<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > תשתיות Datacenter > מערכת האחסון ETERNUS AF650  של פוג'יטסו המבוססת כולה על זיכרון פלאש  זכתה בציונים גבוהים במבחן ההשוואתי SPC-1

מערכת האחסון ETERNUS AF650  של פוג'יטסו המבוססת כולה על זיכרון פלאש  זכתה בציונים גבוהים במבחן ההשוואתי SPC-1

 

ה-Fujitsu ETERNUS AF650  הוא פתרון האחסון המהיר ביותר מסוגו (ראה הכרזה באנשים ומחשבים http://www.pc.co.il/it-news/227925/) , כפי מצא לאחרונה מבחן השוואתי חדש¹. מערכת זו, מבוססת כולה על זיכרון פלאש ומצליחה מאוד במכירות מאז השקתה. לאחרונה זכתה המערכת בהכרה רשמית בביצועיה המובילים.

40085_Fujitsu_ETERNUS_AF650_-_All-Flash_Array___CE___4_DE__front_view_lprמבחן SPC-1 של מועצת ביצועי האחסון (Storage Performance Council) הוא מבחן השוואתי בלתי תלוי ומוכר של התקני אחסון. התוצאות האחרונות ממבחן SPC מאמתות את ביצועי המערכת של פוג'יטסטו  דגם ETERNUS AF650 ומוכיחות כי היא המערכת התגובתית ביותר ברמת המערכות בגודל בינוני, גם בתנאים של עומס מלא. המבחן ההשוואתי אישר גם כי מערכתETERNUS  המבוססת כולה על פלאש, מציעה רמת עלות חדשה של 0.40 דולר בלבד ל-IOPS בנוסף לציון גבוה בביצועי הקלט/פלט לשניה (IOPS).

הודות לתגובתיות המהירה ביותר של ה-ETERNUS AF650, כפי שאושרה במבחן, המערכת מספקת ביצועי אחסון העולים על המקובל בקטגוריה במקביל לניהול אוטומטי של איכות שירות ומתמקדת במתן ערך הודות לניצול מרבי של המערכת. ה-ETERNUS AF650  מספקת ארכיטקטורה עתירת ביצועים, זמינות של 99.999 אחוזים ויכולות התאוששות מאסון. כל אלה הופכים אותה למערכת המושלמת לקונסולידציה של נתונים מבסיסי נתונים גדולים, יישומים עסקיים קריטיים מהרובד הראשון ואנליטיקה עסקית במערכת אחת הפועלת ללא צווארי בקבוק. התוצאה היא שארגונים יכולים להשיג רמת פרודוקטיביות גבוהה יותר עם מספר נמוך יותר של מערכות אחסון קטנות יותר.

מבחן ה-SPC נועד לאפשר לקונים להשוות את ביצועי המערכות של יצרנים שונים. זמני תגובה מהירים הינם חיוניים לסביבות וירטואליזציה תובעניות, לעיבוד עסקאות מקוון עם תדירות טרנסאקציות גבוהה ולתרחישי ביג דאטה. ה-ETERNUS AF650 לא רק ממלאת את כל הדרישות ממערכות אחסון במרכז הטווח אלא גם מציעה את האפשרות להוספת כונני סוליד-סטייט בעלי קיבולת גבוהה יותר(SSDs), מה שהופך אותה לבחירה נבונה למרכזי נתונים השוקלים התרחבות עתידית.

 אודות Fujitsu
פוג'יטסו היא חברת ה ICT (information and communication technology) המובילה ביפן, ומציעה מגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים, פתרונות ושירותים. לחברה כ- 156,000 עובדים, התומכים בלקוחות במעל 100 מדינות ברחבי העולם. החברה נסחרת בבורסה בטוקיו (TSE: 6702) ומדווחת על הכנסות מאוחדות של 41 מיליארד דולר לשנת 2016. למידע נוסף: www.fujitsu.com/il

פוג'יטסו EMEAI

פוג'יטסו EMEAI מאפשרת ללקוחותיה לנצל בביטחון הזדמנויות דיגיטליות, באמצעות שילוב בין טכנולוגיות ICT וחדשנות דיגיטלית. פורטופליו המוצרים, הפתרונות והשירותים  של פוג'יטסו מעניקים ללקוחותיה יתרון תחרותי בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית. לפוג'יטסו EMEAI (אירופה, המזרח התיכון, הודו ואפריקה) מעל 29,000 עובדים. למידע נוסף: http://www.fujitsu.com/fts/about/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות