<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > חברות המחקר IDC ו-Gartner תומכות באסטרטגיית ה-EUC של VMware

חברות המחקר IDC ו-Gartner תומכות באסטרטגיית ה-EUC של VMware

דוח MarketScape של חברת המחקר IDC בנושא וירטואליזציה של עמדות קצה לשנת 2015 (Virtual Client Computing Software Market), שפורסם החודש, ציין את חברת VMware כמובילה בתחום. הכרזה זו היא תוצאה של השקעות מאסיביות של החברה בטכנולוגיות חדשניות במהלך השנתיים האחרונות כחלק מהחלטת החברה לחזק את מעמדה כמובילה בתחום מחשוב משתמשי הקצה (EUC). הדוח מפרט את התפתחות מגוון המוצרים והחזון של VMware ואת נחישות החברה לענות על ציפיות לקוחותיה.

רוברט יאנג, מנהל מחקר בחברת IDC: "המעמד של VMware בשוק הוירטואליזציה משקף את הסטטוס שלה בתחום ואת המחויבות שלה להקדיש משאבים, על מנת להרחיב את פתרונות מוצרי ה-EUC והתשתית שלה. חברת IDC מיקמה את VMware בקטגוריית הספק המוביל ועמדה זו מבטאת את הנוכחות המרכזית של החברה בשוק".

בנוסף, בחרה לאחרונה חברת המחקר Gartner ב-AirWatch של VMware כפתרון המוביל לניהול ניידות בארגונים לשנת 2015 בתחום ה-EMM. פיתרון AirWatch נבחר לפי חברת המחקר לאחר שהוכח כבעל הביצועים הטובים ביותר בקרב 12 ספקים, זו השנה השלישית ברציפות.

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי תשתיות הענן והניידות העסקית. הפתרונות שלנו המבוססים על טכנולוגיית וירטואליזציה מובילה ומספקים מודל חדש של IT –נזיל, מידי ובטוח יותר. לקוחות יכולים לחדש מהר יותר ולעמוד בקצב הטכנולוגיה המתפתחת באמצעות שימוש בטוח יותר. עם הכנסות של 6 מיליארד דולר בשנת 2014, ל-VMware יש יותר מ500,000 לקוחות ו75,000 שותפים. מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם: www.vmware.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות