<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > תשתיות Datacenter > קמינריו משתפת פעולה עם MongoDB כדי להתמודד עם אתגרים של עולם ה-On-demand

קמינריו משתפת פעולה עם MongoDB כדי להתמודד עם אתגרים של עולם ה-On-demand

 

מכריזה על שותפות MongoDB Enterprise Certified Solution

גולן

דני גולן

קמינריו (Kaminario) הישראלית, חברת אחסון all-flash המובילה, הודיעה כי היא הוסמכה כשותפת פתרונות ארגוניים של חברת MongoDB – MongoDB Enterprise Certified Solutions Partner.

MongoDB הוא מסד הנתונים הלא-יחסי non-relational)) הפופולרי ביותר בעולם, ושיתוף פעולה זה יאפשר ללקוחות למנף תשתית משולבת רבת עוצמה לניהול נתונים ואחסון all-flash כדי להעצים את עולם ה- On-demand (על פי דרישה) של היום, ולהרחיב יישומים ארגוניים בקלות וביעילות כספית רבה ככל שהעסק שלהם גדל.

"בעידן דיגיטלי זה, יישומים ארגוניים – מקניות באינטרנט עד גילוי תרופות חדשות – צריכים להסתמך על פלטפורמות טכנולוגיות עתירות ביצועים, עם גישה כמעט מידית למידע", אמר דני גולן, מייסד ומנכ"ל קמינריו. "שותפות זו תסייע לארגונים לשלב את פתרון האחסון all-flash שלנו עם תשתית של MongoDB עבור יישומים מודרניים, כדי לשפר את הגמישות העסקית ולשפר רווחיות".

"עם מבול הנתונים שנמשך, לקוחותינו דורשים פתרונות אחסון שיכולים לגדול, ולתמוך בעומסי עבודה מרובים", אמר אלן קאברה, סגן נשיא לשותפים ב- MongoDB. "השותפות בין MongoDB וקמינריו תאפשר ללקוחותינו לנצל את יכולת Kaminario K2 כדי לספק ביצועים הניתנים לחיזוי, סקלאביליות וחסכון כספי, תוך קיצור זמן תגובה של טרנזקציות".

Payoneer, חברת תשלומים בינלאומית מובילה לתחום ה- B2B, חוותה צמיחה מהירה והייתה זקוקה לתשתית אחסון שתוכל להתרחב על פי דרישה, להגדיל קיבולת בלי לשבש השירות ללקוחותיה. Payoneer בחרה באחסון Kaminario K2 all-flash לניהול הצמיחה שלה, ובתשתיות MongoDB.

"כחברה המעבדת יותר מ- 200,000 קריאות API (ממשק תכנות יישומים) מדי יום, ומיליוני יישומי חשבונות בשנה, קריטי מבחינתנו לעבוד עם חברה אשר יכולה לתמוך בקיבולת עצומה זאת והגידול העתידי הצפוי", אמר ירון וייס, סגן נשיא לפעילויות IT ואבטחה תאגידית ב- Payoneer. "חיפשנו פלטפורמת אחסון all-flash שתוכל לספק ביצועי עומסי עבודה מעורבים עבור בינה עסקית (BI), עיבוד טרנזקציות ועומסי עבודה NoSQL, ובחרנו בקמינריו כדי לתמוך באסטרטגיית מרכז הנתונים שלנו. אנחנו באמת מעריכים את מודל הסקלאביליות של קמינריו, איתו נוכל להגדיל קיבולת תוך הבטחה עקבית של שיהוי (latency) של פחות מ- 1 מילי שנייה, בלי צורך לבצע אי-פעם שדרוג מסיבי".

MongoDB הוא מסד הנתונים הלא-יחסי non-relational)) הפופולרי ביותר בעולם. זו התוכנה היחידה שמשלבת את הטוב ביותר של מסדי נתונים מסורתיים עם הגמישות, הגודל והביצועים של מסדי נתונים שאינם יחסיים. קמינריו מסתמכת על MongoDB כדי לספק אפשרות נוספת עבור משווקים ו- VARs (משווקים מוסיפי ערך) כדי לגדול ולהרחיב את עסקיהם.

מערך אחסוןall-flash   הייחודי של קמינריו מאפשר לארגונים להצליח בעולם ה- On-demand של היום, ומכין, אותם לטפל בצורה חלקה בחידושים של מחר. רק Kaminario K2 מספק את הזריזות, סקלאביליות, ביצועים וחסכון כספי הדרושים למרכז נתונים כדי להתמודד עם העולם הדינמי של היום, ולספק גישה בזמן אמת לנתונים – בכל מקום ובכל זמן.

קבלו כאן מידע נוסף על שותפות זו. 

אודות קמינריו kaminario logo (2)

קמינריו, חברת אחסון all-flash המובילה, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם לפי-דרישה של היום, ומכין אותם לטפל באופן חלק בחידושים של מחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם, מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם. למידע נוסף אנא בקרו ב- www.kaminario.com

.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות