<
יום שני , מאי 28 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > קבוצת השירותים הפיננסיים BBVA עובדת עם אמזון ווב סרוויסס (AWS) להאצת הטרנספורמציה של הקבוצה

קבוצת השירותים הפיננסיים BBVA עובדת עם אמזון ווב סרוויסס (AWS) להאצת הטרנספורמציה של הקבוצה

BBVA, קבוצת השירותים הפיננסיים הגדולה (משרתת 67 מיליון לקוחות, מעסיקה יותר מ- 37,000 עובדים), הכריזה על הסכם גלובלי עם אמזון ווב סרוויסס (AWS), שנועד להאיץ את הטרנספורמציה הגלובלית של BBVA באמצעות מחשוב הענן. ההסכם, שהנו חלק מסדרה של הסכמים של הקבוצה עם ספקים אסטרטגיים, הופך את AWS לספקית שירותי תשתית ענן המועדפת של BBVA.

הכרזה זו היא צעד נוסף במסע הטרנספורמציה של הבנק, ו- AWS תבצע את הגירת את עומסי העבודה לענן AWS. קבוצת BBVA עבדה עם AWS לבניית פתרון מבוסס ענן שהנו מאובטח, גמיש וסקלאבילי, אשר יסייע לעמוד בגידול האקספוננציאלי בטרנזקציות, שמביא איתו העידן הדיגיטלי. נכון להיום מנהלות פלטפורמות BBVA יותר מ-542 מיליון טרנזקציות ביום, בהשוואה ל-90 מיליון ב-2006. ב-2017 הקבוצה תהיה ערוכה לנהל מיליארד עסקאות ביום בזמן אמת, תוך תגובה מהירה של  BBVAלשינויים בצרכים ובציפיות של צרכנים.

"משמעות הטרנספורמציה הדיגיטלית של עסקינו, היא שפלטפורמות הטכנולוגיה שלנו חייבות להיות ערוכה להתמודדות עם צמיחה אקספוננציאלית בטרנזקציות, ולטכנולוגיות מחשוב

מייק קלייויל

מייק קלאוויל

הענן יש הרבה מה לתרום בכיוון זה", אמר ריקרדו מורנו, מנהל הנדסה גלובלי ב- BBVA. "העבודה עם AWS והליווי שהם העניקו לנו לאורך המסע הזה, לא רק עם מוצריהם אלא גם עם המומחיות שלהם, יאיצו את הטרנספורמציה שלנו".

העבודה עם AWS והשימוש בטכנולוגיה שלה, מאפשרים ל-BBVA להשתמש במלוא פוטנציאל הענן, תוך עבודה צמודה עם רגולטורים ומפקחים כדי לציית לדרישותיהם. הקבוצה השתמשה ב-AWS להרצת היישום האנליטיי שלה עבור קמעונאים –  Commerce 360 (זמין בספרד), ומתכננת להרחיב את השימוש ב-AWS.

עם הסכם זה ערוכה BBVA להגדיל את שיתוף הפעולה עם AWS בשלושה תחומים, כדי לבנות את הדור הבא של טכנולוגיות בנקאות בענן:

  • שימוש מורחב באקוסיסטם הענן של AWS, יספק שירותי תשתית ענן שיאפשרו ל- BBVA להעביר רכיבים נבחרים של הפלטפורמות שלה אל הענן.
  • יצירה של "קהילת ענן" לשיפור שיתוף מידע והצטרפות למדיניות ותקנים של אבטחה וארכיטקטורה, להבטחת ציות רגולטורי.
  • AWS תשתמשו במשוב מ-BBVA כדי להתאים טוב יותר את ההיצע שלה למגזר הבנקאי.

"אננו נרגשים לעבוד עם BBVA, מהמובילים בחדשנות במגזר הפיננסי", אמר מייק קלאוויל (Mike Clayville), סמנכ"ל מכירות מסחריות גלובלי של AWS.  "באמצעות השימוש בענן AWS, יכולים ארגונים פיננסיים לקדם חדשנות תוך שמירה על רמות גבוהות של אבטחה,  ציות ופרטיות נתונים. אנחנו שמחים להמשיך לסייע ל-BBVA במסע הטרנספורמציה שלה, ולתמוך בקבוצה בקידום חדשנות עבור לקוחות הקצה שלה".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות