<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber >     Experis Cyber חתמה על שיתוף פעולה עם ענקית הטכנולוגיה IBM

    Experis Cyber חתמה על שיתוף פעולה עם ענקית הטכנולוגיה IBM

                       

אלי כהן. צילום: ליבי נאור קטן

אלי כהן. צילום: ליבי נאור קטן

במסגרתו, תשולב IBM QRadar, פלטפורמת ה-Security Intelligence המובילה, בשירותי הניטור והבקרה של חברת אבטחת המידע

חברת אבטחת המידע Experis Cyber, מכריזה כי חתמה על שיתוף פעולה עם ענקית הטכנולוגיה IBM. במסגרת שיתוף הפעולה, תשולב IBM QRadar, פלטפורמת  ה-Security Intelligence המובילה, במערך שירותי הניטור והבקרה (SIEM/SOC) של Experis Cyber. על פי גרטנר, QRadar הוא המוצר המוביל בעולם בתחום זה זו השנה השישית ברציפות. השירות המשולב, יאפשר לארגונים גדולים בישראל ובעולם ובהם, מוסדות פיננסיים, ארגוני ביטחון וכו', לנהל ולחקור אירועי סייבר, לזהות אנומליות במערכות הארגון, ולזהות פערי אבטחה במערכות הארגון.

שירותי הגנת המידע של Experis Cyber ניתנים מתוך מרכז בקרה המאויש במומחים 24/7 עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר המתעדכנות תדיר. מודל ה- security as a service, המתפרס גם להגנת תשתיות ענן ואינטרנט, מאפשר לארגונים להתמקד בליבת העשייה שלהם, ומייתר את הצורך בבניית מערך סייבר פנימי, אשר הקמתו, גיוס העובדים אליו, ועדכונו המתמיד בפני האיומים החדשים לבקרים מתבטא בעלויות כבדות.

אלי כהן, מנכ"ל Experis Cyber : "השנה האחרונה הוכיחה לנו כי אף משתמש, ממוסד או פרטי, אינו מוגן מפני תוקפי סייבר. לכן, חברנו אל ענקית הטכנולוגיה העולמית IBM, וכעת אנו מציעים את הטכנולוגיות המובילה של IBM, בשילוב השירותים המנוהלים של Experis Cyber, המספק את ההגנה הטובה ביותר בעלויות סבירות והגיוניות י ומשחרר את הארגון מהצורך להקים מערך סייבר מקיף ויקר". שיתוף הפעולה ארוך השנים בין שתי החברות הגלובליות, IBM כחברה מספקת מוצרים מהשורה הראשונה, וחברת Experis, המובילה בפתרונות IT  וטכנולוגיה ללקוחות ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם, מניב שוב, פתרון חדשני ויוצא דופן המאפשר לארגונים לענות על אתגרי אבטחת המידע ההולכים ומתגברים, בצורה מקצועית ויעילה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות