<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > היטאצ'י דאטה סיסטמס מוסיפה יכולות Content Intelligence לפלטפורמת התוכן HCP

היטאצ'י דאטה סיסטמס מוסיפה יכולות Content Intelligence לפלטפורמת התוכן HCP

פתרון ה-Hitachi Content Intelligence החדש יחד עם Hitachi Content Portfolio הופכים נתונים למידע עסקי רלוונטי המועבר לגורמים האחראיים בארגון בזמן המתאים

חברת היטאצ'י דאטה סיסטמס (HDS), מובילה עולמית בפתרונות אחסון, גיבוי ומחשוב, השיקה את Hitachi Content Intelligence, המהווה תוספת ל- Hitachi Content hitachi-content-intelligence-colourPortfolio(HCP). מדובר בפורטפוליו ה-Object Storage היחיד בתעשייה עם יכולות חיפוש וניתוח נתונים והפיכתם למידע עסקי.

פתרון הבינה העסקית החדש מרחיב את פורטפוליו ה-HCP, המציע כיום שער כניסה רציף ומשולב לקבצי ענן, יחד עם שיתוף וסינכרון קבצים ארגוניים, וממשיך לשפר את יכולת הארגון לנהל נתונים בצורה אסטרטגית. מעל ל-1,700 לקוחות כבר אימצו את ה-HCP כמרכיב מרכזי במסע אל עבר טרנספורמציה דיגיטלית. בעזרת פתרון ה-Hitachi Content Intelligence, לקוחות אלו יכולים להפוך את הנתונים למידע עסקי רלוונטי שיועבר לגורמים המתאימים בארגון.

הפתרון החדש מתמודד עם האתגרים של חקר וגילוי מידע עובדתי, רלוונטי ובעל ערך על פני המספר הגדל של יצרני נתונים ומאגרים מבודדים אשר מציפים כיום את הארגונים בנתונים רבים מדי. על ידי איסוף נתונים רב-מבניים (Multi-structured), הפתרון מאפשר קבלת תובנות במהירות; ניהול נתונים ושליטה מלאים יותר; והבנת חלוקת הנתונים הארגוניים בהתבסס על הערך שלהם לעסק.

בעזרת פתרון ה- Hitachi Content Intelligenceארגונים יכולים: לשפר את הפרודוקטיביות ואת יעילות העובדים על ידי יצירת תהליך חיפוש ארגוני סטנדרטי ועקבי לאורך כל סביבת ה-IT; לאשר לכל שכבות הארגון חווית חקר נתונים עצמית ומקורית הכוללת תמיכה מפורטת במגוון נושאים; לגלות תובנות חדשות במהירות באמצעות מיצוי אוטומטי, סיווג, העשרה וקיטלוג כל הנתונים הקיימים; למזער סיכון עסקי וחשיפה בעקבות נתונים שלא ניתן לגשת אליהם או כאלו שהלכו לאיבוד, תוך כדי שיפור היעילות התפעולית של העסק; לייעל את התשתית הקיימת על ידי זיהוי נתונים שלא הייתה אליהם גישה תכופה ולהפוך את שינוי המיקום שלהם לאוטומטי אל שכבת אחסון אובייקט תוכן זולה יותר.

content-intelligence-architectureמאפייני פתרון ה-Hitachi Content Intelligence המרכזיים כוללים: ריכוז נתונים ארגוניים והפיכתם למידע עסקי רלוונטי ובעל ערך; חיבור ואיסוף נתונים רב-מבניים ממחלקות עסקיות שונות ומיקומים שונים; אפשרויות פריסה גמישות הכוללות פריסה פיזית, וירטואלית או מארחת (ענן ציבורי או פרטי); רמות גבוהות של סקלביליות וזמינות; שמירה על רגישות נתונים בצורה מאובטחת על ידי ווידוא כי רק משתמשים מורשים הם בעלי גישה לתוצאות מוגדרות עם שילובים לשירותים מאומתים, בקרות אבטחה ברמת המסמך ומדיניות גישה פרטניות; אספקת תוצאות מותאמות אישית בשירות עצמי, המותאמות למשתמש אינדיבידואלי או לקבוצה הניגשים לנתונים; יכולת הרחבה עם ממשקי תכנות יישומים מפורסמים התומכים בחיבורי נתונים מותאמים, שלבי טרנספורמציה או בניית יישומים חדשים; פריסה באמצעות עיצוב מהלך עבודה אינטואיטיבי, כלי ניהול, חקר נתונים מודרך וחיפוש יישומים.

סקוט בייקר, מנהל בכיר של טכנולוגיות מתפתחות בהיטאצ'י דאטה סיסטמס, אמר כי, "כיום, הנתונים הינם הנכס האסטרטגי ביותר של ארגונים וחיבור האנשים הנכונים לנתונים

איתן יהודה

איתן יהודה

הנכונים בדרך משמעותית ומתוזמנת הינו קריטי להישארות הארגון רלוונטי ותחרותי בפלח השוק שלהם. Hitachi Content Intelligence מאפשר ללקוחות לארגן, להפוך ולארוז נתונים ארגוניים למידע עובדתי ועל ידי כך להפוך אותו ליקר ערך עבור העסק".

איתן יהודה, CTO ישראל, יוון, מלטה וקפריסין בהיטאצ'י דאטה סיסטמס, אמר כי, "ארגונים גדולים בארץ ובעולם מבינים כעת שפתרון ה-NAS (Network-attached storage) המסורתי לא מספק את המענה הנדרש הן ברמה העסקית של חיפוש מידע והפיכתו לידע והן ברמה התשתיתית והרגולטיבית של חלונות גיבוי, ארכוב המידע, העתקתו לאתר שלישי, הגנה באמצעות כלי אנטי-וירוס ועוד. היטאצ'י הובילה את מהפכת האחסון החכם ואפשרה לארגונים להוסיף מטה-דאטה לקבצים בעת העברתם למערך האחסון וכן את היכולת לטפל במידע לא מובנה. אנו עדים למגמה לפיה ארגונים רבים אשר נמצאים לפני קבלת החלטה לשדרוג מערכות ה-NAS בוחנים את טכנולוגית ניהול התוכן ומתחילים לאמץ את השינוי".

 אודות Hitachi Data Systems

היטאצ'י דאטה סיסטמס (HDS), חברת בת בבעלות מלאה של תאגיד היטאצ'י היפני, מספקת פתרונות ניהול מידע וחדשנות חברתית (Social Innovation) המסייעים לארגונים להצליח ולחברות להיות בטוחות, בריאות וחכמות יותר. אנו מתמקדים במידע המספק ערך אמיתי לארגון – מה שאנו מכנים האינטרנט של הדברים. הפורטפוליו שלנו כולל פתרונות אחסון מבוססי דיסקים, פלאש או אובייקטים, פתרונות תשתית מאוחדת, ניתוח נתוני ביג דאטה, פתרונות ושירותים בתחום הענן. פתרונות אלה מגיעים לשוק באמצעות ערוצי שיווק ישירים ועקיפים ביותר מ-130 מדינות ובין לקוחותינו נמצאים כ 70%-מהחברות ברשימת "פורצ'ן 100". HDS פועלת בישראל משנת 1979 ומעסיקה כ-40 עובדים. בין לקוחות החברה בארץ נמנים כל הבנקים הגדולים, גופים ביטחוניים ותעשייתיים, חברות היי-טק, חברות סלולר, משרדי ממשלה, עיריות וחברות תשתית ופיננסים. למידע נוסף, אנא בקרו באתר החברה: http://www.hds.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות