<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > כתבות IT מגזין > נייד מנהלים. הדור הבא

נייד מנהלים. הדור הבא

הנייד העסקי החדש מבית Toshiba – שילוב המושלם של קידמה הנדסית,  אמינות וביצועים, עיצוב ונוחות. לא סתם הוא מכונה "השותף האידיאלי למנהל" בעידן הנוכחי.

בתכנון הדור החדש של סדרת הדגל מבית טושיבה – PORTEGE  – נבחנו כל ההיבטים והצרכים של מנהלים, אנשי עסקים ומקצוענים בתקופה שבה נדרש מכל מנהל להיות "Always On" – להיות תמיד עדכני. להיות תמיד בנגישות אל מערכת המידע ואל הרשת. כי כיום זהו תנאי הכרחי לשרידות עסקית.

התכנון

צוותי התכנון ניסו לבחון את מנעד הצרכים הגדול של מנהלים, אנשי עסקים וכל אלה אשר עבורם הנייד הוא כלי עבודה ראשון במעלה למילוי תפקידם. במהלך סיעור המוחות זיהו את הצרכים המהותיים הבאים:

  • -נדרש נייד עמיד ואמין – כזה שיחזיק מעמד לאורך זמן – ובמקביל יוכל לפעול ללא טעינת סוללה במשך זמן ממושך ביותר.
  • -נדרש נייד עם רמת אבטחה גבוהה בעידן בו התקפות סייבר הן איום קבוע על מערכות מידע ארגוני.
  • -נדרש נייד 'חזק' וגמיש – עם יכולות עיבוד ומהירות עבודה גבוהים במיוחד מחד – ואמינות לאורך זמן.
  • -נדרש נייד קל ומעוצב במיוחד למנהלים 'ניידים' – עיצוב והנדסת האנוש חשובים כתכונה מהותית- לא רק כ'סמל סטטוס'.
  • -נדרש מערך תומך מתאים לרמה של המוצר

לצרכים והאילוצים של לקוחות עסקיים בכלל ולקוחות עסקיים בכירים בפרט. זה מתחיל בפרטים הקטנים כמו 'אספקה בבית העסק' ונגמר בצורך בשירות וגיבוי מהירים ומקצועיים בכל שלב בחיי הנייד.תמונה 1

התוצאה

הדור החדש של ניידי PORTEGE (דור שישי של סדרת היוקרה העסקית מבית טושיבה) עלה על כל הציפיות. רשימת התכונות והמפרט הטכני עומדת בכל ההגדרות של התכנון – והרבה מעבר לזה:  מדובר במחשב נייד שמשקלו כ-990 גר' הכולל טכנולוגיית Touch, ולמרות זאת הוא מצויד במעבד המתקדם והחזק i7VPro של אינטל – הדור השביעי של תוצרת היצרנית המובילה. לצורך שילוב מעבד חזק כל כך, פותחה מערכת קירור ייחודית שמונעת התחממות מהנייד ה'דקיק' (רק 11 מ"מ) והקל.

– למחשב החדש סוללה המאפשרת הפעלתו למשך עד 16 שעות (כן, גם טיסה טראנס אטלנטית ויותר) ללא טעינה – תוצאה מושגת הן באמצעות תכנון 'ירוק' למחשב מחד ודיסק SSD מתקדם (M2) בנפחים של GB256-512, אשר לא רק שהוא חסכוני בצריכת חשמל (ללא חלקים 'מכניים') הוא גם משפר באופן משמעותי את מהירות המחשב ומייצר הרבה פחות חום בפעולתו.

– ברמת האבטחה נהנה המחשב, מתוך ראייה שמדובר במחשב שיהיה מקושר בהכרח למערכות מידע ארגוניות קריטיות, ב-2 מערכות אבטחה ל'הגנה עצמית' – גם מערכת ביומטרית וגם מערכת זיהוי מבוססת מצלמה (כפולה) המעניקות הגנה מיטבית מפני חדירה למחשב בכל מקרה.Portege_X20W_003_win10

– ברמת הנדסת האנוש הלכה טושיבה עם המחשבים החדשים 'עד הסוף' – מעבר לציודו בטכנולוגיית Touch (המתלווה למערכת ההפעלה Windows 10Pro – ומנצלת לא מעט מתכונותיה המקדמות המתבססות על כך, הנייד החדש הוא בעצם ' 2 מחשבים ב-1'– המסך מסתובב ב-360 מעלות ומאפשר למחשב להפוך לטאבלט המצויד בעט מגע מתקדם ורגיש…וגם במקלדת.

רוצים להכיר מקרוב? הקליקו.

גם העיתונות מתרשמת

בכתבה שפורסמה לאחרונה ב'ידיעות אחרונות' – בעיתון ובאתר – מתאר הכותב, שגיא כוהן, את הנייד החדש של טושיבה "..מדובר באחד המחשבים המעניינים, הנאים, המתקדמים והחדישים בעולם.." (29.4.2017)

במקום אחר בכתבה הוא מוסיף "… הוא בעל גזרה נאה ודקה, גימור כחול־שחור כהה מוברש. עם לוק, שהוא מצד אחד אלגנטי־יוקרתי ומPortege_X20W_tablet_mode_002_win10_with_pen1צד שני רציני וכבד־ראש"… ואחר כך,כשהוא דן בנושא תכונות האבטחה העצמית (הכפולה) של הנייד החדש הוא מוסיף – "…מצויד במיטב טכנולוגיית הזיהוי הביומטרי, כולל צמד מצלמות, המאפשר להשתמש בפנים כאמצעי אימות זהות במקום לקלוד סיסמה בעת הכניסה למחשב. רוב הזמן זה עובד כמו קסם — פותחים את המחשב ואחרי מספר רגעים הוא מזהה את הפרצוף…. לפעמים, אם תשבו בזווית מסוימת, הזיהוי לא יעבוד, ואז האלטרנטיבה היא חיישן טביעת האצבע"

רוצים להכיר מקרוב? הקליקו

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות