<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > מנווטים בחופשה עם אייגו לקוחות אייגו נהנים בכל ימות השנה ממגוון מפות חו"ל להשכרה ל-30 יום

מנווטים בחופשה עם אייגו לקוחות אייגו נהנים בכל ימות השנה ממגוון מפות חו"ל להשכרה ל-30 יום

תוכנת IGO אינה דורשת חיבור פעיל לאינטרנט כך שבאזורים ללא קליטה סלולרית היא תמשיך לפעול ולנווט וזאת בניגוד לתוכנות אחרות הנשענות על יכולות גלישה שיפסיקו לעבוד באמצע הניווט

השכרת מפות מזרח אירופה החל מ-99 ₪ (לכלל הלקוחות) אייגו_ חול

השכרת מפות מערב אירופה החל מ-99 ₪ (לכלל הלקוחות)

השכרת מפות צפון אמריקה וקנדה החל מ-145 ₪ (לכלל הלקוחות)

לקוחות אייפון נהנים ממחיר מיוחד של 9.90 דולר

חברת NNG מפתחת תוכנת הניווט IGO מציעה לצרכן הישראלי בכל ימות השנה ליהנות ממפות IGO (המפורטות והעדכניות ביותר) בעת היציאה לחו"ל. החברה מציעה מגוון מפות להשכרה לתקופה של 30 יום במחירים נוחים. ניתן לשכור מפות של האזורים-  מערב אירופה, מזרח אירופה, כל אירופה, ארה"ב וקנדה.

מחירי השכרת המפות נעים בין 40 ₪ (ללקוחות אייפון) ל- 145 ₪ (המחירים כוללים מע"מ). המפות מעודכנות לאוגוסט 2015 וכוללות כתוספת  מבחר מגוון של נקודות עניין במדינות היעד (מסעדות, תחנות דלק, כספומטים ועוד).

לתוכנת IGO יתרון משמעותי בכך שאינה מחייבת חיבור לתקשורת סלולרית. בהרבה מדינות ברחבי העולם לא קיימת תקשורת איכותית ונוחה לשימוש. על כן, היותה של התוכנה זמינה גם בהעדר תקשורת סלולרית הינו יתרון עצום הן בהיבט הכספי והן בהיבט התפעולי, הצרכן יכול להיות בטוח שהוא לא חרג מחבילת גלישה זו או אחרת וכי התוכנה תלווה אותו בכל מקום אליו יגיע ללא קשר לתשתיות הקיימות.

דודי וירניק, נשיא NNG "מניסיוננו הצרכן הישראלי מנצל את חופשת הקיץ ובעיקר את חודש אוגוסט, עם סיומן של הקייטנות לצאת לחו"ל עם כל המשפחה- הביקוש למפות הוא בעיקר לאזורים של אירופה, ארה"ב וקנדה ולכן אנו מציעים את האפשרות להשכרת מפות, על מנת להקל על היוצאים לחו"ל ליהנות מהמפות הכי מעודכנות במחירים נוחים".

איך ניתן לשכור את המפות?

  • ניתן לרכוש את המפות להשכרה בחנות הווירטואלית של IGO    www.igostore.co.il
  • להגיע למרכז השירות שלIGO  בהרצליה ולבצע את ההשכרה.
  • לבעלי מכשיר IPHONE/IPAD הכולל את גרסת IGO PRIMO או IGO PRIMO LITE ניתן ומתוך התוכנה לרכוש את אותן החבילות לתקופת השכרה של 30 יום.

למעוניינים ניתן לרכוש  בחנות גם מפות ישראל, מפות לרכישה של אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה ואפריקה, כמו כן ניתן לרכוש קובץ התראה על מכמונות מהירות, הכולל עדכונים שוטפים חינם למשך שנה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות