<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק >    YouAppi דורגה במקום הרביעי ברשימת ה-Fast 500™ EMEA –

   YouAppi דורגה במקום הרביעי ברשימת ה-Fast 500™ EMEA –

דירוג החברות הצומחות ביותר של דלויט עם שיעור צמיחה של 16,230%

לאחר שהגיעה למקום הראשון ברשימה המקומית של 50 החברות הצומחות ביותר של דלויט,  YouAppi דורגה במקום ה-4 ברשימה הכוללת את 500 החברות הצומחות ביותר באירופה, אפריקה והמזה"ת, ה- Fast500. כך הוכרז בטקס חגיגי בפריס בסוף השבוע. YouAppi, אשר באמצעות טכנולוגיה מבוססת AI ו-Predictive Analysis מקדמת אפליקציות פרימיום בעולם ויוצרת המלצות מותאמות אישית למשתמשים, הוקמה ב- 2011 על ידי משה וקנין ועופר גרנט. מאז עשתה החברה צמיחה מטאורית ובשלוש השנים האחרונות רשמה שיעור צמיחה של 16,230 אחוזים, לאחר השקת מוצר מבוסס טכנולוגיה מתקדמת והתרחבה למדינת יעד המתאפיינות בצמיחה מהירה דוגמת יפן, אינדונזיה ועוד.

משה וקנין

משה וקנין

ברשימה דורגו עוד 20 חברות ישראליות, אולם רק שתיים מהן הגיעו לעשירייה הראשונה  (הרשימה המלאה). לדברי משה וקנין, מייסד שותף ומנכ"ל YouAppi, "זהו כבוד גדול לקבל הכרה על הצמיחה של השנים האחרונות. במהלך השנתיים האחרונות חווינו צמיחה רבה ומהירה הודות לשני אלמנטים מרכזיים: היכולות הטכנולוגיות הגבוהות שפיתחנו שאיפשרו לספק מוצר איכותי המייעל את קידום האפליקציות במובייל, לצד התרחבות גלובלית וכניסה לשווקים צומחים.

"היכולת שלנו לתת ללקוחותינו פתרון של טכנולוגיה עמוקה – AI ו-predictive analysis – שמייצר אפקטיביות גבוהה ממה שהכירו עד כה במובייל, בשילוב היכולת לספק מידע המבוסס על 66 פרמטרים, איפשרו לנו את הצמיחה המואצת. בשנתיים האחרונות גם נכנסנו לשווקים חדשים והרחבנו את מספר הנציגויות שלנו בעולם ל-12, עם משרדים בשווקים בעלי קצב התפתחות מואץ, דוגמת יפן ואינדונזיה. YouAppi מייצגת 470 מותגים מובילים ברחבי העולם, ומנהלת סימולטנית 17,000 קמפיינים, אוספת תובנות דאטה מ-1.5 מיליארד משתמשים ומנהלת 100 מיליארד חשיפות חודשיות. לחברה 12 משרדים בעולם, בניו יורק, סן פרנסיסקו, סין, סינגפור, יפן, אינדונזיה ועוד. בין המשקיעים של YouAppi  -18 מיליון דולר עד כה – AltAir Capital,Glilot Capital Partners, 2b angels ואחרות.

ראו רשימת 10 המובילות ברשימת Fast500 להלן:

DELOITTE

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות