<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > Sophos ממנה את אבנט תקשורת למפיצתה בישראל

Sophos ממנה את אבנט תקשורת למפיצתה בישראל

 

האריש שיב

האריש שיב

Sophos (LSE:SOPH), מובילה גלובלית באבטחת רשת ונקודות קצה, מודיעה היום כי מינתה את חברת אבנט תקשורת בע"מ כמפיצה שלה בישראל. על פי תנאי ההסכם, המפיצה תקדם ותפיץ את הגנת הסייבר הסינכרונית והדור הבא של Sophos, הכוללת פתרונות לאבטחת web, אימייל, שרתים ומובייל.

"בשנים האחרונות, Sophos מיצבה את עצמה בישראל כאחד הספקים המועדפים בטווח רחב של פתרונות אבטחת מידע. אנחנו שמחים למנות  את אבנט מפיצתנו בישראל. שותפות זו תבסס ותחזק את המיצוב שלנו בישראל," אמר האריש שיב, סגן נשיא למזרח התיכון ואפריקה ב- Sophos. "בעוד איומי הסייבר מתפתחים ומשתנים מידי יום, ארגונים בכל סדרי הגודל זקוקים לחברת טכנולוגיה שנמצאת בחזית פיתוח הפתרונות האפקטיביים ביותר, שהינם פשוטים לשימוש. אנו מברכים את אבנט בכניסתה לקהילת השותפים העולמיים שלנו ומצפים לקשר ארוך ומוצלח איתה".

Sophos, העוסקת בדור הבא של אבטחת המידע, הינה בעלת אסטרטגית 'שותפים, ורק שותפים במקום הראשון' (channel-first, channel only). החברה ממקדת את כל מאמציה בחדשנות טכנית וביוזמות שיווק, מכירות ותמיכה, אשר מסייעות לשותפיה להצליח בכל הרמות.

בהיותה חברת אבטחת מידע ממוקדת-שותפים, Sophos מציעה תכנית המוקדשת לשותפים עבור אזור המזרח התיכון ואפריקה. התכנית מחולקת היטב לרמות שילוב וקליטה שונות, עם הסמכות, מכירות ופעילויות מכוונות מטרה. היא מספקת גישה לפורטפוליו המקיף והמלא של פתרונותיה המובילים לאבטחת הרשת ונקודות הקצה.

שמעון אמויאל

שמעון אמויאל

שותפיה של Sophos בישראל יכולים החל מעתה  לנהל את כל פתרונות החברה עבור כל לקוח דרך פלטפורמת הניהול המרכזית Sophos Central. בתוך Sophos Central נמצא Sophos Central-Partner, ממשק ייעודי המאפשר לשותפים להפיץ רישיונות, להוסיף לקוחות חדשים על פי דרישה, להצליב ולהעלות מכירות של פתרונות נקודות הקצה והרשת ולהניע למכירות חוזרות, תוך קבלת פרספקטיבה ברורה בזמן אמת אודות כלל פעילות הלקוחות.

"Sophos הינה ספק אידיאלי עבורנו והיא מחזקת את הפורטפוליו שלנו באופן משמעותי, במיוחד את היצע הענן שלנו דרך המרקטפלייס החדשני, פורץ הדרך והאוטומטי שלנו," אמר שמעון אמויאל, מנכ"ל אבנט. "הטווח הרחב של פתרונות אבטחת המידע של Sophos, החל מ- firewall, דרך אבטחת Wi-Fi וכלה בהגנת אימייל, שרתים ונקודות קצה, מספק את הכלים החיוניים, הן on premise   והן בענן, על מנת לענות על צרכי האבטחה של ארגונים בכל סדרי הגודל ובכל הורטיקלים. זאת, במיוחד בזמן שהתקפות סייבר, פישינג וכופרות הפכו למציאות יום-יומית. שמירה על מידע בטוח, רשתות מאובטחות והתקנים  נקיים מנוזקות והתקפות, נמצאים בראש סדר העדיפויות של הלקוח, ו- Sophos מספקת את הכלים ואת הטכנולוגיה על מנת להשיג זאת".

Sophos מוכרת פתרונותיה בלעדית דרך רשת המונה 26 אלף שותפים סביב העולם והינה מחויבת לגידול וההצלחה של שותפיה. החברה מציעה הכשרות והסמכות לשותפים, נכסי שיווק ומיתוג משותף, תמיכה 24/7 והכשרה מעמיקה לממשק Sophos Central על מנת לבנות את הכישורים והמומחיות הנדרשים לשותפיה.

אודות אבנט

חברת אבנט תקשורת פעילה בישראל למעלה מ- 20 שנה והינה חברה אחות של חברת RAD-BYNET, קבוצת ה- IT הגדולה בישראל, המונה 60 חברות, עם למעלה מ- 5,500 עובדים ומחזור מכירות שנתי העולה על 1.6 מיליארד דולר. אבנט מפיצה פתרונות תוכנה וחומרה בשווקי ה- SME בישראל ומייצגת חברות מובילות  כדוגמת מיקרוסופט, היטאצ'י, קומוולט, Avaya, אדובי, SAP ועוד. אבנט מתמחה בהפצה של פתרונות חומרה ותוכנה של תקשורת לארגוני SME העובדים בתקשורת, גיבוי, אחסון ואבטחה. אבנט הינה מפיצה מוסמכת בכירה (Senior Licensing Distributor) של פתרונות מיקרוסופט, ונבחרה על ידי Microsoft כמפיצה הבלעדית הראשונה של פתרונות הענן למפיצים בישראל, מפיצה מצטיינת מזה שנתיים ברציפות בתחום הענן ברמה הכלל אזורית,  וקיבלה את ההסמכה היוקרתית של ה- MS CSP 2 Tier וכמו גם נבחרה כמפיצת זהב, מפיצת SPLA והשותפה היחידה של SAM בישראל.

אודות Sophos

Sophos מובילה בפתרונות הדור הבא לאבטחת נקודות קצה ורשת. כחלוצה באבטחה סינכרונית, החברה מפתחת פורטפוליו חדשני של פתרונות אבטחת נקודות קצה, רשת, הצפנות, web, אימייל ומובייל, כך שיעבדו טוב יותר יחד. יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול איומים מתוחכמים ואובדן מידע יקר. פתרונותיה של Sophos זמינים באופן בלעדי דרך רשת גלובלית המונה 26 אלף שותפים רשומים. מטה Sophos מוצב באוקספורד, אנגליה והיא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ותחת הסמל "SOPH". לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות