<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > כללי > מלכוד האימהות: איך להמשיך בקריירה ולקבל גמישות מרבית בשעות העבודה?

מלכוד האימהות: איך להמשיך בקריירה ולקבל גמישות מרבית בשעות העבודה?

זה לא חדש ששילובן המלא והשוויוני של נשים ואימהות במעגל העבודה תורם באופן משמעותי לצמיחה הכלכלית במשק. למעשה, טענה זו אף הוכחה בעבר במחקרים רבים. אך מה קורה כאשר בגלל הצורך הטבעי בגמישות בשעות העבודה חלה נשירה ממקומות תעסוקה רבים? העצמאות פותחת את הדלת.

למעשה, פעמים רבות אימהות מוכנות להתפשר (ולאו דווקא בצדק) על שכר או על תפקיד רק כדי להצליח לתמרן בין הקריירה והאימהות ולקבל גמישות גדולה יותר בשעות 3xt0nivmwvhtd-nltlhwsiejbz7swrf5yxj2swljqrmהעבודה. יחד עם זאת, במקרים לא מועטים גם אז הן נתקלות בבעיה מול המעסיקים ונאלצות להתפטר ולעזוב את מעגל העבודה. האם יש בכל זאת פתרון? בהחלט, וניתן למצוא אותו דווקא בעצמאות.

מחפשת גמישות בשעות העבודה? קבלי הצעה לשירותי משרד וירטואלי >>

משרד וירטואלי מעודד עצמאות

מאחר ועולם התעסוקה של היום מגוון יותר, הוא גם מאפשר כמעט לכל אחת להקים ולנהל, באופן פשוט יחסית, עסק עצמאי. כך, היא יכולה להמשיך לעסוק במקצוע, לשלוט בהכנסותיה ויתרה מכך, לשלוט בשעות העבודה שלה. היכן בכל זאת טמונה הבעיה? דווקא ביציאה לעצמאות ההפרדה בין חיי המשפחה ושעות עבודה (מהבית) יכולה להיות מאתגרת. "אין ספק שכעצמאית אני ניצבת לא אחת בבעיה: בשעות הכי "חמות" של הלקוחות שלי, אני בדיוק אוספת מהגנים ומבית הספר והלקוחות שמתקשרים לא מקבלים מענה" מספרת יעלי, בעלת עסק עצמאי לגרפיקה ותוכן שיווקי. "יש אמנם הרבה שירותים של מענה טלפוני בשוק אבל למצוא אחד שהוא חלק ממכלול שירותים גדול יותר הפונה באופן מיוחד לעצמאיות, כבר טומן בחובו ערך אחר".

העסק זמין ללקוחות, גם כשאת עם הילדים

אימהות עצמאיות רבות משלימות פעמים רבות שעות עבודה בערב לטובת פינוי אחר הצהריים אשר, כאמור, הן שעות עמוסות מאוד בשוק העבודה. במקרים אלה, העובדה שיש להן אפשרות להעניק ללקוחותיהן מענה טלפוני אישי ואנושי בשעות היום בהן הן אינן זמינות, משווה עבורן את חוקי המשחק עבורן עם שאר השוק. מענה טלפוני שכזה ניתן למצוא תחת שירות ה VO (Virtual Office או משרד וירטואלי) אשר הופך למבוקש יותר ויותר ברחבי העולם וגם בישראל. השירות כולל לרוב מספר מאפיינים נוספים אשר להם יתרונות רבים, גם לאימהות: כתובת יוקרתית שאיננה כתובת המגורים ומעניקה כמה "נקודות" פתיחה לעסק בעיני לקוח פוטנציאלי, שירותי מזכירות ואפילו חדר ישיבות פרטי ומאובזר 5 פעמים בחודש, העומד לרשות בעלת העסק לצרכי פגישות עסקיות.

"המשרד הווירטואלי עוזר לאימהות לייצר הפרדה הכרחית בין החיים בעבודה לבין זמן המשפחה בבית כך שהן יכולות להעניק לכל אחד מהם את מלוא תשומת הלב הראויה" מספר רון יריב, מנכ"ל ריג'ס ישראל. "בצורה כזו הן יכולות לממש את עצמן גם בקריירה וגם בקרב משפחותיהן ולנשום לרווחה שיש מי שמסייע להן לשמור על מענה ללקוחות, גם כשהן פחות זמינות".

עצמאית? רוצה להתייעל ולחסוך זמן וכסף? קבלי הצעה לשירותי משרד וירטואלי >>

לקבלת פרטים נוספים

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

 

אודות מערכת ITnews