<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > מחפשים משרדים חדשים? המרכיב הסודי שיגרום לכם לבחור נכון

מחפשים משרדים חדשים? המרכיב הסודי שיגרום לכם לבחור נכון

STP_0499
אם נדמה לכם שיותר ויותר משרדים מסביבכם קיבלו בשנים האחרונות תפאורה שכאילו נלקחה מתוך סיפור אגדה, אתם לא טועים בהרבה. העשור השני של המאה ה – 21 מתאפיין בתשומת לב יתרה לסביבות עבודה – ומסיבות טובות. סביבה תומכת ומאפשרת, הן טכנולוגית והן אנושית, מסייעת באופן ישיר לעובדים לייצר תפוקה טובה יותר. “כשענני אבק התהילה המסנוורת ממשרדי גוגל ופייסבוק החלולשקוע, יותר חברות “רגילות” החליטו להשקיע במשרדים מפנקים לעובדים” מספרת נעמי גרינברג, מנהלת מרכז SPACES החדש שנפתח בימים אלו בהרצליה. הבעיה, כך עולה ממשאל בלתי פורמלי בקרב מנכ”לים בחברות סטארט אפ, היא כפולה: הראשונה היא שלא כל החברות יכולות לעמוד בעול הכלכלי של שיפוץ מרחב משרדי לצרכיהם. הסיבה השניה ואולי דווקא החשובה יותר, היא שלא כולם הצליחו להפנים בדיוק מהם אותם מאפיינים חשובים שיביאו לתנופה אמיתית ביעילות העובדים.

בעל סטארט אפ? הקלק לקבלת הצעה שתשדרג את העסק שלך >>

פחות רעשי רקע, יותר תחושת בית
מותג משרדים בינלאומי שהבין את שיווי המשקל העדין שמשרד צריך לכלול הוא SPACES. הרשת העולמית אשר צמחה מאמסטרדם כבר ב 2008 ולה 13 מרכזים בעולם, היתה בין הראשונים בעולם שזיהתה את קהל הסטארט-אפים כפלח שוק ייעודי. בימים אלו היא פותחת את חלל המשרדים הראשון בישראל והוא כולל תמהיל מדוייק בין חללי עבודה דינמיים ומעודדי יצירתיות ב Open Space, משרדים סגורים ושקטים לרגעים בהם ההשראה ממתינה להופיע, מתן דגש מיוחד על עיצוב ונראות יוצאי דופן ומגוון פעילויות חברתיות לצרכי העשרה ומינוף. זוכרים את אותו משאל בלתי פורמלי בקרב מנכ”לים? המשאל הזה הראה למעשה שלעיתים רבות, עובדים אשר בוחרים לעבוד מחללי עבודה שיתופיים מרגישים שהם מגיעים יותר לבילוי מאשר לעבודה – ההמולה מסביב מקשה לפעמים על הריכוז. נכון, הם עושים הרבה נטוורקינג ומינגלינג אבל הלכה למעשה אותם עובדים מייצרים בסופו של יום פחות שעות עבודה אפקטיביות. “אנחנו לא באים להתחרות בחללי העבודה הקיימים היום בשוק הישראלי פשוט בגלל שמנעד הדגשים שלנו מעניק למי שבוחר לעבוד מ SPACES חוויית עבודה אחרת. קצת כמו עבודה מהבית, אם הבית שלכם מעוצב יפה ומפנק” מסבירה גרינברג בחיוך.

STP_0567
המאפיינים שסטארט-אפים מעריכים
המתחם החדש של SPACES מושתת על אותם ערכים המניעים את המרכזים האחרים של החברה בעולם כאשר בראש ובראשונה ניצב הרצון לייצר תחושת נוחות אולטימטיבית. המרכז בהרצליה מתפרש על פני 1,500 מ”ר ומכיל 267 עמדות עבודה במתחם מעוצב ומפנק. כ – 70 עמדות ממוקמות ב Open Space ואילו היתר במשרדים פרטיים, חדרי ישיבות או חדרים אחרים.

בניגוד למתחרים בשוק, החשיבה ב SPACES גורסת שלצד הפעילויות החברתיות, שקיימות גם הן (כמו יוגה, ריצת בוקר ועוד), סביבת העבודה צריכה לדרבן את העובדים לחפש השראה מחד ולנטרל אותם מהסחות דעת מיותרות, כגון המולה ורעש לא רצויים, מאידך. לכן, המרכז כולל בין השאר חדרים שקטים (Quiet Rooms) אליהם אסורה כניסת טלפונים. קצת כמו בספריה, כל מי שמרגיש שהוא זקוק לשקט על מנת לחשוב, לכתוב הצעה חשובה או פשוט להתרכז בקלות יותר, יכול למצוא מקום בחדר השקט. “מי שרוצה לעשות שיחת טלפון חשובה וגם לא מעוניין בהסחות דעת יכול לבצעה מתאי הטלפון הייעודיים” אומרת גרינברג. “במקביל לתשתיות המושקעות שהמרכז מציע מי שעובד במתחם נהנה מליווי עסקי מקצועי ואפילו מעזרה חודשית בהקמת העסק בשלביו הראשונים על-ידי אקסלרטורים מנוסים”. התכנון האדריכלי של המשרדים כולל גם מקלחות, כדי שהגעה לעבודה באופניים או יציאה לריצה מרעננת באמצע היום יהפכו לעניין שבשגרה, וכן בית קפה המוכר קפה איכותי ונשנושים בריאים במחיר מוזל מאוד.

SPACES עתידה לפתוח ברבעון הקרוב עוד 10 מרכזים נוספים ברחבי העולם, לרבות יפן, אירופה וארצות הברית.

לקבלת פרטים נוספים

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

אודות מערכת ITnews

נגישות