<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > 4 דרכים ללימוד אנגלית: מה הדרך שהכי מתאימה לך?

4 דרכים ללימוד אנגלית: מה הדרך שהכי מתאימה לך?

02G11856 בין אם זה בעולם העסקים, בנסיעות לחו"ל או בצפייה בסרט בקולנוע, כל אחד כבר יודע שכדי להתקדם ואף להסתדר בחיים צריך לדעת לדבר ולכתוב באנגלית. זה יהיה מאוד תמים להניח שלימוד שפה הוא דבר פשוט שבא לכל אחד ואחת בקלות, ההיפך הוא הנכון, שכן אילולא ניחנתם בכישרון לקליטת שפות, הסיכויים הם שגם עבורכם לימודי השפה האנגלית עוברות בשעות מייגעות ומתסכלות של עבודה ותרגול. אולם, ישנן לא מעט דרכים ללמוד את השפה וכיוון שכל אחד מאתנו תופס וקולט דברים בצורה שונה, שווה שתתנסו בכל ארבעת הדרכים הבאות כדי להבין מה היא הדרך האידיאלית עבורכם.

קראו כמה שיותר ספרים
אם אתם בלאו הכי אוהבים לקרוא ספרים, יש לכם לא מעט מזל. ספרים רבים שאתם נוטים לקרוא בתרגום לעברית לרוב נכתבו באנגלית ומשום שקריאה הינה אחת הדרכים המצוינות לרכישת שפה או לשיפורה ברגע שרכשנו אותה באופן בסיסי, לא תאמינו עד כמה הרמה שלכם תשתפר אם תתאמצו לקרוא באנגלית. הקריאה יכולה להרחיב את אוצר המילים שלכם וכן את ההיכרות שלכם עם הדקדוק וחוקי הלשון של השפה האנגלית. אם אתם מתקשים להתחיל עם ספרים ברמה גבוהה, אל תתביישו והתחילו בקריאה של ספרי ילדים ברמה פשוטה יותר. אל תשכחו שכל דובר השפה האנגלית החל גם הוא בקריאת ספרים כאלה. כמו כן, תמיד אתם יכולים לקרוא פרק של ספר בעברית ואז את אותו הפרק באנגלית עד שתרגישו מספיק בטוחים בעצמכם לעזוב את הספר בעברית.

>> לימודי אנגלית בהתאמה אישית, היכנס לפרטים נוספים >>

תתמכרו לסדרה חדשה
באופן מפתיע משהו טוב גם יכול לצאת משעות של צפייה בטלוויזיה. הטלוויזיה היא דרך מצוינת ללמוד אנגלית מדוברת שכן חלק גדול מהתוכניות המשודרות בטלוויזיה וכן מרבית הסרטים הם דוברי אנגלית. השתדלו לעקוב אחרי השפה המדוברת מאשר על התרגום בעת הצפייה וכשתתקלו במילה שאתם לא מבינים, התרגום יוכל לסייע לכם להרחיב את אוצר המילים שלכם באנגלית. תמיד תוכלו גם בהמשך לצפות בסדרות או בסרטים בצפייה ישירה באינטרנט מבלי שתזדקקו לתרגום.

עלו על המטוס הבא
אם הייתם צריכים דרבון לטוס לחוץ לארץ, אנחנו שמחים להעניק לכם אותו. שהות בחו"ל היא דרך מצוינת ללימוד אנגלית. למעשה, ככל שתשארו במדינה דוברת אנגלית זמן רב יותר ותצטרכו להתנהל ולתקשר עם אנשים על בסיס יומיומי בשפה, האנגלית שלכם תשתפר בצורה כל כך משמעותית שכשתשובו לארץ תתחילו לתכנן את הטיול הבא.

הירשמו לקורס אנגלית
לאלה מכם שזקוקים ל"עזרת חבר" ומתקשים ללמוד באופן עצמאי, קורס באנגלית הוא האופציה הטובה ביותר. קורסים מסוג זה מתקיימים במוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ ומציעים לימודים ברמות שונות, החל מרמת מתחילים עבור אלה שכלל לא מכירים את השפה ועד לרמת מתקדמים שרוצים לשפר את יכולת ההתבטאות או הקריאה שלהם. ישנם גם קורסים אשר מתמקדים בסוגי אנגלית מסוימים כמו קורס לימוד אנגלית עסקית.
בסופו של דבר, דרך הלימוד אינה חשובה כמו חובת התרגול. בין אם תחליטו ללמוד או לשפר את האנגלית שלכם באמצעות קורס, קריאת ספרים, צפיה בטלוויזיה או שהות בחוץ לארץ, אם אתם באמת רוצים לקלוט את השפה בצורה הטובה ביותר תצטרכו להשתמש בה כמה שיותר. אנחנו אישית ממליצים על שימוש באיזה ריזורט מפנק בחו"ל.

>>רוצה לשפר את האנגלית שלך? 15% הנחה על מגוון קורסי אנגלית >>

 

 

 

 

אודות מערכת ITnews

נגישות