<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > יזמות > יש לך חנות בחו"ל? מערכת יעילה וחכמה יכולה להזניק לך את העסק

יש לך חנות בחו"ל? מערכת יעילה וחכמה יכולה להזניק לך את העסק


מי שמנהל עסק קטן בחו"ל, במיוחד כזה המוגדר כ- Specialty Retail, בוודאי יודע עד כמה הניהול השוטף סבוך: המעקב אחר המכירות בכל עת וניהול העובדים הם רק שניים מתוך מכלול הנושאים שמטרידים בעלי עסקים מסביב לשעון.

אז איך בכל זאת ניתן לנהל את העסק בצורה מדוייקת ובד בבד לתת לו את הכלים לצמוח ולהגדיל הכנסות? הרבה מאוד תלוי במערכת ה- Point of Sale) POS) שלך.

10 הדברים החשובים שחובה לוודא שקיימים במערכת ה POS בעסק:

  1. יכולת לעקוב אחר מכירות באופן שוטף בזמן אמת וחישוב עמלות עובדים
  2. ניהול מלאים וספירה אוטומטית
  3. בנייה חכמה של חבילות (Bundle) או קיטיםכאשר רוצים למכור מספר מוצרים יחד, כולל חישוב אחוזי ההנחה הראויים
  4. הפקת דוחות מדוייקים ומפולחים לפי דרישה
  5. חיבור בכל זמן ומכל מקום באמצעות איחסון בענן
  6. התממשקות לשירותי Merchant נוחים
  7. אפשרות לתכנות הודעות מותאמות אישית הנשלחות לטלפון הנייד של בעל העסק בזמן אמת
  8. ניהול CRM חכם
  9. האפשרות לפיתוח פיצ'רים נוספים ואישיים, לפי דרישה וצורך העסק
  10. תמיכה טכנית של נציג טלפוני אמיתי 24 שעות, 7 ימים בשבוע

"מה שמטעה בעלי עסקים רבים הוא פשוט חוסר המודעות לכך שלא כל מערכת POS  מסוגלת לתת מענה כולל. החכמה היא להבין מה הצרכים העכשווים של העסק ולבחון היטב את השוק על מנת למצוא את המערכת הכי 'נכונה'" אומר אוהד דהן, מנכ"ל BRAVA ואחד ממייסדי החברה, סטארט-אפ ישראלי שהוקם בארה"ב לפני 6 שנים והפך מאז לשם-דבר בתחום. "הבעיה היא שעסקים קטנים מתנהלים, פעמים רבות, בצורה רחוקה מהעין. בעל העסק לא נמצא פיזית בעגלה או בחנות ולכן העסק חווה קשיים גדולים בכל האספקטים של הניהול השוטף.

יש לך עסק בארה"ב שרוצה להרוויח יותר? המערכת שאתה חייב להכיר… לפרטים >>>

בדיוק מהמקום הזה, כשפיתחנו את המערכת שלנו עשינו זאת מתוך מחשבה על הצורך לתת מערך של פיתרונות לכל הבעיות הכי גדולות והכי קטנות שבעלי העסקים חווים" הוא מסביר.  חלק מהיתרונות עליהם מדבר דהן נמצאים למעשה כמעט באופן בלעדי במערכת ה POS  של BRAVA. כך, לדוגמה, בעלי עגלות יכולים ליהנות מהאפשרות לקבוע עמלות מכירה שונות בהתאם ליום בשבוע וללוקיישן.

בצורה זו, התגמול שמקבלים העובדים יכול להיות גדול יותר במיקומים הנחשבים לקשים יותר ולחזור להיות רגיל בלוקיישנים עם דירוג ממוצע. כל זאת, בקלות, באופן אוטומטי וללא טעויות חישוב שעלולות ליפול בדרך. בנוסף, המערכת כל כך חכמה עד שהיא מספקת למוכר גם המלצות למוצרים נוספים כקנייה משלימה (by association). בצורה זו, מוכר אשר הלקוח שלו עומד לבצע רכישה של אחד המוצרים יכול בקלות להקליד את המוצר במערכת ולראות מייד האם יש מוצרים נוספים שעשויים לעניין את הקונה, אפילו מבלי לחשוב על כך בעצמו. כך, המערכת מלמדת ודוחפת את הסיילזמן לבצע מכירות גדולות ומקיפות יותר.

ב- BRAVA מכירים את הצרכים הללו מקרוב והם מספקים אותם לאלפי לקוחות ברחבי ארצות הברית, אסיה ואירופה, לרבות ללקוחות הגדולים בתעשיה כמו NYS ,OroGold ו Streetalk. מאחר ובמרבית הפעמים ניהול עגלות ועסקים מתבצע מרחוק, המערכת מסוגלת גם להתריע אם מלאי של מוצר מסויים מתחיל להתרוקן וצריך לחדשו באופן מיידי.

האפליקציה שנותנת לך יותר שליטה, גם ממרחק
כחלק בלתי נפרד מהיכולות הטכנולוגיות של היום חשוב לוודא שלמערכת ה POS יש אפשרות שליטה מרחוק, ממש בכף היד. אפליקציה אינפורמטיבית שמתממשקת לאותו ענן עליו יושבת המערכת ב Real Time יכולה להודיע על כל שינוי: על מכירות שמתרחשות, על סיכומי הכנסות ואפילו על אי-מכירות. בעל העסק יכול להחליט בעצמו אילו התראות הוא רוצה לקבל כ- Push Notifications ולקבלן באמצעות האפליקציה, באימייל או בהודעות טקסט. את תוכן ההודעות ניתן לערוך מראש באופן אישי וכך להחליט, לדוגמה, על הודעות המתריאות על מכירות מעל סכום מסויים או הודעות שמספרות שלא היו מכירות מעל שעתיים או כל פרק זמן אחר בלוקיישן מסויים. "לעסק יכול להיות פוטנציאל צמיחה מבטיח אך ללא מערכת חכמה שתתמוך בו ותציג לו את האינפורמציה הנכונה, הוא פשוט עלול לקרוס" אומר דהן ומסביר "לכן יותר ויותר עסקים מבינים היום את הצורך בשליטה והיא מהווה עבורם מעין רשת הביטחון 24/7".

מערכת ישראלית חכמה משנה את פני העגלות בארה"ב ומסייעת לעסקים להרוויח יותר, לפרטים >>>

 

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר על מערכת ה- POS השאר פרטים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

מדינה (חובה)

אודות מערכת ITnews

נגישות