<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > Artificial intelligence' Machine learning > שרתי Fujitsu PRIMERGY מוסיפים ל- NVIDIA Volta GPUs תמיכה בלמידה עמוקה

שרתי Fujitsu PRIMERGY מוסיפים ל- NVIDIA Volta GPUs תמיכה בלמידה עמוקה

Fujitsu הודיעה היום על הוספת יחידות עיבוד גרפיות (GPUs) מסוג NVIDIA® Volta אשר יאיצו את הבינה המלאכותית ויתמכו בעיבוד למידה עמוקה בשרתיPRIMERGY x86  החדשים ביותר של Fujitsu. דגמים נבחרים של שרתי PRIMERGY יהיו זמינים ללקוחות באירופה, המזרח התיכון, ישראל, הודו

רענן ביבר מנהל פוג'יטסו ישראל

רענן ביבר מנהל פוג'יטסו ישראל

ואפריקה החל מדצמבר 2017 עם הסמכה לדור החדש של מאיציGPU  מסוג NVIDIA Tesla® V100 GPU.

מחשוב בינה מלאכותית ולמידה עמוקה כרוך בכמויות גדולות של נתונים גולמיים וסביבות מחשוב תובעניות ביותר. Fujitsu מרימה את הכפפה ומשיקה יכולות נייטיב של למידה עמוקה בשרתי PRIMERGY נבחרים מדגמי CX ו-RX. על מנת להשיג את רמת הביצועים הגבוהה ביותר של המערכת, Fujitsu משיקה תמיכת נייטיב ב-NVIDIA GPUs באמצעות חיבור ישיר ללוח המרכזי. החיבור, המתבצע עם כרטיסי PCIE או עם NVIDIA NVLink™  במהירות גבוהה, מאפשר לשרתיFujitsu PRIMERGY  להגיע לביצועים של יותר מ-100 טרה פלופ לשנייה בלמידה עמוקה.

הדגמים הראשונים שיציעו תמיכת נייטיב לNVIDIA Volta GPUs  הם Fujitsu Server PRIMERGY CX2570 M4 כאחד המרכיבים באקוסיסטם המודולרית והמתרחבתCX400 M4, וכן שרת Fujitsu PRIMERGY RX2540 M4. המרכב של ה-PRIMERGY CX400 M4  משלב צפיפות ויעילות של שרתי להב עם הפשטות והחסכוניות של שרתי מדף ומציע פלטפורמה רב-תכליתית ומוכנה לעתיד לפריסת מערכות משולבות וטכנולוגיות מוגדרות תוכנה. שרתPRIMERGY RX2540 M4  הוא שרת מדף בעל שני שקעים אידיאלי להרצת יישומים ארגוניים, שיתוף פעולה ועומסי הודעות וכן לבסיסי נתונים מסורתיים והוא מציב רף גבוה מבחינת שימושיות, התרחבות וחסכוניות.

את שרת CX2570 M4  אפשר לצייד בעד ארבעה Tesla V100 for NVLink, את שרת RX2540 M4 בעד שני מאיצי Tesla V100 for PCle ובכך להשיג את רמת ורסטיליות הגבוהה ביותר בעומסי עבודה מכל הסוגים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות