שלהם בכניסה לטרקליני  יונייטד.

שיפורים נוספים

uniited app 2שיפור חדש ושמו Track my bags מאפשר לעקוב אחר מיקומה של מזוודת הנוסע ומספק עדכונים בזמן אמת: האם הכבודה הועמסה על המטוס, האם נפרקה ונמצאת בדרכה לטרמינל ומתי היא זמינה על חגורת איסוף המזוודות. יונייטד הוסיפה לאפליקציה תמיכה ב-3D Touch (פונקציה שזמינה במכשירי אייפון  6sואילך), שמאפשרת לבצע פעולות במהירות ישירות ממסך הבית. לחיצה קלה על האייקון של אפליקציית יונייטד תוביל את המשתמשים ישירות למסך הזמנת טיסה, ביצוע צ׳ק אין או בירור מצב הטיסה שלהם.

על אודות יונייטד

יונייטד איירליינס ויונייטד אקספרס מפעילות בממוצע 4,500 טיסות ביום ל-338 נמלי תעופה בשש יבשות. בשנת 2016 ערכו יונייטד ויונייטד אקספרס יותר מ-1.6 מיליון טיסות והובילו 143 מיליון נוסעים ליעדיהם. יונייטד מפעילה למעלה מ-748 מטוסים בקווים העיקריים שלה ועוד 475 מטוסים בקווי יונייטד אקספרס מנמלי התעופה המרכזיים שלה בשיקגו, דנוור, יוסטון, לוס אנג'לס, ניו יורק/ניוארק, סן פרנסיסקו, וושינגטון וערים אחרות ברחבי ארה״ב. יונייטד היא אחת החברות המייסדות של Star Alliance, המונה 28 חברות תעופה שמספקות שירות ל-190 מדינות. למידע נוסף: בקרו באתר united.com, עקבו אחרינו בטוויטר United@, או הצטרפו אלינו בפייסבוק. מניות חברת האם של יונייטד, United Continental Holdings, Inc, נסחרות בבורסת ניו יורק תחת הסימול UAL.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות