<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > לימוד אנגלית: להגיע לרמת שפת אם

לימוד אנגלית: להגיע לרמת שפת אם

לא משנה באיזה מקום תבקרו בעולם, תיווכחו במהרה שלימודי השפה האנגלית הם חלק אינטגרלי ממערכת השעות במסגרות החינוך כמו גם חלק נפרד מחיי היומיום של כולנו. בתור השפה הרשמית ב-70 מדינות בכל רחבי הגלובוס, אנגלית כיום נלמדת על ידי למעלה ממיליארד אנשים ברחבי העולם. למעשה, עבור יותר מ-400 מיליון איש, אנגלית היא שפת אם ועבור 02H74368600 מיליון אחרים, היא משמשת שפה שנייה.

כיום בישראל וכן במדינות רבות נוספות, אנגלית היא כבר ממזמן שפה שאנחנו שומעים ומדברים ביומיום שלנו. משימוש במקום העבודה, בתחומי מחקר, במאמרים אקדמיים, בצפייה בטלוויזיה ובסרטים, בהאזנה למוסיקה, ובתחומים רבים נוספים, אי אפשר להתכחש לעובדה שלימוד אנגלית ושליטה מלאה בשפה הם חובה על כל אדם ששואף להתקדם בחיים.

>> לימודי אנגלית בהתאמה אישית, היכנס לפרטים נוספים >>

לימודי אנגלית– השקעה בטוחה בעתיד

כיום, השליטה בדיבור ובכתיבה באנגלית היא אחד התנאים הבסיסיים להתקדמות בחיי הקריירה ומבחינה חברתית. בשל כך, לימוד האנגלית מתחיל עוד בבית הספר היסודי ונחשב בסוף לימודי התיכון לאחד המקצועות החשובים ביותר בבגרות. בהמשך הדרך, אנגלית ברמה גבוהה נדרשת כתנאי הכרחי ללימוד תואר, תעודת הוראה ואפילו לרכישת מקצוע אטרקטיבי ומשתלם.

עם זאת, כל אחד לומד וקולט דברים בצורה שונה. זו הסיבה שעבור אנשים רבים שיטת הלימוד המסורתית לא מניבה את התוצאה המבוקשת, והם ממשיכים להתקשות לתקשר באנגלית בחופשיות גם לאחר שנים רבות של שינון ותרגול. בשל כך קמו מסגרות אלטרנטיביות שמאפשרות לתלמידים לרכוש את השפה מבלי לשבור יותר מידי את הראש על הדרך. לימוד האנגלית במסגרות הללו לרוב מתחלק לקטגוריות שונות, ביניהן שליטה בסיסית בשפה ותכלית הלימוד ותחום ההתמחות. המטרה הסופית היא להקנות לתלמיד שליטה וביטחון בשפה שיסייעו לו או לה לא רק להתקדם מבחינה לימודית ומקצועית אלא גם לקרוא מאמרים מעניינים ברשת מבלי שיצטרכו לחפש תרגום.

סוגי הקורסים באנגלית

היום ניתן ללמוד אנגלית במסגרות שונות:

  • לימוד אנגלית לפי רמות – בין אם אתם רק מתחילים, שולטים בשפה ברמה כזו או אחרת או מתקדמים, תוכלו ללמוד אנגלית בקורסים המתחלקים לשלוש הרמות בהתאם לשלב שבו אתם נמצאים.
  • לימוד אנגלית לעסקים – אם אי פעם חיפשתם עבודה, ודאי נתקלתם בדרישה ל"אנגלית ברמת שפת אם, משהו שלא בטוח יכולתם לספק למעסיק. אין ספק ששליטה בשפה עם דגש על אנגלית עסקית תהווה לכם יתרון משמעותי בשוק העבודה. במסגרת זו תוכלו לרכוש שליטה מלאה בניהול שיחה, קריאה וכתיבה תוך מתן דגש על הפן העסקי של האנגלית, ניהול משא ומתן וכתיבה עסקית וכן שליטה במונחים מעולם העסקים הבינלאומי. במילים אחרות, כל מילה או ביטוי בה תתקלו בראיון או במהלך העבודה יהיו קטנים עליכם.
  • לימוד אנגלית לשימוש יומיומי – מגלישה באינטרנט דרך חברות ברשתות חברתיות ועד צפיה בסרט או תרגום חומר מקצועי או אקדמאי, אנגלית היא חלק בלתי נפרד מחיי כולנו. בקורסים מהסוג הזה תוכלו לתרגל וללמוד מיומנויות שונות, ביניהן קריאה, כתיבה והתמצאות באנגלית. מכאן, the sky is truly the limit.

כמו עם כל שפה, לימודי אנגלית לא בהכרח באים בקלות לכל אחד ואחת, אבל אין זו סיבה שעליכם לוותר על הדלתות ששליטה בשפה תוכל לפתוח בפניכם. לא משנה מה הרמה שלכם, כיום תוכלו למצוא מענה לכל שלב בו אתם נמצאים. אז למה אתם מחכים? הטיצ'ר שלכם כבר מחכה.

>>רוצה לשפר את האנגלית שלך? 15% הנחה על מגוון קורסי אנגלית >>

אודות מערכת ITnews

נגישות