<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > סלולארית > איירון סורס וסופרסוניק מודיעות על מיזוג

איירון סורס וסופרסוניק מודיעות על מיזוג

יהפכו לחברה העצמאית הגדולה ביותר בעולם בתחום המובייל, המספקת פלטפורמת הפצה ומוניטיזציה למובייל  עם למעלה ממיליארד משתמשים כל חודש והכנסות בהיקף של 450 מיליון דולר בשנת 2015

סן פרנסיסקו – 10 בספטמבר, 2015 –  איירון סורס, המובילה העולמית  בהפצת אפליקציות, וסופרסוניק, פלטפורמת המוניטיזציה המובילה לאפליקציות מובייל, הודיעו היום על חתימה על הסכם מיזוג של החברות, ההנהלה ושירותי הפלטפורמה. ההסכם יאפשר להציע מוצר ברמה עולמית ובקנה מידה מסיבי, שיעניק למפתחים ולמפרסמים את הפתרון השלם ביותר הקיים בתעשייה, end-to-end, למערכות מוניטיזציה ושיווק במובייל.

הכוח המניע של המיזוג הזה מבוסס על הבנה הדדית עמוקה של האקו-סיסטם של המובייל ועל האתגרים הקיימים בכל הנוגע להפצה ומוניטיזציה. מיזוג הפלטפורמות יאפשר למפתחים להשיג את מטרות המוניטיזציה ואף מעבר להן, בעזרת SDK מרכזי יחיד. בנוסף לתמיכה מלאה בכל מוצרי הפרסום. החברות, במשותף, מגיעות ליותר ממיליארד משתמשים מדי חודש, והמפרסמים יוכלו למנף מגוון גלובלי של מקורות להשגת משתמשים וליהנות מקסימום משתמשים באיכות הגבוהה.

"קיימת חוסר עקביות בתעשיית המובייל שאנו עומדים לפתור עם מיזוג זה, נושאים כגון מעקב מסך צולב, מיקוד ודיווח. ביחד, החברות שלנו

יהפכו לפלטפורמה הפופולרית של המפרסמים  ומפתחי האפליקציות", אומר תומר בר זאב, מנכ"ל איירון סורס. "אנו מאמינים שהשילוב של העוצמה והעומק הטכנולוגי של סופרסוניק עם הנתונים, הגודל והטכנולוגיה של איירון סורס, ימקם אותנו כחברה העצמאית המובילה בשוק במתן פתרונות ניתוח הנתונים, ההפצה ומוניטיזציה של אפליקציות מובייל. ביחד עם סופרסוניק, אנו מרחיבים את שוק הלקוחות שלנו באופן משמעותי והופכים לאחד השחקנים הגדולים ביותר בתעשיית השיווק למובייל".

עומר קפלן

עומר קפלן

היחסים עם הלקוחות תופסים מקום מרכזי בשתי החברות, והם ימשיכו להתקדם. השותפים הקיימים של שתי החברות ימשיכו לעבוד באותם צוותים, שיוכלו להציע כעת סט פתרונות כולל.

גיל שוהם, מנכ"ל סופרסוניק, הוסיף, "בשעה שהעסקים שלנו משלימים זה את זה באופן מושלם, הכוח המניע האמיתי מאחורי העסקה הזה היה החזון המשותף שלנו. כיום, מפתחים ומפרסמים למובייל נאלצים לעבוד עם מספר שותפים בכדי להשיג את מטרותיהם. המוצר המשותף שאנו מציעים יעניק כעת למפתחים את הפלטפורמה העצמאית והמלאה ביותר שקיימת. באמצעות שילוב הכוחות שלנו, נוכל להביא יותר ערך מוסף ללקוחותינו ולהאיץ את ההשקעה בטכנולוגיה שלנו".

לאחר המיזוג החברה המשותפת תעסיק 800 עובדים, 550 עובדי חברת אירון סורס אליהם יצטרפו 250 עובדי סופרסוניק. כ- 600 מכלל עובדים החברה ימשיכו לעבוד במשרדי החברה בישראל, אשר מהווים את המרכז הגדול של החברה ואחראים על מרבית הפיתוח והמוצר. משרדי החברה בעולם- סן פרנסיסקו, ניו יורק ובייג'ינג בלונדון, מוסקבה והודו- מהווים את החזית העסקית של החברה ומנהלים את התקשורת עם הלקוחות ועם השוק המקומי. איירון סורס צפויה להמשיך להתרחב באופן אורגני ובאופן לא אורגני, החברה  תמשיך לחפש לרכוש חברות נוספות וכן לגייס עובדים בישראל.

אודות איירון סורס

איירון סורס, שנוסדה בשנת 2010 בתל אביב, היא הפלטפורמה הגדולה בעולם להפצת תוכנות. בחברה מועסקים 550 עובדים ב- 4 יבשות. בליבה, חברת איירון סורס הינה חברת נתונים וניתוח נתונים שמקשרת בין אנשים ואפליקציות בנקודות מגע שונות. החברה מגיעה ל- 450 מיליון משתמשים ייחודיים מדי חודש, ומאפשרת 6 מיליון התקנות ממוקדות מדי יום.

אודות סופרסוניק

סופרסוניק היא הפלטפורמה המובילה למוניטיזציה ולרכישה במובייל. החברה מתמחה ומובילה את השוק בתחום מוניטיזצית וידיאו ובטכנולוגית ניהול פרסום וידאו ובטכנולוגיות שיווק והפצה חכמות לאפליקציות מובייל. סופרסוניק מגיעה למעל רבע מליון התקנות מיד יום, בקרב 550 מיליון משתמשים בחודש, ברחבי העולם.

החברה נוסדה ב- 2009 ומעסיקה 250 עובדים. משרדיה הראשיים בסן פרנסיסקו ומשרדים נוספים בתל אביב, לוס אנג'לס, ניו יורק, לונדון ובייג'ין

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.