<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > ההזמנה שתגיע אליכם יותר מהר ממשלוח פיצה: לקבל חבילה תוך שעה.

ההזמנה שתגיע אליכם יותר מהר ממשלוח פיצה: לקבל חבילה תוך שעה.

 

רשת דינמיקה סלולר יוצאת במהלך ראשוני שישנה את הרגלי הצריכה של הלקוחות בארץ, ומשיקה שירות חדשני באתר החברה ללקוחות כל החברות: רוכשים סמארטפון ומקבלים משלוח תוך שעה, עד הבית

אלי אדדי

אלי אדדי

תיקון סלולרי תוך 3 שעות עם שליח עד הבית  www.dynamica.co.il

 אלי אדדי, מנכ"ל דינמיקה סלולר:

"האפשרות להזמין סמארטפון היום ולקבלו תוך שעה בלי לצאת מהבית, משנה את הרגלי הצריכה של הלקוחות בארץ ופורצת את סף מועדי קבלת המשלוחים לעומת כל ענפי המשק. השירות המהיר שאנחנו מציעים הוא בשורה לשוק הסלולר בישראל ומטרתנו לייצר חווית קנייה מהירה, נגישה ומתקדמת."

עוד הוסיף אלי אדדי:

"דינמיקה סלולר שמה לה למטרה להוביל את שוק התיקונים בארץ והינה החברה היחידה שמתחייבת למשלוח מכשיר עד הבית תוך שעה ומתחייבת למשלוח מכשיר מתוקן בו-ביום ותוך פרק זמן קצר של 3 שעות בלבד. בעידן שבו כולנו רוצים הכל מיידי, כאן ועכשיו, המהלך של דינמיקה נותן מענה מושלם לגולשים שמחוברים לסלולרי שלהם."

השירות החדש יעלה בשיתוף פעולה עם חברת שירות המשלוחים המובילה  Gett Delivery, ויאפשר לגולשים חיסכון בזמן וכסף.

 

N6267-1751-232רוכשים סמארטפון באתר החברה – ומקבלים את המכשיר תוך 60 דקות:

החברה תאפשר להזמין משלוח של מכשיר סלולר שיסופק תוך שעה מרגע השלמת ההזמנה. הגולש יוכל לבצע את ההזמנה מכל מקום בו הוא נמצא ולקבל את המוצר שהזמין בכל מקום – לבית, למשרד, לבית קפה, לקניון, או לכל מקום שיציין בהזמנה בלחיצת כפתור אחת באמצעות אתר האינטרנט www.dynamica.co.il

באתר ניתן להזמין סמארטפונים של מגוון היצרנים המובילים: אפל, סמסונג, LG, שיאומי ועוד.

תיקון סלולרי תוך 3 שעות עם שליח עד הבית:

N6267-1751-23בישראל מתבצעים 2 מיליון תיקוני סמארטפונים מדי שנה, מתוכם כ-80% תיקוני מסך. רשת דינמיקה סלולר מציעה לראשונה באתר שירות מהיר ללקוחות שמעוניינים לתקן את מכשירם תוך 3 שעות עם שליח עד הבית, בזמן ובמקום שנוחים למזמין כך שהלקוח גם לא צריך לצאת מהבית וגם חוסך כסף.

דרך האתר ניתן יהיה להזמין תיקון מסך שבור. במידה וקיימת תקלה נוספת במכשיר, ניתן יהיה לתקנה במסגרת אותה הזמנת תיקון ובתיאום מול הלקוח. תהליך הזמנת התיקון באתר פשוט וקל, הגולש בוחר את דגם המכשיר התקול, במסך המוצר מופיע מחיר התיקון, לאחר הזנת אמצעי התשלום וביצוע ההזמנה נוצר קשר עם הלקוח לתיאום איסוף המכשיר התקול.

רשת דינמיקה מעניקה אחריות של 3 חודשים על כל תיקון שיתבצע דרך האתר. במסגרת השירות, יוצע ללקוחות תיקון של הסמארטפון בכל מקום בו הלקוח נמצא: בבית, משרד, בית קפה או כל מקום אחר שציין הגולש בהזמנת התיקון.

לרגל ההשקה

דינמיקה סלולר יוצאת במבצע 50% הנחה על המשלוח למזמינים שני השירותים באתר (המחיר בהתאם ליעד המשלוח). האפשרות לקבלת שירות מהיר למזמינים מכשיר ותיקון סלולרי דרך האתר תתאפשר בשלב ראשון בערים: תל אביב, ראשון לציון, כפר סבא, חולון, בת ים, הרצליה ובשבועות הקרובים תתרחב לשאר חלקי הארץ.

בהזמנת מכשיר סלולר, מחיר המשלוח המהיר נע החל מ- 30 ₪  (15 ₪ אחרי 50% הנחה)

בהזמנת תיקון סלולרי, מחיר המשלוח המהיר נע החל מ- 60 ₪ (30 ₪ אחרי 50% הנחה)

**בשבוע הקרוב יעלה קמפיין משותף במדיה הדיגיטלית לקידום השירות.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות