<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > א.מ.ת מיחשוב מפרסמת את תוצאותיה לרבעון השני לשנת 2015

א.מ.ת מיחשוב מפרסמת את תוצאותיה לרבעון השני לשנת 2015

החברה מדווחת על המשך הגידול האורגני ומאחדת לראשונה את דוח הרווח והפסד של חברת מדיאטק :

ההכנסות הסתכמו בכ-206.3 מיליון ש"ח – גידול של 30%  

הרווח הגולמי הסתכם בכ-37.6 מיליון ש"ח – גידול של 28%

הרווח התפעולי הסתכם בכ-13.7 מיליון ש"ח – גידול של 33%

הרווח הנקי הסתכם בכ-8.1 מיליון ש"ח – גידול של 19%

החברה מדווחת על חלוקת דיבידנד בהיקף של כ-10 מיליון ש"ח

                                                                                                                                                                                    

יואב ויינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב

 

יואב וינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב ציין כי: " אנו גאים להציג  ברבעון השני של שנת 2015 המשך מגמת גידול וצמיחה במגזר "פתרונות תשתיות המיחשוב"  ובמגזר ה- OEM.

יואב ויינברג

יואב ויינברג

הצמיחה נובעת  מגידול אורגני לצד גידול כתוצאה מהשלמת רכישת חברת מדיאטק ומשתקפת בגידול במחזור ההכנסות וביתר הפרמטרים – רווח תפעולי, EBITDA  ורווח נקי. במקביל אנחנו ממשיכים  בהשקעות ובפיתוח תחומי הסייבר, הענן, פתרונות ה- OEM,  עולמות ה- BIG DATA , התקשורת והתוכנה התשתיתית".

וינברג הוסיף: "הרחבת סל הפתרונות המתקדמים שהחברה מציעה ללקוחותיה בפיתוח פנימי מתבצעת במקביל לבחינת אפשרויות של רכישת פעילויות נוספות".

חברת אמת מיחשוב, ספקית מובילה של פתרונות תשתיות מיחשוב בתחומי תוכנה, חומרה והטמעה של מערכות מחשוב מורכבות, מדווחת על המשך צמיחה בתוצאותיה לרבעון השני לשנת 2015.

 הכנסותיה של א.מ.ת מיחשוב לרבעון השני רשמו צמיחה משמעותית והסתכמו בכ- 206.3 מיליון ש"ח, בהשוואה להכנסות של כ- 159 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 29.8%.

הגידול בהכנסות ברבעון נובע מהמשך גידול אורגני במגזר פתרונות תשתיות המיחשוב וכולל גם את איחוד ההכנסות של מדיאטק בסך של כ-26.5 מיליון ש"ח החל מה-1.4.2015.

הכנסות החברה במחצית הראשונה הסתכמו בכ-410.9 מיליון ש"ח, בהשוואה להכנסות של כ- 349.9 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של כ- 17.4%.

 הרווח הגולמי ברבעון השני הסתכם בכ- 37.6 מיליון ש"ח, ומהווה כ-18.2% מסך ההכנסות, גידול של כ-27.9% בהשוואה לרווח גולמי של כ-29.4 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה, אשר היווה כ-18.5% מסך הכנסות החברה.

הרווח הגולמי במחצית הראשונה הסתכם בכ- 73.2 מיליון ש"ח, ומהווה כ-17.8% מסך ההכנסות, גידול של כ-23.8% בהשוואה לרווח גולמי של כ-59.1 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה, אשר היווה כ-16.9% מסך הכנסות החברה.

 הרווח התפעולי ברבעון הסתכם בכ-13.7 מיליון ש"ח, גידול של 32.7% בהשוואה לרווח תפעולי בסך של כ-10.3 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול ברווח התפעולי נובע בעיקר מהשיפור ברווח הגולמי שקוזז בחלקו בגידול בהוצאות המכירה, הנהלה וכלליות (שהושפעו גם מאיחוד ההוצאות של מדיאטק).

הרווח התפעולי במחצית הראשונה הסתכם בכ-30.6 מיליון ש"ח, גידול של 69.2% בהשוואה לרווח תפעולי בסך של כ-18.1 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול ברווח התפעולי נובע בעיקר מהשיפור ברווח הגולמי כאמור לעיל וכולל גם רווח חד פעמי בסך של כ-5.9 מליון ₪ בעיקר בגין מימוש חלקי של ההשקעה במניות מובילאיי ברבעון הראשון.

 ה-EBITDAברבעון הסתכם לכ-15.8 מיליון ש"ח, גידול של כ- 32% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, בו הסתכם ה-EBITDAלכ-11.9 מיליון ש"ח.

ה-EBITDAבמחצית הראשונה הסתכם לכ-28.1 מיליון ש"ח, גידול של כ- 32% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, בה הסתכם ה-EBITDAלכ-21.3 מיליון ש"ח.

 הרווח הנקי לרבעון השני הסתכם בכ-8.1 מיליון ש"ח, גידול של כ-19.1% לעומת רווח של כ-6.8 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח הנקי במחצית הראשונה הסתכם בכ-22.3 מיליון ש"ח, גידול של כ-81% לעומת רווח של כ-12.3 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.

 דיבידנד :

החברה מכריזה  על חלוקת דיבידנד בסך 0.23 ש"ח למניה, ובסה"כ כ- 10.2 מ' ש"ח, וממשיכה לפעול  עפ"י מדיניותה, לתשלום דיבידנד בשיעור של בין 30-50% מהרווח הנקי מדי שנה.

  אודות א.מ.ת מיחשוב

קבוצת א.מ.ת מיחשוב פועלת בתחומי ה- IT, ונחשבת למובילת השוק בישראל במתן פתרונות תשתיות מחשוב (תוכנה וחומרה) לסביבות מחשוב מגוונות. חברות הקבוצה עוסקות ביבוא, שיווק, הפצה, מכירה, הרכבה והטמעה של מערכות מחשוב מורכבות, מערכות אחסון וניהול בסיסי נתונים , מוצרי תוכנה ומוצרים נלווים אחרים המיוצרים ו/או נמכרים על ידי Oracle, HP, IBM, Dell, Networks Appliance, Super Micro, Intel ,Lanner,,Symantec ,CA  Check Point, Juniper ואחרים; וכן מבצעות חברות הקבוצה התקנה, אחזקה ושרות למוצרים אלה, פרויקטים בתחום אבטחת מידע, פרויקטים בתחום ניהול נתונים ושרותי מיקור חוץ .

בנוסף במסגרת פעילות ה- OEM מתכננת הקבוצה ומבצעת אינטגרציה והתאמה אישית לפתרונות חומרה ו/או אלקטרוניקה של מגוון ספקים איתם קשורה הקבוצה במוצריהם הסופיים של לקוחותיה או לקוחותיהם של הספקים

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות