<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > השקת פתרון ה-ERP בענן של Oracle

השקת פתרון ה-ERP בענן של Oracle

פתרון ה-ERP
צפרה כץ, מנכ"לית אורקל העולמית, תגיע לישראל להשקת פתרון ה-ERP בענן של אורקל.

חברת אורקל תשיק את פתרון ERP בענן, Oracle ERP Cloud, בישראל. הדוברת המרכזית באירוע ההשקה, בהשתתפות כ-800 סמנכ"לי כספים ומנמ"רים, תהיה צפרה כץ, מנכ"לית ונשיאת תאגיד אורקל העולמי, אשר נחשבת לאחת המנהלות החזקות ביותר בעולם העסקי הגלובלי, ולישראלית מספר 1 בתעשיית ההייטק העולמי.

האירוע, שיתקיים בסינמה סיטי גלילות ב-9 במאי יכלול גם הדגמה חיה של המערכת, פאנל בכירים, בהם: קובי כץ- מנמ"ר רפאל, מאיר אהרוני – מנמ"ר לאומי כארד, לורי האנובר – סמנכ"לית כספים של נטפים, והרצאת אורח של פרופ' ירון זליכה, כלכלן וראש החוג לחשבונאות בקריה האקדמית אונו.

פתרון ה-ERP עובר לענן

צפרה כץ מובילה את המהלך האסטרטגי העצום בתולדותיה של אורקל, אשר הופך אותה לחברת הענן הגדולה בעולם. היא מנהלת את החברה לצד המנכ"ל המשותף מארק הרד ומייסד החברה לארי אליסון. כבר היום מספקת אורקל את תיק מוצרי הענן הגדול בתעשייה, עם פתרונות ענן ב-SaaS, PaaS וב-IaaS. "פתרון ה-ERP הוא האחרון שעובר לענן כי ERP, כמערכת המנהלת את לב ליבו של הארגון היא המערכת המרכזית ומורכבת ביותר, לכן היה צריך לחכות שהעולם יאמין שזה אכן אפשרי, שיאמין שהענן בטוח לא פחות מהתשתיות הפנימיות בארגון", אומר אלברטו מרנפלד, מנהל אגף אפליקציות באורקל ישראל.

למערכת ERP Cloud של אורקל יש כבר למעלה מ 2000 לקוחות גלובליים, חלקם משתמשי אורקל ותיקים וחלקם משתמשים חדשים. המערכת נחשבת למוצלחת בשל השילוב בין ידע עצום שצברה אורקל במשך 20 שנה בתחום ERP, לבין רמת חדשנות מתקדמת ודגש חזק על חוויית משתמש, תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בהן: מובייל, אינטואיטיביות, BI מתקדם, Big Data ועוד. מערכת ERP Cloud של אורקל היא סוויטה רחבה של יישומים בתחום הפיננסים, שרשרת אספקה, רכש, ניהול פרויקטים ועוד אשר פותחה במשך 7 השנים האחרונות.
"בפתרונות SaaS (תוכנה כשירות) לאורקל יש למעלה מ-50 אפליקציות, תוכנות שהפכו אותנו לחברה הגדלה בקצב המהיר ביותר בשוק שירותי הענן", מוסיף מרנפלד. "על פי Gartner, אורקל מובילה במספר חסר תקדים של 18 קטגוריות של יישומים. כל האפליקציות זמינות בתצורת ענן, הן כמקשה אחת והן כפתרונות נישה המתחברים למערכות הקיימות של הארגון."

צפרה כץ ודירוג חברת אורקל

צפרה כץ מכהנת בתפקידי ניהול בכירים באורקל משנת 1999. בשנת 2014 נכנסה צפרה כץ לרשימת "הנשים החזקות בעולם" של מגזין פורצ'ן. גם ב-2012 דורגה במקום העשירי ברשימת פורצ'ן. בשנת 2009 נבחרה כץ למקום ה-16 בדירוג הנשים החזקות ביותר בעולם במגזין הכלכלי פורבס. בשנת 2010 דורגה כבעלת השכר הגבוה ביותר בארה"ב על ידי מגזין "פורצ'ן" האמריקאי, עם כ-42 מיליון דולר על תפקידה כנשיאה ומנהלת הכספים הראשית של החברה.

חברת Oracle מדורגת במקום הראשון בצמרת חברות המחשוב הארגוני בעולם, עם מחזור של 38.3 מיליארד דולר בשנת 2015, למעלה מ- 25,000 שותפים עסקיים בעולם, יותר מ-136,000 עובדים ברחבי הגלובוס, ו- 400,000 לקוחות ארגוניים בכ-150 מדינות ברחבי העולם, מתוכם 100 מתוך Fortune 100.

אודות מערכת ITnews

נגישות