<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > דוח גרטנר קובע: SAP SuccessFactors מדורג כמוביל בתחום פתרונות לניהול ההון האנושי בארגון זו הפעם השלישית ברציפות

דוח גרטנר קובע: SAP SuccessFactors מדורג כמוביל בתחום פתרונות לניהול ההון האנושי בארגון זו הפעם השלישית ברציפות

דוח חדש של חברת המחקר גרטנר מדרג זו השנה השלישית ברציפות, את פתרוןSAP SuccessFactors כמוביל העולמי בתחום פתרונות לניהול ההון האנושי בענן . הציון הגבוה הוענק על בסיס יכולותיו של הפתרון, שלמות החזון ותרומתו להשגת היעדים העסקיים.

פתרון SAP SuccessFactors מספק מענה רחב לניהול מחזור החיי העובד מגיוס ועד פרישה  לרבות ניהול יעדים וביצועים, ניהול מסלולי קריירה והדרכות, הטבות ועוד. הפתרון מתאים לארגונים  מכל סוג וגודל, אחד מיתרונות הפתרון הוא היכולת לנהל תהליכים שונים באמצעות המובייל והרשתות החברתיות, מכל מקום בעולם ובכל זמן. פתרון זה מאפשר להתמודד בהצלחה עם אתגרי ההתרחבות הגלובלית ולנהל באופן יעיל עובדים מדורות שונים, המשולבים בשוק העבודה.

לדברי יגאל רוזנברג, מוביל פתרונות משאבי אנוש,SAP  ישראל, "כיום, ארגונים מבינים שהעובדים והמנהלים הינם הגורם החשוב ביותר להצלחת הארגון ומחפשים פתרונות טכנולוגיים שיסייעו להם לנהל את המשאב האנושי בסטנדרט מודרני". רוזנברג מוסיף כי "הדירוג שלנו כמובילים בדוח של גרטנר, זו השנה השלישית ברציפות, מבטא את המחויבות של SAP לספק פתרונות ניהול משאבי אנוש ברמה הגבוהה ביותר ובאופן גלובאלי – כולל התאמת כלל הפתרונות לשוק הישראלי בעברית".

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב SAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות