<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > סרגון. תלוי איך מסתכלים…

סרגון. תלוי איך מסתכלים…

עירא פלטי – אתגרים לא פשוטים לסרגון

עירא פלטי – אתגרים לא פשוטים לסרגון

על קצה המזלג:

תקופה: רבעון 2 שנת 2014

הכנסות: 90.4 מיליון דולר (ללא שינוי)

רווח נקי: 8 מיליון דולר (לעומת הפסד 7 מיליון ברבעון המקביל)

שורה תחתונה: אין מקום לשימחה יתרה. הרווח ברובו בגין הכנסה חד פעמית מפשרות משפטיות. החברה 'רעבה' למזומנים ולשינוי מהותי במגמה המתמשכת של היחלשות פיננסית.

 

 

סרגון נטוורקס בע"מ (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), העוסקת בתחום המיקרוגל האלחוטי, מדווחת היום על התוצאות הפיננסיות לרבעון השני של שנת 2014, שהסתים ב-30 ביוני, 2014.

ההכנסות ברבעון השני 2014 עמדו ביעד המעודכן שפרסמה החברה והסתכמו ב- 90.4 מיליון דולר, בדומה לרבעון השני אשתקד, שהכנסותיו הסתכמו ב- 90.1 מיליון דולר.

הרווח הגולמי על בסיס GAAP ברבעון השני של 2014 עמד על 26.3% מן ההכנסות, לעומת 31.7% ברבעון המקביל.

הרווח הנקי על פי כללי החשבונאות המקובלים בארה"ב (GAAP) לרבעון השני ב- 2014, הסתכם ב- 8.0 מיליון דולר או 0.15 דולר למניה רגילה ולמניה מדוללת בהשוואה להפסד נקי של 7.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד, או 0.20 דולר למניה רגילה ולמניה מדוללת. ההפסד הנקי ברבעון הראשון של 2014 עמד על 27 מיליון דולר, או 0.51 דולר למניה רגילה ולמניה מדוללת. הרווח הנקי (GAAP) ברבעון השני של 2014 נובע בעיקר בשל הכנסה חד פעמית בסך 16.8 מיליון דולר כתוצאה מהסכם הפשרה עם חברת Eltek עליו הכריזה החברה באפריל השנה.

סך המזומנים, שווי המזומנים וני"ע סחירים בסוף הרבעון השני של 2014 הסתכמו ב-  36.4 מיליון דולר, הכוללים 16.8 מיליון דולר שהתקבלו בעקבות הסכם הפשרה עם חברת Eltek עליו הכריזה סרגון באפריל השנה.

על מנת להבטיח את הנזילות לפעילותה ואת שיעור הצמיחה הצפוי בעקבות  השיפור בביקושים למוצריה, ועל מנת לטפל בהשפעת ההפסדים של החצי הראשון של 2014, צריכה החברה לקבל מימון נוסף ממקורות חיצוניים במהלך החצי השני של השנה. עיכוב בגיוס ההון הנוסף עשוי להביא לכך שסרגון לא תעמוד ביחסים הפיננסים הנדרשים על ידי המלווים שלה.

מוקדם יותר ביום פרסום הדוחות, פרסמה החברה הודעה נפרדת על כוונתה להנפיק נוספות לציבור, בהנפקה מובטחת בחיתום, על פי תשקיף המדף שלה.

אודות סרגון

סרגון נטוורקס הינה הספקית הבינלאומית, בעלת התמחות  והמובילה של פתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי) – פתרונות תקשורת בקיבולת גבוהה, לרשתות אלחוטיות מתקדמות. סרגון מציעה מגוון רחב של פתרונות Backhaul אלחוטיים חדשניים ומוכחים. הפתרונות של סרגון נועדו לאפשר למפעילי הסלולאר ולחברות טלפוניה ואינטרנט, כמו גם לבעלי רשתות פרטיות, להפעיל רשתות במהירות, ביעילות ובכל תוואי שטח, תוך הפחתת עלות אחזקתן.

לסרגון משרדי מכירות ברחבי העולם ועל לקוחותיה נמנים מאות ספקי תקשורת ורשתות פרטיות ביותר מ-130  מדינות כולל חברות כמו: בזק, סלקום, נוקיה, Telefonica, ,AT&T, Hutchison KPN, TataAmericaMovil, Telenor, Belgacom ו-Telcel. RF. מטה החברה בתל-אביב והיא מעסיקה כ- 1,100 עובדים ברחבי העולם.

 

אודות מערכת ITnews

נגישות