<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > תים נבחרה לשדרג ולהרחיב את פתרון ה-EndPoint Management עבור רשת סופר פארם

תים נבחרה לשדרג ולהרחיב את פתרון ה-EndPoint Management עבור רשת סופר פארם

תים, מקבוצת מלם-תים, חברת טכנולוגיית המידע (IT) הגדולה, המנוסה והמובילה בישראל, המספקת תחת קורת גג אחת, מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה, הודיעה כי חטיבת מוצרי התוכנה שלה SRL, סיימה להטמיע את פתרון ה-EndPoint Mangement של IBM ה- BIGFIX ברשת סופר-פארם בישראל. הפרוייקט החל בחודש ינואר 2015.

סופר פארם נדרשה לפתרון אשר יאפשר לה עדכוני תוכנה באופן אמין ומוצלח לכל השרתים ותחנות הקצה, ובכלל זה תחנות עבודה, קופות, מסופי מידע ועוד.
המערכת הישנה, כבר לא מילאה את ייעודה שכן היה צורך בארכיטקטורה ייחודית לפעילותה של הרשת. לפיכך בחרה החברה, בעצה אחת עם צוותי חטיבת SRL של תים, מיישמי הפרוייקט, ב-BIGFIX – IBM EndPoint Management.
היום, עם סיום ההטמעה, מעניקה המערכת אמינות גבוהה, כמו גם אחוזי הצלחה גבוהים בהפצות, גמישות מירבית והזדמנות לצמצם שימוש בכח אדם ייעודי.
ניר בן ציון, מנהל מערך מחשוב מרכזי בסופר פארם, אומר: "כרשת מרובת סניפים שגדלה כל הזמן, אנחנו מחפשים פתרונות אמינים ועם יכולת ניהול מרכזית ברמה גבוהה מאוד. הפתרון הנבחר עונה היטב לצרכינו וקיבלנו את התוצרים בזמן השקעה קצר מאוד"
ישי טולדו, מנהל תחום שו"ב בחטיבת SRL של חברת תים, אומר: "לארגון מבוזר דוגמת סופר-פארם עם ריבוי סניפים וסוגים שונים של נקודות קצה דוגמת w/s, קופות, 'קיוסקים' של מידע וכיו"ב מהווה מערכת ה BIGFIX פתרון מושלם. נדבכים נוספים דוגמת תפעול נוח, פשטות, קבלת דוחות אמינים, הפצות מוצלחות, קונפיגורציות מוכנות מראש לסוגים שונים של תחנות קצה בהתאם לייעודן ועוד, ולבסוף, תמחור נכון, אפשרו את הקמת וביצוע הפרויקט והטמעת הפתרון."
אודות תים
תים מקבוצת מלם-תים, הנה חברת טכנולוגיית המידע (IT), הגדולה והמובילה בישראל. החברה מספקת תחת קורת גג אחת, מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה, ומוכרת כחברת האינטגרציה המובילה בישראל, על פי דוחות חברת האנליסטים STKI.
לתים, ניסיון רב ומוניטין מצטבר, המבוסס על הספקת סל שלם של פתרונות, במגוון רחב של תחומים. יכולותיה מבוססות על פיתוח מתודולוגיות ייחודיות בתחומי המחשוב המתקדמים, כמו גם על רמת מקצועיות ושירות, מן הגבוהות הקיימות בשוק המחשוב בישראל. למידע נוסף, אתר הבית: www.malamteam.com

 

אודות מערכת ITnews

נגישות