<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > אורון גילאור מונה לתפקיד מנהל צוות Presales ב- SAP ישראל

אורון גילאור מונה לתפקיד מנהל צוות Presales ב- SAP ישראל

אורון גילאור - קרדיט אורן אגמי

אורון גילאור – קרדיט אורן אגמי

אורון גילאור (47) מונה לתפקיד מנהל צוות ה-Presales (פריסייל) ב-SAP ישראל. במסגרת תפקידו ינהל אורון את צוות פריסייל המציע את מגוון הפתרונות של SAP והתאמתם לשוק הישראלי, תוך תמיכה רציפה בצרכים מקצועיים של לקוחות ושותפי SAP. בתפקידו האחרון שימש גילאור כמנהל תחום סחר, קשרי לקוחות וחווית לקוח ב-SAP ישראל והוא עוסק בתחום פתרונות SAP למעלה מ-20 שנה. גילאור הוא בוגר מסלול הנדסת מערכות ממוחשבות באוניברסיטת תל-אביב.

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.
למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות