<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > סלולארית > נוסעים לחו"ל? אומניטלקום מציעה סים (SIM) לחו"ל עם חבילת גלישה של GB12 ובמהירות G4 במחיר אטרקטיבי

נוסעים לחו"ל? אומניטלקום מציעה סים (SIM) לחו"ל עם חבילת גלישה של GB12 ובמהירות G4 במחיר אטרקטיבי

חברת אומניטלקום (Omnitelecom), המפתחת ומספקת פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת, מציעה לנוסעים לחו"ל כרטיס סים בינלאומי עם חבילת גלישה של GB12 ובמהירות 4G. הסים מיועד לגלישה בלבד ומאפשר גלישה ב-42 מדינות בעולם שביניהן גם אירופה וארה"ב, וכן מוצע בעלות קבועה ללא עלות נוספת בעת חריגה, בכל מקרה כנראה שלא תצליחו לסיים sim-cardאת החבילה. הסים החדש שומר על המספר הקיים של הלקוח בוואטסאפ ומאפשר לקיים שיחות בינלאומיות. בנוסף בזכות מהירות הגלישה הגבוהה ניתן לקיים שיחות וידאו ללא חשש מחריגה בעלויות.

לדברי ד"ר צחי בן-יצחק, מנכ"ל אומניטלקום: "כיום יש ביקוש הולך וגובר לכרטיסי סים בעלי דאטה גדולה, משום שהשימוש ברשת נוגע לכל פעילות שהמטיילים בחו"ל מבקשים לעשות, כיוצא בזה שיחות טלפון ב-VoIP, במקום שיחות טלפון רגילות לפי דקות, כפי שהיה בעבר. מכאן שיש פחות חשיבות לסים הכולל גם שיחות ויותר דרישה לסים שבו הלקוח יכול להרגיש חופשי לעשות שימוש אינטנסיבי בחבילת הגלישה שלו." הוא מוסיף: "לכאורה נראה כי הלקוח משלם יותר עבור הסים החדש, אבל הוא חוסך בעלויות של דקות שיחה שהן בד"כ יקרות מאוד בחו"ל, ובנוסף הוא מקבל הרבה יותר: הוא אינו מוגבל בשימוש ולא צריך לצמצם את הפעילות שלו ברשת, הוא יכול להשתמש בכל אפליקציה שהוא רוצה, כולל וידאו, מה שבד"כ מחסל את החבילה במהירות – במיוחד למי שנוסע לחו"ל עם ילדים".

אם בוחנים את כרטיסי הסים לחו"ל שמוצעים היום ע"י הספקים הגדולים ניתן לראות שמדובר בפערים קטנים במחיר- אבל ישנם הבדלים קריטיים בעלות ליחידת ג'יגה בייט (GB):

  אומניטלקום פלאפון סלקום פרטנר
גודל חבילה GB12 GB2 GB2 GB6
מחיר 209 ש"ח 169 ש"ח 249 ש"ח 199 ש"ח
עלות ליחידת GB1 17.14 ש"ח 84.5 ש"ח 124.5 ש"ח 33.1 ש"ח
מחיר חריגה לאחר ניצול הנפח האטה בסיום הגלישה החל מ 49 ש"ח יש לרכוש חבילה חדשה  2.5 ₪ לכל 1MB
משך החבילה 30יום אין 30 יום 21 יום

 

  • המחירים הם לפי חבילת הגלישה בעלת הנפח הגדול ביותר, כפי שמופיעים באתרי החברות בתאריך 04.01.17.

איך מזמינים את הסים: ניתן להזמין טלפונית במספר: 03-7222223, וניתן לאסוף את הסים במשרדי אומניטלקום בבורסה ברמת גן, או לקבל בדואר רשום או עם שליח עד הבית (בעלות).

 לוגו אומניטלקוםאודות אומניטלקום

חברת אומניטלקום בע"מ הוקמה בשנת 2003, כבית תוכנה העוסק במתן פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת ומספקת שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם. החברה מפתחת ומשווקת פתרונות מתקדמים המוצעים ללקוחותיה כגון: שירותי מרכזיה וקול סנטר בענן, שירות Local03 עבור ישראלים בחו"ל, מערכת תזכור תורים, מערכת הקפצת חירום, מערכת לזיהוי קולי ועוד. אומניטלקום הינה בעלת רישיון משרד התקשורת לניתוב שיחות ונכון להיום מנתבת אחוז נכבד מכלל התעבורה הטלפונית הבינלאומית  במדינת ישראל. החברה, המעסיקה כ- 100 עובדים, נמצאת בתהליך צמיחה הכולל בין היתר חדירה נרחבת לשווקי צפון ודרום אמריקה ופיתוח פתרונות טכנולוגיים התפורים לצורכיהם של לקוחות החברה. לחברה תשתיות ומתגים הפרושים בכל רחבי העולם ותומכים בתעבורת השירותים הניתנים לכלל לקוחותיה. לפרטים נוספים: www.omnitelecom.co.il/. 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות