<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > נימבל סטורג' דורגה ברביע המובילים של גרטנר בתחום האחסון וראשונה בזכות שלמות החזון הטכנולוגי

נימבל סטורג' דורגה ברביע המובילים של גרטנר בתחום האחסון וראשונה בזכות שלמות החזון הטכנולוגי

%d7%a8%d7%91%d7%99%d7%a2-%d7%94%d7%a7%d7%a1%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%92%d7%a8%d7%98%d7%a0%d7%a8-%d7%90%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9fזו השנה השנייה ברציפות שנימבל ממוקמת ברביע המובילים של גרטנר

נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש ופתרונות היברידיים, מוקמה זו שנה שנייה ברציפות ברביע המובילים בריבוע הקסם של גרטנר בתחום האחסון -General-Purpose Disk Arrays. נימבל סטורג' ממוקמת במקום הראשון על ציר שלמות החזון וההובלה הטכנולוגית.

את הדוח המלא ניתן לקרוא בלינק:  https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-3L6IG6J&ct=161102&st=sb

על פי הדוח, פתרון האחסון של נימבל סטורג' מתממשק עם Hypervisors ועם שרתים רבים בתחום. כך ניתן לשתף מידע על ביצועי המערכות ולערוך שינויים בהתאם לצורכי הארגון. בנוסף, דירגה גרטנר את נימבל סטורג' במיקום גבוהה בתחום שירות הלקוחות והתמיכה. דו"ח גרטנר טוען שאחד מהיתרונות של נימבל סטורג' הוא הפשטות והגמישות של פתרונות החברה המאפשרים ללקוחות לערוך עדכוני תצורה באופן עצמאי. פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' משלב All Flash Arrays ו-Adaptive Flash לארכיטקטורה אחודה המאיצה את ביצועי האפליקציות בארגון תוך כדי הורדת עלויות האחסון. בעזרת יכולת החיזוי ואנליטיקה מבוססת ענן, מפשט ה-Predictive Flash את פעולות הארגון ומספק יכולת חיזוי כמעט לכל התקלות שעלולות לפגוע בעבודה" כתבו האנליסטים של גרטנר.

רפי שקולניק

רפי שקולניק

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "אנחנו מאמינים שפתרונות האחסון המורכבים לא מתאימים יותר לארגונים, בגלל החוסר הקריטי שלהם בחדשנות. נימבל סטורג' שינתה את חוקי המשחק בעזרת השימוש המתקדם באנליטיקה המבוססת על Predictive Flash המהווה חלק אינטגרלי ממערכת הניהול המתקדמת InfoSight".

אודות Nimble Storage

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור וTERA SKY-.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות