<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > לעבוד בטוקיו ולחזור בערב הביתה לתל אביב

לעבוד בטוקיו ולחזור בערב הביתה לתל אביב

לעבוד בטוקיו ולחזור בערב הביתה לתל אביב: משרדים ווירטואליים הם פיתרון יעיל וחסכוני לבעלי עסקים שעובדים מהבית, אבל חושבים בגדול. כך תדעו האם גם עבורכם הם יכולים לחסוך זמן וכסף.

Dollarphotoclub_81394520-2

אם אתם בעלי עסק עצמאי, סביר להניח שאתם מודעים היטב לכל ההיבטים המקצועיים בהם פועל ומתקיים העסק שלכם. ה"מה" של העסק שלכם הוא דבר מהותי, אבל לא פחות חשוב ממנו הוא ה"איפה". מהי הנוכחות העסקית של העסק שלכם? היכן הוא פועל?

עסקים קטנים עובדים מהבית מכיוון שלרוב זו סביבת עבודה נוחה ופשוטה, ויחד עם זאת, בעלי עסקים רבים מבינים שבמרחב העסקי כיום הם צריכים שתהיה להם גם נוכחות עסקית חכמה בדמות של משרד וירטואלי.

משרד וירטואלי הוא שירות המאפשר לכם לקבל שירותים שמציע משרד פיזי – בהתאמה לצרכים שלכם.
אילו בעיות פותר המשרד הוירטואלי? והאם הפתרון הזה יכול להתאים גם עבורכם? קיראו ובידקו.

1. האם אתם עורכים פגישות עבודה או פוגשים לקוחות?

בעלי עסקים קטנים רבים מעדיפים לעבוד במרבית הזמן מהבית. זה חוסך תשלום על שכירת משרד פיזי מחוץ לבית. כאשר רוב העבודה מבוצעת מול מחשב וטלפון הם אינם צריכים את החלל הפיזי של משרד קבוע.

אבל מה קורה כאשר צריך לנהל פגישת עבודה? שוב בבית קפה? הרי לא נוח להזמין אנשים זרים לבוא אליך הביתה, ולא תמיד זה גם הדבר החכם ביותר לעשות מבחינה עסקית. בנוסף, בבתי קפה יתכנו הפרעות ולא תמיד יהיה נוח ופרודוקטיבי לנהל שם את הפגישה. שירות חלל עבודה וירטואלי מציע גם סביבת עבודה פיזית ומאפשר לך להגיע ל-5 פגישות עבודה בחודש נתון במשרד פרטי. לכן, אם אתם עסק בתחילת הדרך, שמעוניין לעשות את הרושם הנכון, או שאתם בעלי עסק שמצריך מפגש עם לקוחות – זה עשוי להיות פתרון מצוין עבורכם.

2. מוצאים את עצמכם מתעסקים בדואר?

טיפול בדואר היא אחת הסוגיות הבעיתיות עבור בעלי עסקים קטנים שעובדים מהבית. אתם הרי לא מעוניינים שכל האנשים שאתם עובדים עמם ידעו שכתובת העסק היא גם הכתובת של הבית.

במקרים רבים זה פשוט לא נראה רציני ואינו מעביר את המסר העסקי שאותו אתם מעוניינים לשדר. שירות משרד ווירטואלי מאפשר שיוך לכתובת קבועה במיקומים יוקרתיים בארץ וגם ברחבי העולם. זה יכול לשרת אתכם מצוין אם אתם עסק מקומי שמעוניין להתרחב גם לשוק הגלובלי. העיסוק בדואר עצמו הוא גם נקודה כואבת. דואר מצריך התעסקות לא מעטה כשאתם בעלים של עסק. משרד ווירטואלי מאפשר לכם להשתמש בשירותים של טיפול בדואר עבורכם, והנה, חסכתם לעצמכם עוד זמן יקר.

3. מי עונה לכם לטלפונים?

כמה זמן מוקדש במהלך יום העבודה שלכם לשיחות טלפון? האם השיחות האלו מתחשבות בזמנכם היקר ומגיעות בדיוק כשהתפנתם מעבודה על משהו חשוב, או דווקא מפריעות לכם וקוטעות את רצף המחשבה?

אם אתם מוצאים את עצמכם מבזבזים זמן יקר על מענה לשיחות טלפון, כדאי לכם לרכז את המענה על כל השיחות לזמן מסוים ומוגדר. זה יהפוך את העבודה שלכם ליעילה פי כמה וכמה. משרד ווירטואלי מאפשר לכם לספק מענה טלפוני בשעות שנוחות לכם ובכך להגדיל את הפרודוקטיביות שלכם. המענה הוא מענה אנושי,שירותי ואדיב, ואתם נהנים מניצול יעיל יותר של זמן העבודה שלכם. מיותר לציין כמה אתם נתפשים כמקצועיים כאשר מישהו אחר עונה לשיחות עבורכם.

4. רוצה להיות רזה אבל גם בריא?

הוצאות ניהול של עסק הן נושא כאוב לכל בעל עסק עצמאי. גם מבלי להעסיק עובדים רבים אתם נדרשים להוצאות שונות: מזכירות, דואר, משרד ועוד- הם שירותים שעלולים לגרום לכם לבזבז לא מעט כסף גם מבלי לחסוך באופן מהותי בזמן.

משרד ווירטואלי מאפשר לעסק שלכם להתנהל בצורה רזה- אבל בריאה: מבלי להעסיק מזכיר/ה או לשכור משרד פיזי, אלא רק תוך הוצאה על מה שבאמת צריך וכמה שצריך- באופן המקצועי ביותר. חיסכון בהוצאה בצורה הזו תורמת גם לתדמית העסקית שלכם.

כיום אנו רואים יותר ויותר בעלי עסקים שבוחרים באפשרות הנוחה, הזמינה והמשתלמת יותר של משרד וירטואלי. שימוש במשרד וירטואלי מאפשר לחסוך לכם זמן וליעל את ההתנהלות העסקית שלכם. הוא מסייע לכם בהרחבת העסק אל מעבר לגבולות הבית, וגם ביצירה של תדמית עסקית במרחב המתאים בדיוק למה שאתם צריכים.

רוצה לקבל פרטים נוספים אודות משרדים וירטואליים מחברת Regus?

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

אודות admin

נגישות