<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חומרות > ניהול מערכות IT ושירותי מידע ארגוניים > חברת VMware חושפת את EVO SDDC הדרך הקלה ביותר להקמה ולתפעול הדטה סנטר

חברת VMware חושפת את EVO SDDC הדרך הקלה ביותר להקמה ולתפעול הדטה סנטר

  • VMware מציגה את EVO SDDC– מערכת הדטה סנטר מוגדר התוכנה המשולבת והאוטומטית.
  • Virtual SAN 6.1 החדש מקדם את התשתית ההיפר אחודה.

חברת VMware הכריזה היום על הפשטה דרמטית של תפעול הדטה סנטר מוגדר התוכנה במהלך כנס VMworld שמתקיים כעת בסן פרנסיסקו וכמו כן השיקה את EVO SDDC ואת VMware Virtual SAN 6.1. vmworldUS3

הדטה סנטר מוגדר התוכנה,  הבסיס בפלטפורמת הענן ההיברידי המאוחד של VMware מגשים הלכה למעשה את עקרונות הווירטואליזציה של הפשטה, שילוב ואוטומציה בקרב כל המשאבים והשירותים. כתוצאה מכך הדטה סנטר מוגדר התוכנה מיועד להפוך ליעיל הרבה יותר. על ידי הרחבת הווירטואליזציה לכל חלקי הדטה סנטר, ארגוני IT יוכלו להפחית את זמן ההוצאה לפועל מימים לשעות.

בזכות ההשקה של EVO SDDC, לקוחות יהיו מסוגלים להקים בצורה קלה יותר ולתפעל את התשתית הווירטואלית כשירות, לספק יעילות, מהירות ושליטה לבניית ותפעול הענן הפרטי, הציבורי וההיברידי. EVO SDDC של VMware כולל את כל מרכיבי הבסיס של התשתית ההיפר- אחודה של VMware- vSphere, virtual SAN וNSX- המספקים יחד משאבי מחשוב, אחסון ורישות לתוך שכבה אחודה של תוכנה שאותה ניתן להריץ על כל תשתית x86.

"ארגונים יוכלו כעת לאמץ את ארכיטקטורת הדטה סנטר מוגדר התוכנה ולהפוך ליותר מהירים, מגיבים ורווחיים", אמר ג'ון גילמרטין, סגן נשיא ומנהל כללי ביחידת מערכות עסקיות משולבות בחברה. "EVO SDDC של VMware יעצים את כל החידושים שלנו בקרב פתרונות הדטה סנטר מוגדר התוכנה במערכת מקיפה ומשולבת שתהיה קלה ליישום, לתפעול ולהרחבה".

EVO SDDC יכלול את EVO SDDC Manager, מנוע אוטומציה חכם שיפשט ויפחית משמעותית את הזמן הנדרש לאספקה ופיקוח על משאבים פיזיים ווירטואליים כולל תוכנה, שרתים ומתגים. ה-EVO SDDC Manager יקבץ את כלל המשאבים כדי ליצור ״ארונות וירטואלים" שמעליהם יאוזן עומס העבודה בהתבסס על דרישות של זמינות וביצוע. בנוסף יספק EVO SDDC Manager ניהול מחזור חיים מלא של הדטה סנטר הכולל עדכונים ושדרוגים של החומרה והתוכנות המשולבות של VMware.

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי תשתיות הענן והניידות העסקית. הפתרונות שלנו המבוססים על טכנולוגיית וירטואליזציה מובילה ומספקים מודל חדש של IT –נזיל, מידי ובטוח יותר. לקוחות יכולים לחדש מהר יותר ולעמוד בקצב הטכנולוגיה המתפתחת באמצעות שימוש בטוח יותר. עם הכנסות של 6 מיליארד דולר בשנת 2014, ל-VMware יש יותר מ500,000 לקוחות ו75,000 שותפים. מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם: www.vmware.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.