<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > יובל רוטה מונה לתפקיד מנהל מפעל אינטל קרית גת

יובל רוטה מונה לתפקיד מנהל מפעל אינטל קרית גת

אינטל ישראל מודיעה היום (א') כי יובל רוטה מונה לתפקיד מנהל מפעל אינטל קרית גת. רוטה יהיה אחראי על ניהולם של כ-3,000 עובדים במפעל הייצור וינהל את השדרוג הטכנולוגי שעובר בימים אלה מפעל אינטל קרית גת.יובל רוטה

רוטה יהיה כפוף לדני בן עטר, מנהל פעילות הייצור בישראל, שמונה לתפקידו לאחר שמקסין פסברג קיבלה אחריות לכל הפעילות של אינטל ישראל.

רוטה הצטרף לאינטל בשנת 96' והחל את הקריירה המקצועית שלו באינטל כמנהל קבוצת הנדסה במחלקת האוטומציה. לאחר מכן מונה למנהל משמרת במפעל הייצור Fab18, ובשנת 2005 כחלק מצוותההקמה של מפעל אינטל בקרית גת (fab 28) מונה לתפקיד מנהל אוטומציה ו-IT.

בהמשך דרכו ביצע תפקידי ניהול בכירים שונים במפעל אינטל קרית גת כמנהל ייצור ומנהל הנדסה עד לתפקידו הנוכחי כמנהל מפעל אינטל קרית גת. רוטה אמר "האתגר הגדול של מפעל אינטל קרית גת הוא לעבור בהצלחה את השדרוג הטכנולוגי המורכב. ההצלחה של המפעל תמשיך להשפיע על הדרום בפרט ועל מדינת ישראל בכלל בשנים הבאות".

******

אינטל (נאסד"ק: INTC) היא מובילה עולמית בחדשנות לתחום המיחשוב. החברה מתכננת ומייצרת טכנולוגיות שמשמשות כבסיס למגוון רחב של מוצרי מיחשוב שמופצים בכל רחבי העולם. אינטל מעסיקה כיום 107 אלף עובדים בעולם כולו, ופועלת בישראל משנת 1974. לחברה ארבעה מרכזי פיתוח (חיפה, יקום, ירושלים, פתח תקווה) ושני  מפעלי ייצור (קריית גת וירושלים) בישראל, והיא מעסיקה למעלה מ-9,800 עובדים ישירים. מידע נוסף  ניתן למצוא באתרי החברה:

אינטל העולמית –www.intel.com אינטל ישראל – www.intel.com/il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות