<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > נקסטקום תבצע פרויקט נרחב לשדרוג והפעלת תשתיות חשמל ותקשורת בקיבוץ דפנה

נקסטקום תבצע פרויקט נרחב לשדרוג והפעלת תשתיות חשמל ותקשורת בקיבוץ דפנה

פרויקט השדרוג צפוי להימשך כ-24 חודשים; עם השלמתו תחל נקסטקום לספק לקיבוץ דפנה שירותי הפעלה ותחזוקה של תשתיות החשמל והתקשורת, וכן שירותי חשמל ותקשורת לדיירי הקיבוץ למשך 13 שנים

חברת נקסטקום, המתמחה בתכנון, הקמה ותחזוקה של תשתיות ופתרונות בתחומי התקשורת והאנרגיה המתחדשת, מדווחת היום על התקשרותה בהסכם לביצוע פרויקט נרחב לחידוש והפעלת תשתיות חשמל ותקשורת בקיבוץ דפנה.

במסגרת ההסכם תבצע נקסטקום עבור קיבוץ דפנה פרויקט רחב היקף הכולל תכנון, אספקה, ושדרוג תשתיות החשמל והתקשורת בשטח הקיבוץ. הפרויקט צפוי להימשך כ-24 חודשים, ועם השלמתו תחל נקסטקום לספק לכ-400 בתי אב של קיבוץ דפנה שירותי הפעלה ותחזוקה של תשתיות החשמל והתקשורת, וכן שירותי חשמל ותקשורת לדיירי הקיבוץ למשך 13 שנים. היקף ההכנסות הצפוי משירותים אלה מוערך בכ-3.5 מיליון שקל לשנה.

בשנים האחרונות, מעמיקה נקסטקום את פעילותה בתחום חידוש תשתיות במגזר הקיבוצי. החברה פיתחה מודל יעיל לביצוע ומימון פרויקטים מסוג זה מקצה לקצה. לפני כשנתיים, דיווחה נקסטקום על זכייה בפרויקט מקיף לחידוש תשתיות בקיבוץ נגבה בכ-15 מיליון שקל. במסגרת החוזה שדרגה נקסטקום את תשתיות המים והביוב, החשמל והתאורה, התקשורת, הכבישים והמדרכות.

נתי ריקה, סמנכ"ל הנדסה ופיתוח עסקי בנקסטקום: "אנו שמחים לדווח על חוזה לשדרוג ולהפעלת תשתיות חשמל ותקשורת בקיבוץ דפנה. חוזה זה מצטרף לסדרה של פרויקטים לשדרוג תשתיות שמבצעת נקסטקום במשקי המגזר הקיבוצי. לפני כשנתיים דיווחנו על חוזה נרחב לשדרוג תשתיות בקיבוץ נגבה, ומאז הרחבנו את יכולותינו גם לתחום תחזוקת התשתיות והפעלתן לטובת תושבי הקיבוץ. ניסיונה ארוך השנים של נקסטקום ומומחיותה בתחום התשתיות, הופכים אותה לבחירה המועדפת לשדרוג תשתיות".

 

אודות קבוצת נקסטקום:

קבוצת נקסטקום מובילה ומתמחה בתכנון, הקמה ותחזוקה של פרויקטים בתחום התשתיות התקשורת, האנרגיה והגז טבעי. קבוצת נקסטקום מאגדת במסגרתה מספר חברות בנות, המתמחות במגוון הפעילויות הנדרשות להקמת תשתיות ורשתות תקשורת מתקדמות. על לקוחות החברה נמנים מרבית מפעילי התקשורת בישראל, המגזר הביטחוני, המגזר המוסדי והמגזר העסקי. קבוצת נקסטקום מונה כ- 350 עובדים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.