<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > עובדים מהבית? את הבשורה הזו אתם חייבים להכיר: המשרד הוירטואלי יעזור לכם בהתנהלות ויחסוך זמן וכסף

עובדים מהבית? את הבשורה הזו אתם חייבים להכיר: המשרד הוירטואלי יעזור לכם בהתנהלות ויחסוך זמן וכסף

regusבשנים האחרונות גובר הביקוש לסביבת עבודה שאיננה משרד קבוע ויותר בעלי עסקים בוחרים לשכור חללי עבודה לפי הצורך במקום להתחייב לשכירות גבוהה. ומה לגבי מי שבמרבית השבוע לא צריכים מקום פיזי להניח בו את הלפטופ אך כן זקוקים לכתובת עסקית ולמענה טלפוני ישיר ללקוחות?

הכירו: שירות השכרת המשרדים עולה מדרגה ומציג את המשרד הוירטואלי’. אם אתם מנהלים עסק קטן ועובדים מהבית, יזמים של סטארט אפ חדש או בעלי מקצועות חופשיים שלא זקוקים למשרד קבוע (וכן חפצים בשאר היתרונות שיש במשרד), השירות הזה יכול לשדרג לכם את חווית הניהול ולחסוך לכם כסף. 

רוצה להתייעל ולחסוך זמן וכסף? קבל הצעה לשירותי משרד וירטואלי >> 

Ron Yariv

רון יריב, מנכ”ל ריג’ס ישראל

למי מתאים משרד וירטואלי?
“למעשה, הקונספט של משרד וירטואלי נותן לבעל העסק את האפשרות ליהנות מכל העולמות” אומר רון יריב, מנכ”ל ריג’ס ישראל, החברה הבינלאומית המובילה בהשכרת משרדים מרוהטים לטווחים קצרים או ארוכים. “בעידן הגלובלי בו המציאות העסקית נמצאת כיום, לא כולם צריכים מקום קבוע להניח בו את התיק ואת המחשב. יתרה מזו, יתכן מאוד אפילו שאותם אנשים מעדיפים בכלל לעבוד מהבית או מבתי קפה. יחד עם זאת, אחוז משמעותי מהם מגלה שהוא בכל זאת צריך כתובת עסקית “רשמית” למשלוח דואר, למזכיר/ה שתוכל לענות ללקוחות בשם העסק או לחדרי ישיבות לערוך בהן פגישות” מסביר יריב. בהתאם לכך, מי שישכיר את שירותיו של ‘משרד וירטואלי’ שכזה יקבל כתובת עסקית אותה יוכל לרשום בכרטיס הביקור, מענה טלפוני אישי ובמשך 5 ימים במהלך החודש, אף משרד פרטי לאורך יום שלם.

בחברות השכרת משרדים מובילות הכתובת אותה תוכלו לרשום על כל המסמכים הרשמיים של בית העסק (לרבות אתר האינטרנט והחשבוניות) הינה יוקרתית ונמצאת בלב האזורים העסקיים של הערים הגדולות בארץ. מעוניינים להיות גלובליים יותר? אותן חברות מציעות לכם גם אפשרות לבחור בכתובת אחרת בערים מובילות בעולם, המייצגת את אחד מאזורי הפעילות של אותן חברות ברחבי העולם כולו.
באופן מפתיע אולי, שירות השכרת משרד וירטואלי מתאים לפלחים נרחבים מאוד הנמנים על האוכולוסיה העסקית, בהם:

  • חברות סטארט-אפ צעירות הנמצאות בשלב בו הן עוד לא יכולות לתקצב משרד פרטי אבל כבר זקוקות לכרטיס ביקור עם כתובת עסקית יוקרתית ומקום לערוך בו פגישות עסקיות עם לקוחות, משקיעים פוטנציאליים ועוד
  • בעלי מקצועות חופשיים, כגון עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים ועוד, שלא נזקקים למשרד באופן יומיומי אך כן זקוקים לחדרי ישיבות מספר ימים בחודש על מנת לערוך בהם את פגישותיהם השוטפות.
  • אמהות צעירות המעוניינות לעבוד מהבית אך עדיין זקוקות לכתובת עסקית, למענה לטלפונים ולמקום בו יוכלו להיפגש עם לקוחות (במקום כיתות רגליים לבתי קפה שונים)

מה לגבי המחיר? הוא בהחלט מפתיע. "עלות השכרת שירות שכזה אצלנו עולה החל מ 299 ש"ח לחודש" מספר יריב. 

כך תבחרו את הפתרון שמתאים לעסק שלכם
כאשר בוחנים את האפשרויות הקיימות היום בשוק, הרי שמבחינת ההשקעה הכלכלית ישנן ארבע רמות עיקריות של סביבות עבודה:
1. שכירת משרד לטווח ארוך (לרוב ללא שירותי מזכירות ותמיכה השייכים למשרד עצמו)
2. שכירת משרד לתקופות קצרות
3. שכירת שירותי ‘משרד וירטואלי’ הכולל כתובת עסקית ומענה טלפוני ללקוחות בכל ימי העבודה במהלך השבוע
4. עבודה מהבית.

מי שאינו זקוק למשרד צמוד ובוחר לשכור את שירותיו של המשרד הוירטואלי יכול למעשה ליהנות מכל העולמות ובו בזמן גם להתייעל ולחסוך זמן וכסף: הכתובת היוקרתית של המשרד מסייעת לא אחת בהפגנת “רצינות” מול לקוחות פוטנציאליים ומשפיעה על סיכויי סגירת עסקה, שירותי המענה הטלפוני מפנים זמן יקר במהלך היום וחלל המשרדים הזמין במהלך החודש מהווה פתרון מושלם ומאובזר לפגישות חשובות.
חשוב לדעת שמשרדים וירטואליים ניתן לשכור כיום ברחבי הארץ במספר ערים מרכזיות. הסכם השכירות כולל מספר מרכיבים שונים, כך שלפני חתימה כדאי לוודא מה הוא כולל על מנת שתוכלו לנצלו וליהנות ממנו בצורה המירבית.

בוא ליהנות מנוכחות עסקית בתקציב המתאים לך עם שירותי משרד וירטואלי >>

לקבלת פרטים נוספים

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

אודות מערכת ITnews

נגישות