<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > כללי > עצמאיים? שירותי המשרד החדשים שכבשו את העולם נכנסו גם לישראל

עצמאיים? שירותי המשרד החדשים שכבשו את העולם נכנסו גם לישראל

אם אתם עצמאיים הדילמה הזו בוודאי מוכרת לכם: מאיפה כדאי לעבוד ואיזו כתובת רצוי שתרשמו על החשבוניות וכרטיסי הביקור? בעוד שעבודה מהבית לרוב לא מאפשרת הפרדה יעילה מספיק בין מטלות היומיום ושעות העבודה, יש פעמים בהם גם כתובת המגורים שלכם לא מתאימה לתדמית שאתם רוצים לשדר לעולם. הבשורה המעניינת? יש לכך פתרון והוא נקרא משרד וירטואלי. 

stp_4131

בעלי מקצועות חופשיים רבים קמים מדי בוקר בלבטים: מאיזה "בסיס-אם" העבודה תהיה היעילה ביותר, מהבית או מבית הקפה? ומה קורה אם נפגשים עם לקוחות חדשים,
האם זה מכובד להיפגש איתם במרפסת בדירת המגורים או בבית הקפה השכונתי? האם יוכלו להעניק ללקוחותיהם את הדיסקרטיות הראויה? "עצמאיים רבים, בעיקר במקצועות כמו עריכת דין וראיית חשבון מרגישים בלבול כשהם יוצאים לעצמאות" אומר רון יריב, מנכ"ל ריג'ס ישראל. "הם יודעים שהם עושים עבודה טובה ומקצועית אבל גם מכירים בכך שעבור רכישת ושימור הלקוח, לעיתים זה לא מספיק. הלקוחות שלהם מצפים לקבל שירות כולל, לעבור דרך מזכירה, להתארח בישיבות רבות משתתפים בחדרי ישיבות מאובזרים ולהרגיש, בסוף היום, שהם עובדים מול משרד עם גב ולא מול אדם בודד שעלול להיעלם להם לפתע" מסביר יריב. מתוך צורך זה בדיוק צמח שירות חדש בעולם השכרת המשרדים – המשרד הוירטואלי, הידוע בשמו בעולם כ- VO – Virtual Office.

רוצה להתייעל ולחסוך זמן וכסף? קבל הצעה לשירותי משרד וירטואלי >> 

המשרד הוירטואלי מבטיח להעניק את כל היתרונות ולא מכביד על הארנק
שירות המשרד הוירטואלי מתחיל בהענקת כתובת עסקית מכובדת אשר נמצאת, על פי רוב, במרכזי עסקים בערים הגדולות. בנוסף לכך, מכלול השירותים מציע מענה טלפוני אנושי הפעיל מאותה כתובת (גם כאשר אתם עובדים הרחק משם ואפילו במרפסת שלכם בבית) ואפילו חדר ישיבות מאובזר העומד לרשותכם מספר פעמים רב במהלך כל חודש. מפתיע לגלות שהעלות הכלכלית של משרד וירטואלית נמוכה במיוחד ונאמדת כיום במחיר המתחיל ב 300 ש"ח לחודש בלבד.

"המשרד הוירטואלי בעצם מעניק לעצמאיים את הגמישות המירבית לה הם זקוקים בניהול היום-יום מול לקוחותיהם. לא פעם בעלי משרדים וירטואליים מספרים לנו שעצם קיומו של המשרד אפילו מאפשר להם להצדיק תעריפים אותם הם גובים מלקוחותיהם כך שההוצאה החודשית הקטנה הופכת לחלק ממוניטין העסק ואפילו מסייעת להגדיל רווחים".

לפני חתימה על חוזה מול משרד וירטואלי וכדי למקסם את היתרונות שלו עבורכם, מומלץ לבחון איזו מבין האפשרויות לכתובת (מיקום גאוגרפי) היא הנכונה ביותר עבור העסק שלכם ולהעניק לשירותי המזכירות תדריך מלא שיאפשר להם לענות ללקוחותיכם במקצועיות וביעילות.

בוא ליהנות מנוכחות עסקית בתקציב המתאים לך עם שירותי משרד וירטואלי >>

לקבלת פרטים נוספים

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

אודות מערכת ITnews

נגישות