<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Alignment של סינגולריטים, CoinTree ו- BlockChainIL תציע ליווי וייעוץ לקראת ICO

Alignment של סינגולריטים, CoinTree ו- BlockChainIL תציע ליווי וייעוץ לקראת ICO

במסגרת פתיחת ההאב בארץ הראשון מסוגו משה חוגג "מתחייב להשקיע ללא יוצא מן הכלל בכל חברת בלוקצ׳יין בארץ שתפנה אלינו בשנת 2017."

תחום המטבעות הדיגיטליים רותח, כאשר הוא מצליח להביא יותר ויותר חברות לעולם הפיננסי טכנולוגי. Alignment הוא Hub בלוקצ'ין אשר ילווה סטארטאפים

משה חוגג

משה חוגג

וחברות בשלות יותר המעוניינות להיכנס לתחום, בכל תהליך ה-ICO (מודל פיננסי וטכנולוגי לגיוס כספים). את ה-Hub הקימו סינגולריטים והחברות CoinTree וBlockChainIL, כאשר הוא ימוקם במגדל אמות אטריום ברמת גן.

הגל הראשון של בלוקצ׳יין היה מאופיין בחלוצי הקריפטוגרפיה שהתוו את הדרך. אנחנו כרגע נמצאים בגל השני המאופיין בקבוצות מוצר מנוסות, שמצליחות לייצר מוצרים ושירותים רווחיים. הצוות ב-Alignment הוא מהמנוסים ביותר בעולם בתחום הזה, מה שיאפשר להאב להוביל את גל ה- Blockchain השני. יתר על כן, Alignment הוקמה כ-One Stop Shop לכל שירותי ה-ICO אשר סטארטאפ או כל חברה בוגרת יותר שמעוניינת להיכנס לתחום זקוקים להם. Alignment מתמקדת רק בתחום הבלוקצ'יין ומתמחה בו, ההאב יציע לחברות ליווי ממיטב קבוצות הבלוקציין בתעשייה: משה חוגג, מייסד ונשיא קבוצת Singulariteam Technology Group, אוריאל פלד, מנכ"ל CoinTree וגיא בן ארצי מייסד BlockchainIL.

Alignment כבר חמושה בניסיון בפרויקטים מובילים בתחום: KIK אשר תצא ל-ICO בספטמבר 2017 ו-STOX שגייסה 33 מיליון דולר ב-ICO. טכנולוגיית בלוקצ'יין מאפשרת לרשת של מחשבים ליצור עסקאות ולאמת אותן בצורה מאובטחת, ללא צורך בגורם מרכזי אחד. את אישור העסקות מחליפים בלוקים מוצפנים של מידע. הבלוקים מאובטחים באמצעות שילוב חכם של קריפטוגרפיה עם טכנולוגיות נוספות. הבלוקצ'יין מתבסס על בסיסי נתונים מבוזרים שאינם תלויים בגוף אחד אלא נמצאים על מספר רב של מחשבים המסונכרנים זה עם זה.

“אנחנו מאמינים שבלוקצ'יין ישנה כל תעשיה בעולם", אומר משה חוגג, מייסד ונשיא קבוצת סינגולריטים. "בלוקצ'יין ישפיע על כל תעשייה בהיבטים הפיננסים של בנקאות, ביטוח, ותחומים נוספים. אנחנו רוצים להיות הגוף שידחוף את התעשייה הזו קדימה".

"בזכות היכולות המיוחדות שלנו והניסיון שלנו בעולם המטבעות הדיגיטליים, זיהינו הזדמנויות איכותיות בעולם הבלוקצ'יין, כאלו שיכולות ליצור שינוי אמיתי", אומר אוריאל פלד, מנכ"ל CoinTree. "אנחנו רוצים לחפש חברות מקומיות אשר יכולות לקחת את התחום הזה קדימה".

"תחום ה-ICO מגיע כל הזמן לשיאים חדשים, כאשר ה-ICO של בנקור מהווה את אחת הדוגמאות הבולטות לכך בשוק", אומר אייל הרצוג, ממיסדי BlockChainIL וארכיטקט המוצר של לוקלקויין אשר ביצעה את הפיתוח לבנקור, "אנחנו נעמיד את הניסיון שלנו עבור חברות אשר רוצות לעשות שימוש במסלול המימוני פורץ הדרך הזה".

ספי גולן, מנכ״ל BlockChainIL, מוסיף: ״ קיבלנו כבר עשרות רבות של פניות מחברות מדהימות מישראל ומרחבי העולם ושילבנו כוחות בין מיטב המומחים בארץ לקדם אותן לקראת ICO. אין לי כל ספק שהן ועוד רבות אחרות יעשו את זה באמצעותנו ובגדול!״

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות