<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > ח.י. רכיבים מקבוצת ח.י. מציגה את SSD  BLUE, התקן האחסון הביתי מהמתקדמים והמהירים בעולם

ח.י. רכיבים מקבוצת ח.י. מציגה את SSD  BLUE, התקן האחסון הביתי מהמתקדמים והמהירים בעולם

לאחר שרובנו כבר עברנו מזמן לטכנולוגיית SSD במחשבים שלנו, רק טבעי שענקית אחסון כמו WD תחפש דרכים חדשות לשפר את  חווית המשתמש. בימים אלו החברה מציגה את BlueSSDהבשורה האחרונה בתחום התקני האחסון ומשיקה את ה- SSD  BLUE טכנולוגיה פורצת דרך, המנגישה לצרכנים את התקן האחסון הביתי מהמתקדמים והמהירים בעולם.

סדרת הSSD  BLUE  הוטמעה טכנולוגית Tiered caching technology utilizing SLC (single-level cell)   בשילוב MLC הדורשת פחות משאבי אנרגיה וכן מאפשרת כתיבה מהירה יותר לכונן ובכך מאפשרת חווית שימוש מהירה יותר, מהירות תגובה גבוהה יותר ממשחקים ובאופן כללי פעילות מהירה יותר של המחשב. הכונן מורכב בלי חלקים נעים כלשהם ומיועד להיות קל משקל ועמיד בפני זעזועים ומאפשר הגנה על המידע במידה והמוצר הופל או נחבט. . הכונן מספק מהירות קריאה אדירה של עד 540 מגה בייט לשנייה ועד 500 מגה בייט קריאה, המאפשרת BOOT מהיר למחשב ופתיחה מהירה של אפליקציות. עם נתון של 1.75 מיליון שעות MTTF (ממוצע זמן לתקלה( ועמידות של עד 400TBW (כמות המידע שניתן לכתוב על הSSD) ה WD BLUE SSD מאפשר לך להגן על המידע החשוב למשך שנים רבות. ההתקן כולל לוח בקרה המאפשר למשתמש לנטר את מתקן האחסון (המקום הפנוי, בריאות ההתקן ועוד. בנוסף, החברה ביצעה התאמות לטכנולוגיה כך שסדרת ה-SSD BLUE   תתממשק בצורה אופטימאלית בין עם בתצורת 7 מ"מ או בתצורה של M.2 2280. והיא מעניקה שלוש שנות אחריות יצרן על הכונן.

רון לביא, מנכ"ל ח.י. רכיבים: "WDC מגדירה כל פעם מחדש את גבולות הגזרה הטכנולוגיים בתחום האחסון. סדרת ה BLUE   החדשה היא אחת הסדרות המתקדמות ביותר לשוק הביתי עד היום. בתור הנציגה הישראלית החדשה של WDC בארץ, אנו גאים   לבשר על כניסת ליין מתקדם כל כך של כונני SSD  לשוק הצריכה הישראלי"

אודות קבוצת ח.י.

קבוצת ח.י. הינה אחת הקבוצות המובילות בישראל ליבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הקבוצה מאגדת בתוכה מס' חברות הפועלים בתחום שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה. בין המותגים המיוצגים על ידי הקבוצה: LG, Ariston, Bellers, Gorenje, Hisense , Seagate , SanDisk ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות