<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > אף 5 מרחיבה את ההיצע לשירותי הענן ואבטחת המידע עם ביג – איי. פי 12.0. הגרסה החדשה של אף 5 ומגוון הפתרונות החדש מאפשר הטמעה היברידית ודינמית באתרי הלקוח ובענן. כמו כן הגרסה החדשה זמינה להטמעה ישירות במיקרוסופט אז'ור.

אף 5 מרחיבה את ההיצע לשירותי הענן ואבטחת המידע עם ביג – איי. פי 12.0. הגרסה החדשה של אף 5 ומגוון הפתרונות החדש מאפשר הטמעה היברידית ודינמית באתרי הלקוח ובענן. כמו כן הגרסה החדשה זמינה להטמעה ישירות במיקרוסופט אז'ור.

חברת F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על השקתו של פתרון חדש אשר מרחיב את פלטפורמת השירותים ההיברידיים של F5, ומשפר משמעותית גמישות, אבטחה וביצועים של פריסות היישומים בענן. החידושים בפתרון מאפשרים ללקוחות לאחד חומרה, תוכנה ומשאבי שירותים מנוהלים בפשטות, על מנת לייעל תהליכים ולחסוך בעלויות. F5 logo Full_Color_JPEG

"ארגונים מחפשים את אותה רמה של בטחון עם יישומים ושירותים בפריסות בענן או בפריסות היברידיות, כפי שראו בדטה-סנטר" אומר קארל טריאבס, סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצר וסמנכ"ל טכנולוגיות ב- F5. "פתרון ה- BIG-IP שלנו מסייע ללקוחות לנצל את יתרונות הענן מבלי לוותר על אבטחה, גמישות או חיסכון. עם טכנולוגיות חדשות אלו, אנו מתחייבים לסייע לארגונים בכל דרך בה יחפצו לבחור בפיתוח סביבת אספקת היישומים ההיברידיים ושילוב הענן".

"למיקרוסופט ו- F5 לקוחות משותפים רבים. עם האימוץ הגדל של Azure בבסיס לקוחות זה, ארגונים יוכלו ליהנות מזמינות שירותי היישומים של F5 בזירת המסחר שלנו" אמר גארט פורט, מנהל כללי לשותפים במיקרוסופט. "פיתוח זה מסייע ללקוחות לתמוך בצורה מיטבית ובאופן ישיר ביישומים מבוססי הענן שלהם, אשר בתוך סביבות ה- Azure"

שירותים מורחבים לאפליקציות היברידיות לביצועים אופטימליים בכל סביבות ה- IT

גרסה 12.0 מרחיבה את מודל ה- F5 Synthesis על ידי שילוב משאבים וירטואליים ופיזיים, על מנת לשפר את התמיכה בתרחישים בענן ובענן ההיברידי. גישה זאת מאפשרת ללקוחות להעביר עומסי עבודה לסביבות הענן ביתר קלות ועל-פי דרישה, ולשלב טכנולוגיות דוגמת HTTP/2, ובעת ובעונה אחת לשמור על אותה רמת נראות, בטיחות ושליטה של תשתיות מסורתיות.

F5 מאיצה מעבר לענן, ומאפשרת ללקוחות לשלב אבטחה, ניהול ויכולות טיפול אפלקטיביות, הן במטה הלקוח (on-premises) והן בענן (off-premises). רשת השותפים הטכנולוגיים ההולכת וגדלה של F5, כמו כן היכולת לפתח יישומים על גבי המערכת מאפשרים לארגונים להתאים עצמם למגמות המתחילות להופיע במערכות המידע דוגמת SDN, NFV והתכנסות מערכות.

אינטגרציה מושלמת ויעילות עם פריסות Microsoft Azure

F5 מרחיבה את התמיכה בפתרונות מבוססי ענן  וזמינות  פלטפורמת ה BIG-IP, ב- Azure (Azure Marketplace). בתחילה, כל המודולים של BIG-IP יהיו זמינים ב- Azure תחת מודל הרישיונות של Good, Better, Best  של F5 בתצורת רכישת רישוי דרך ערוצי הרכישה הרגילים (Bring Your Own License), נפחי התעבורה הזמינים הן של 25Mbps , 200Mbps  ו-  1Gbps.

ללקוחות F5 ומיקרוסופט תהיה אפשרות בחירה נוספת באשר לדרך בה יבצעו אופטימיזציה של אספקת היישומים וטכנולוגיות הענן במסגרת אחידה. בנוסף, F5 מציעה ביצועים אחרים ב- Azure ביחס לספקים אחרים, הכוללים מערכת מורחבת של יכולות ניהול עומסים ואבטחה, אשר מאפשרים לארגון לפרוס יישומים ושירותים באותה קלות ופונקציונאליות אותה חווים במרכזי המידע  המקומיים שלהם .

אבטחת יישומים מוגברת להגנה ויכולות גישה מעולות

גרסה  12.0 כוללת שיפורים רבים לפתרונות האבטחה והגישה של F5, עם מספר דוגמאות בולטות:

  • גישה אמינה לכל סביבות ה- IT עם SSO – F5 מרחיבה אימות מאובטח, הרשאות ויכולות דיווח (AAA) ליישומים מבוססי ענן, מבוססי web או ליישומים וירטואליים, ובעת ובעונה אחת מנהלת באופן מרכזי פונקציות מאוחדות של זהות.
  • הגנה מעולה עם הספקטרום הרחב ביותר של וקטורי DDoS ונראות מוגברת של התקפות – עם BIG-IP 12.0, F5 מציעה את הפתרון היעיל והמקיף ביותר על מנת להגן מפני איומי DDoS מתוחכמים ורבי עוצמה, הן on-premise והן בענן.
  • יכולות SSL משופרות להגנה מקיפה – השימוש של ארגונים ב- SSL הולך וגדל, כאשר רבים מצוותי מערכות המידע עוברים לגישות "הצפן הכל". BIG-IP מספק יכולות הצפנה חדשות וטיפול בהצפנה הכלל ארגונית תוך מתן דגש על הפצת התכנים למערכות עיבוד חיצוניות של ספקים אחרים והצפנה מחודשת של המידע, כל זאת ללא פגיעה בביצועים ובקצבים גבוהים.

אודות F5

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.

הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.

F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot).

הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-250 עובדים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות