<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חומרות > מחשבים > טושיבה מדגימה את פתרונות ה"הרבה מעבר לעסקים כרגיל" ב- ITXPO 2016 של גרטנר

טושיבה מדגימה את פתרונות ה"הרבה מעבר לעסקים כרגיל" ב- ITXPO 2016 של גרטנר

טושיבה תחשוף באירוע היוקרתי שייערך בברצלונה, הצצות ראשונות למוצרים החדשים הצפויים להגיע בקרוב לשוק.

portege_z20t-c_14_win10-2טושיבה אף תעביר למבקרים סדנה שתעסוק באיך האינטרנט של הדברים מגדיר מחדש את מערכת היחסים בין לקוחות לספקים.

Toshiba Europe תנצל השבוע את אחד האירועים היוקרתיים שקורים מדי שנה באירופה – Gartner Symposium ITXPO 2016 לטובת אירוע הנושא את הכותרת ‘beyond business as usual’– (מעבר לעסקים כרגיל), המתמקד באינטרנט של הדברים (IoT), השפעתו והדרך בה הוא מגדיר את העסקים של העידן הדיגיטלי.

האירוע יתקיים השבוע בברצלונה, ספרד. החברה תציג את הפתרונות העכשוויים בתחום העסקי וכמו כן תעביר הרצאה ב-8 בנובמבר בה תוצג מצגת המסבירה איך IoT מגדיר מחדש את מערכת היחסים בין לקוחות וספקים.

הסדנה תועבר על ידי דמיאן ג'אומה, נשיא חטיבת פתרונות הלקוח בטושיבה אירופה ועל ידי ניל ברמלי, מנהל יחידת B2B של המחשבים הניידים בטושיבה אירופה. ההרצאה תעסוק בהשפעה חסרת התקדים של ה- IoT, שלמעשה מונע על ידי ההתלכדות של העולם הדיגיטלי והעולם הפיזי וההזדמנויות והאתגרים שהוא מציב לעסקים במגוון תעשיות.

בין מקרי הבוחן שיועברו:

1. סיירון הוי, מנהל הדיגיטל ב- Birmingham Cross City- CCG- (Clinical Care Group) יצטרף להרצאה של טושיבה וידבר על איך הארגון העירוני מבצע מהפיכה בטיפול באזרח על ידי שימוש במערכת דיגיטלית.

  1. סרטוני וידאו ידגישו עוד שימושים ב-IoT, משימושי אנרגיה חכמה של GB, חברת ביטוח יפנית גדולה, העושה שימוש במקליט הנהיגה של טושיבה.

    טושיבה אף תציג פתרונות שונים שפותחו לאחרונה, דוגמת ה- Mobile Zero Client, הפתרון הראשון מסוגו בעולם המבוסס על לפטופים סטנדרטיים, המאפשר לחברות לבצע את כל המשימות מבוססות ה-IT בארגון, כשכל המידע והנתונים נמצאים בענן, תוך הצעה חסרת תקדים של רמות אבטחה, ניידות וניהול. כן יוצגו ויודגמו Toshiba Driving Recorder – מקליט הנהיגה לצי מנהלים, יישומים לעולם הביטוח, וה-Toshiba Smart Disk Encryption. כן יוצגו מוצרים מהקו החדש של המחשבים הניידים של החברה. מבקרים יוכלו ליהנות מהדגמות אחד על אחד, שתוכננו כדי להעצים את היתרונות והתוצאות של אימוץ הפתרונות של טושיבה בתחומים שונים. הגימיק המרכזי – טושיבה תציג את מוצרי החומרה שעתידים לצאת בקרוב- ביניהם מערכת ניידת ׳שניים באחד.
    למידע נוסף: http://www.gartner.com/events/emea/barcelona-symposium
    www.toshiba.eu /press

אודות טושיבה

Toshiba Corporation, חברת Fortune Global 500, ממקדת כיום את יכולותיה באלקטרוניקה מתקדמת, ובמערכות ומוצרים אלקטרוניים בשלושה קווי מוצרים עיקריים: אנרגיה לקיימות בחיי היומיום נקיים ובטוחים יותר, תשתיות לשיפור איכות החיים ואחסון המתאים לעידן חברת המידע. עם מוטו  ״מחוייבות לאנשים, מחוייבות לעתיד״, טושיבה תורמת לעולם בו הדורות הבאים יוכלו לחיות חיים טובים יותר. החברה נוסדה בטוקיו בשנת 1875 וכיום פועלים תחת המותג ברשת גלובלית מעל 580 גופים המעסיקים 199 אלף עובדים, עם מכירות של כ-55 מיליארד דולר.

אתר: www.toshiba.co.jp/index.htm

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות