<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > מתחם ה- EXPO של סמסונג ישראל שהוקם בכיכר רבין לקראת 'מרתון סמסונג תל אביב'

מתחם ה- EXPO של סמסונג ישראל שהוקם בכיכר רבין לקראת 'מרתון סמסונג תל אביב'

האקספו של סמסונג(1)_צילום דורון סרימציע מגוון חוויות משחקיות וספורטיביות, מודרניות לצד נוסטלגיות; במתחם שלל פעילויות מציאות מדומה ומכונות משחק נוסטלגיות תחת הקונספט: # RUN_PLAY_GIVE

 סמסונג תקיים השנה את "מרוץ הגיימינג החברתי" במסגרת המסלול החברתי של 'מרתון סמסונג תל אביב 2017' שיתקיים ביום שישי הקרוב. מרוץ הגיימינג, שייקרא "#RUN_PLAY_GIVE", יהפוך את מסלול המרתון למשחק מחשב בעולם הממשי.

איך זה עובד? משתתפי המרתון יוכלו לאסוף מטבעות זהב דיגיטליים, S-coins, שיודבקו לאורך מסלולי הריצה. כל "דריכה" עליהן תזהה את המשתתף והמטבעות הדיגיטליים יומרו לכסף אמיתי אותו תתרום סמסונג, בשם רצי המרתון, למגוון פרויקטים חברתיים העוסקים בתחום הבריאות והחינוך.

הקונספט החדשני שבחרה סמסונג השנה בא לידי ביטוי גם במתחם ה- EXPO שהוקם השבוע בכיכר רבין ויהיה פתוח לקהל הרחב עד ליום המרתון עצמו. המתחם מציע מגוון פעילויות האקספו של סמסונג_צילום דורון סרימשחקיות לכל המשפחה שיאפשרו גם הם צבירה של המטבעות הדיגיטליים. בין הפעילויות: מתחם מסלולי ריצה המשלבים משחק, מתחם VR ייחודי ותוספת מיוחדת לחובבי הז'אנר עם מכונות המשחק הנוסטלגיות של פעם.

כמדי שנה, תקיים סמסונג במתחם ה- EXPO גם את פעילות "תעביר את זה הלאה", המזמינה את המבקרים לתרום בגדים ומשחקי ילדים. בשנה שעברה נמסרו לתרומה קרוב לטון בגדים. הבגדים שיתקבלו יעברו כיבוס וניקוי ולאחר מכן יעברו למשפחות נזקקות.

מתחם ה- EXPO של סמסונג בכיכר רבין, עד ה- 23.2 שעות פתיחה: ב'-ד': 10:00-21:00, ה': 10:00-19:00

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות