<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס נבחרה לייצג ולהפיץ בישראל את MySQL,  פלטפורמת ה-DataBase מבוססת הקוד הפתוח המובילה בעולם

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס נבחרה לייצג ולהפיץ בישראל את MySQL,  פלטפורמת ה-DataBase מבוססת הקוד הפתוח המובילה בעולם

מטריקס מוצרי תוכנה נבחרה ע"י MySQL לייצג ולהפיץ בישראל את פלטפורמת ה-DataBase מבוססת הקוד הפתוח –Enterprise Edition  MySQL. חטיבת המוצרים של מטריקס תפיץ, תשווק ותתמוך בפתרון מסד הנתונים הטבלאי MySQL שהינו בסיס הנתונים הנפוץ ביותר בעולם הקוד הפתוח. על פי אתר DB-Engines המדרג את הפתרנות בתחומים אלו, MySQL הנו מסד הנתונים המוביל במקום הראשון בעולם הקוד הפתוח עם מיליוני התקנות. הוא מהווה חלק מרכזי בתפיסת ה-LAMP ( Linux, Apache MySQL, PHP) ומבין החברות

גלית רז קרדיט יקי שלמ

גלית רז קרדיט יקי שלמ

המובילות בעולם המשתמשות בפתרון זה נמצאות גם Google, Facebook, ויקיפדיה, סיסקו ועוד.

MySQL Enterprise Edition הנו פתרון מלא לארגון הכולל יכולות אבטחת מידע מורחבות, גיבוי, FireWall ו-High Availability, ומאפשר יישום מהיר ומתודולוגי, ביצועים מיטביים ומובילות בשיקולי עלות תועלת. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות וייצוגה שלMySQL  בישראל, מוסמכת חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס להפיץ ולשווק את הפתרון  ומהווה מוקד ידע ללקוחותMySQL  בישראל.

לדברי גלית רז, מנהלת Data Solution במטריקס מוצרי תוכנה : "MySQL הנה תוספת ברוכה לסל פתרונות הקוד הפתוח לארגונים במטריקס, זהו בסיס נתונים קל ללימוד ולשימוש, מאובטח ובעל ביצועים גבוהים. המודל העסקי של MySQL מבוסס על מינויים בדומה למודל העסקי של חברת רד-האט המופצת גם היא על ידי מטריקס בישראל. שיתוף הפעולה שלנו עם MySQL יאפשר להרחיב את פעילות MySQL בישראל ונסמך על הניסיון שלנו בפתרונות אנטרפרייז מבוססיי קוד פתוח."

לדברי אלכסיי סלטובסקי, מנהל מרכז התמחות Data במטריקס : "הבחירה במטריקס הנה עדות להכרה בניסיון המצטבר וליכולות שלנו בעולמות המידע ובסיסי הנתונים RDBMS ו-NoSQL כאחד וכן ביכולת שלנו להעמיד בפני הלקוחות פתרונות מובילים מבחינה טכנולוגית במעטפת שירות ואבטחת מידע מלאה המתאימה לצורכי לקוחות האנטרפרייז בישראל."

אודות מטריקס

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות ויישומים ארגוניים בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. מטריקס, המעסיקה כ- 8,250 מקצועני טכנולוגיה ו -IT, מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי התוכנה והטכנולוגיה בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס ב- 2016 הגיע ל- 2.544 מיליון ₪ והרווח הנקי ל- 114 מיליון ₪.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות