<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > סלולארית > פלטפורמת ניהול המובייל Maas360: הראשונה לתמוך באייפון 7

פלטפורמת ניהול המובייל Maas360: הראשונה לתמוך באייפון 7

דודו עדי צלם מושיק ברין

דודו עדי צלם מושיק ברין

Maas360, פתרון ה-Enterprise Mobility Management של IBM המופץ בישראל על ידי MobilitPRO, יתמוך באופן מלא במכשיר הדגל החדש של אפל – iPhone7. לקוחות Maas360 יהיו הראשונים שיוכלו להנות מהשימוש בפתרון כבר עם השקת המכשיר החדש. מערכת ההפעלה IOS 10 נתמכת עם ה-iPhone 7 ללא כל שינוי או התאמה מיוחדת.

MaaS360 היא פלטפורמת ענן מלאה המספקת ממשק אחד מרכזי לכל ההתקנים הניידים בארגון.  ייחודה של המערכת הוא ביכולת לספק הפרדה מלאה בין הצד הפרטי לצד העסקי על כל מכשיר. המערכת מאפשרת לארגונים להנגיש שירותים ארגוניים על גבי המכשירים הניידים, וזאת תוך בקרה טובה יותר על המידע הארגוני והתמודדות עם איומי אבטחת מידע, תוך אספקת דוחות מפורטים ויכולות אכיפה מוגברות על המידע הארגוני בזמן אמת ובאופן אוטומטי. הטמעת הפתרון על ידי MobilitPRO נעשית בצורה חלקה ובזמן קצר, ולאחר הטמעתה יכולים עובדי הארגון לעבוד עם הסמארטפונים האישיים שלהם (BYOD).

דוד אדי, מנכ"ל קבוצת MobilitPRO: "Maas360 היא פלטפורמת ניהול בענן, ולכן ברגע שיש שינוי או עדכון בגרסה כלשהי המערכת כבר מוכנה לשימוש בלי שצריך לעשות שום דבר. בנוסף, לאפל ו-IBM, מהחברות הגדולות בעולם, יש שיתוף פעולה טוב ועמוק המאפשר סנכרון חלק ומהיר של Maas360 במערכות ההפעלה של אפל".

אודות MobilitPro

קבוצת mobilitPRO (לשעבר Mobility in Cloud ) היא החברה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי,  המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת  mobilitPRO פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות