<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > שבבים וביו-רפואה? KLA-Tencor פותחת את שעריה להזדמנויות תעסוקתיות, גם למועמדים לא "שגרתיים"

שבבים וביו-רפואה? KLA-Tencor פותחת את שעריה להזדמנויות תעסוקתיות, גם למועמדים לא "שגרתיים"

עמי אפלבאום

עמי אפלבאום

מרכז הפיתוח של חברת KLA-Tencor ישראל, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים, יגייס לשורותיו עובדים חדשים ופותח את שעריו גם למועמדים מתחומים ׳מפתיעים׳ ופחות ׳שגרתיים׳. יחד עם הגיוס לתחומי הפיזיקה, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מחשבים, מדעי המחשב, חקר ביצועים ומתמטיקה, המשרות החדשות אליהן החל גיוס בימים האחרונים, יהיו מתאימות גם לבעלי רקע אקדמי בתחומי האווירונאוטיקה וההנדסה הביו-רפואית.

ההסבר, על פי ויקי פלטניק, מנהלת תחום הגיוס ב-KLA-Tencor  ישראל:  "גם נושאי הלימוד הנראים ׳רחוקים׳ מפעילות החברה, כוללים מיומנויות חשובות לתחומי העשייה. מהנדסי אווירונאוטיקה ישמחו לדעת, שיש ביקוש רב לידע שלהם בביצוע סימולציות, ניתוח נתונים וניסויי מעבדה  ובוגרי תואר בהנדסה ביו-רפואית יופתעו אולי לגלות שהרקע שלהם בעיבוד תמונה, מדעי המחשב, אלקטרו-מגנטיקה באספקטים פיזיקליים, סימולציות ובשפת Matlab, בהחלט יכול להיות משמעותי לפעילות החברה".

"העובדים שלנו, שמגיעים מתחומים מגוונים, מקבלים אפשרות לקריירה שלמה בחברה, שיכולה בהחלט להוביל אותם עד לתפקידי מחקר, פיתוח והנדסה בכירים וכמו כן לתפקידי הניהול הבכירים ביותר. העבודה מאתגרת ומאפשרת הזדמנויות רבות להתפתחות מקצועית, כיוון שפיתוח מוצרים חדשים הוא תהליך רציף אצלנו עם נקודות יציאה של מוצרים חדשים אחת ל- 18 חדשים", אומר ד"ר עמי אפלבום, נשיא  KLA-Tencor ישראל, "המטרה היא  לגייס ולטפח את האנשים המוכשרים ביותר בתחומי עיסוקם ובהחלט יש לנו הרבה להציע להם".

KLA-Tencor היא ספק גלובלי של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים המשמש כוח מניע בתעשיית המוצרים הדיגיטליים מזה כ-40 שנה. מטה החברה ממוקם בקליפורניה ובישראל מעסיקה החברה כ- 500 עובדים שמפתחים, מייצרים ונותנים שירות למערכות המטרולוגיות המתקדמות ביותר, באזור התעשייה של מגדל העמק.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות