<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > סלקום מביאה לישראל את עולם התוכן של אדלט סווים Adult Swim

סלקום מביאה לישראל את עולם התוכן של אדלט סווים Adult Swim

מותג התוכן הפרוע והנועז של השנים האחרונות שסחף את ארה"ב, הפך למעצמה וכבש את הפריים טיים ואת שידורי הלילה עם מעל 96 מיליון צופים אמריקאים שנחשפים לשידוריו מדי יום (83% ממשקי הבית עם טלוויזיה בארה"ב),  Adult Swim משאיר אבק לתוכניות הלייט נייט המובילות של רשתות כבלים מתחרות

ערוץ ADULT SWIM – ערוץ הלייט נייט המוביל בארה"ב לגילאי 18-34 כבר 7 שנים ברציפות. משדר מ- 20:00 ועד 06:00 לפנות בוקר תוכניות אנימציה סאטיריות, סיטקומים, קומדיות פרועות ושעשועונים מוטרפים, ועם מכירות של מעל 8 מיליון DVD  של תוכניות הערוץ ומעריצים שמקעקעים על גופם קעקועי AS.Venture Bros 1

מותג האנימציה ADULT SWIM מבית תאגיד הענק TURNER הושק בשנת 2001 ומאז הפך לתופעה תרבותית ולשם דבר בכל הנוגע לתכני הנפשה לקהל בוגר צעיר בגילאי 18-35. עולם

התוכן של ADULT SWIM כבש את רצועת הלילה של ערוץ Cartoon Network, בין השעות 20:00 בערב ל- 06:00 בבוקר, כאשר במהלך שעות היום משודר בערוץ תוכן אנימציה לילדים.

ערוץ ההנפשה ADULT SWIM שגשג כערוץ אנימציה שערורייתי בוטה, גרפי ומעל לכל שנון ומתוחכם – וצבר לו קהל מושבע של אוהדים. מותג התוכן הפרוע, הלא שגרתי, השנון והבועט שהפך לתוכן פולחני, עשה מהפכה בדרך שבה בוגרים צעירים צורכים אנימציה, הוא נחשב למקום הפופולרי ביותר לצפיית צעירים, ואף עקף בחדשנות שלו את ערוץ "קומדי סנטרל". מותג ADULT SWIM שיצר הרגלי צפייה חדשים, מהווה את אחד מערוצי התוכן המובילים בארה"ב בקרב צעירים ומשכילים בגילאי 18-35, לא פחות מ-96 מיליון צופים אמריקאים נחשפים לשידוריו על בסיס יומי והוא נחשב אהוב על המבקרים המריעים לנועזות התכנים שבו.

SWIM – עולם האנימציה המצוירת מגיע לישראל עם סדרות אנימציה לצעירים, מבית הערוץ החם והמוביל בארה"ב

 סלקום tv  אשר חרטה על דגלה את המוטו "רואים דברים אחרת" – גאה להביא לצופיה את תכני הערוץ. תכני ADULT SWIM  זמינים לצופיtv  ללא הגבלה בספריית התוכן

סלקום tv מציגה – הסדרות של ADULT SWIM

 רובוט צ'יקן   Robot Chicken (2005- ועד עתה)

ריק ומורטי Rick and Morty (2014- ועד עתה)

בלק דינמיט Black Dynamite (2013-12014)

האחים ונצ'ור The Venture Brothers  (2003 ועד עתה)

הצדקן הקטן Moral Orel (2008 – 2012)

מר פיקלס Mr. Pickles (2014 ועד עתה) Rick and Morty (1)

בעשר השנים האחרונות מותג ADULT SWIM חווה צמיחה והצלחה אדירה בקרב קהל הצופים בשעות לילה מאוחרות, העדות להצלחתו די מדהימה:

 ü      למרות שערוץ ADULT SWIM משדר ברצועת לילה בשעות מאוחרות, הוא זכה ברבעון הראשון של שנת 2015 לערוץ המוביל בקרב צופים מתחת לגיל 34 (ליום שידור מלא), כאשר רק בחודש מאי זכה הערוץ במקום הראשון בקרב צופים מתחת לגיל 50.

ü      בשנת 2014 ADULT SWIM זכתה לצפיה בקרב כ- 575 אלף צופים מתחת לגיל 35 ברצועת הלילה שבין השעות 24:30-01:30 – יותר מכל מתחרותיה בחברות הכבלים האחרות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות