<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > חברת לנדא מודיעה על מינויה של דפנה גרובר לתפקיד סמנכ"לית כספים (CFO)

חברת לנדא מודיעה על מינויה של דפנה גרובר לתפקיד סמנכ"לית כספים (CFO)

רחובות, 23 אוגוסט, 2017 – חברת לנדא הודיעה של מינויה של דפנה גרובר לתפקיד סמנכ"לית כספים של חברת לנדא קורפורישן. דפנה מגיעה ללנדא עם ניסיון עשיר של יותר מ- 20 שנה בניהול כספי ותפעולי גלובאלי בעולם ההייטק. דפנה כיהנה בשנתיים האחרונות כמנהלת הכספים הראשית של כלל תעשיות. קודם לכן שימשה בתפקיד סמנכ"לית כספים ואחראית על התפעול בחברת נייס במשך למעלה משמונה שנים, וכסמנכ"לית הכספים של חברת אלווריון במשך כ- 11 שנים. דפנה בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. היא תחליף בתפקידה את אילן סיגל שעבר עם משפחתו לשליחות בארה"ב.

ישי אמיר, מנכ"ל לנדא קורפורישן: "אנו שמחים על הצטרפותה של דפנה לחברת לנדא קורפורישן. אלו ימים מרגשים עבורנו, כאשר התחלנו במשלוח המכונות

דפנה גרובר

דפנה גרובר

הראשונות ללקוחותינו ואנו נערכים להגדלה משמעותית נוספת של היקף פעילותנו. ניסיונה העשיר של דפנה בתעשיית ההייטק, בניהול כספים ותפעול בחברות ציבוריות וכן נסיונה בהצמחת חברות גלובאליות יסייע לנו להמשיך ולפתח את החברה שלנו להיות אחת מחברות ההייטק הגלובאליות הגדולות הפועלות מישראל והמובילה בענף הדפוס העולמי."

"אני מתרגשת להצטרף לחברה בעלת טכנולוגיה ומודל עסקי עם פוטנציאל אדיר", אומרת דפנה גרובר. "אני מצפה בכיליון עיניים לסייע בצמיחה העסקית ובבניית אחת החברות הגדולות בישראל והחברה המובילה בתעשיית הדפוס". אמיר הוסיף: "אנחנו מודים לאילן על התרומה הגדולה שלו לחברה בשנות הצמיחה האחרונות ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה. אנו מאחלים לדפנה הצלחה בתפקידה ואני שמח לעבוד עם מנהלת כה מוכשרת ומנוסה לצידי".

אודות לנדא

קבוצת לנדא, שבראשה בני לנדא, מייסד אינדיגו, כוללת ארבע יחידות: לנדא קורפורישן, שמכונות הדפוס הננוגרפיות שלה מגשרות על פני "פער הרווחיות" הקיים בתעשיית הדפוס,  כשהיא משלבת את הגמישות של הדפוס הדיגיטלי עם היתרונות והמהירות של דפוס אופסט, ומפיקה ריצות קצרות עד בינוניות בעלות הנמוכה ביותר בתעשייה לדף בהדפסה דיגיטלית; לנדא לאבס, זרוע החדשנות של הקבוצה המפתחת ננוטכנולוגיה לשימוש באנרגיה חלופית, ציפויים תעשייתיים, קוסמטיקה, אריזות, אספקת תרופות ותחומים אחרים; לנדא ונצ'רס המשקיעה בחברות טכנולוגיות צעירות בישראל בעלות טכנולוגיות  חדשניות ; וקרן לנדא לשוויון הזדמנויות המסייעת לצעירים מעוטי יכולת לזכות בהשכלה גבוהה.

בני לנדא ממשיך להוסיף לפורטפוליו הפטנטים שלו המונה מאות פטנטים רשומים ברחבי העולם, המספקים בסיס מוצק של קניין רוחני לחברות שהקים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות