<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חומרות > KLA-Tencor ממשיכה במגמת הגידול: 35 עובדים יגויסו למרכז הפיתוח של החברה במגדל העמק

KLA-Tencor ממשיכה במגמת הגידול: 35 עובדים יגויסו למרכז הפיתוח של החברה במגדל העמק

 

 donitza-kla14המשרות החדשות מיועדות, בין השאר, למהנדסי אלקטרוניקה ומכונות, מהנדסי אלגוריתמים בעלי רקע בתחום של MACHINE VISION ומהנדסי אלגוריתמים בעלי רקע בעיבוד תמונה. גם מבוקשים סטודנטים לתארים מתקדמים המחפשים את תפקידם הראשון בתעשייה

מרכז הפיתוח של חברת KLA-Tencor ישראל, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים, הודיע כי הוא מגייס לשורותיו 35 עובדים חדשים. המשרות החדשות מיועדות למהנדסי אלקטרוניקה ומכונות – בוגרים – לתפקידי אינטגרציה ברצפת הייצור, מהנדסי תוכנה – להשתלבות בפרויקטי פיתוח מתקדמים, מהנדסי אלגוריתמים בעלי רקע בעיבוד תמונה, מהנדסי אלגוריתמים בעלי רקע בתחום של MACHINE VISION וסטודנטים לתארים מתקדמים להשתלבות במחקר ופיתוח במעבדת אופטיקה. כן מבוקשים גם מנהל שרשרת אספקה לתמיכה בפרויקטי פיתוח וייצור של החברה בהיבט של חומר, מהנדס מערכת ומהנדס אפליקציה לפיתוח אפליקציות מתקדמות. העובדים ישתלבו, בין השאר בתפקידי אינטגרציה של מערכות וב"חדרים הנקיים" של החברה.

ויקי פלטניק

ויקי פלטניק

KLA-Tencor היא ספק גלובלי של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים המשמש כוח מניע בתעשיית המוצרים הדיגיטליים מזה כ-35 שנה. מטה החברה ממוקם בקליפורניה ובישראל מעסיקה החברה כ- 480 עובדים שמפתחים, מייצרים ונותנים שירות למערכות המטרולוגיות המתקדמות ביותר. השלוחה הישראלית של החברה הממוקמת במגדל העמק, חגגה בימים אלה 30 שנה להקמתה.

לדברי ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש ב- KLA-Tencor ישראל, החברה מעסיקה מדענים ומהנדסים מהשורה הראשונה והיא מציעה לעובדים סביבת עבודה מאתגרת שבה הם נדרשים לחשיבה חדשנית ופורצת דרך.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות