<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חומרות > תשתיות תקשורת, ניטור ושירות > SysAid מציגה שליטה מרחוק המופעלת על ידי TeamViewer®

SysAid מציגה שליטה מרחוק המופעלת על ידי TeamViewer®

הטמעת TeamViewer בפלטפורמת ה- ITSM של SysAid, מובילה עולמית בתחום ניהול השירות, תאפשר תמיכה מרחוק נרחבת למשתמשי קצה וללקוחות, כולל על מכשירים ניידיים

חברת סיסאייד (SysAid), שפיתחה את המערכת המצליחה בישראל, ומהמובילות בעולם, לניהול HelpDesk, ניהול מרכזי תמיכה וניהול מלאי למחלקת ה- IT בארגון, הודיעה כי הטמיעה את תוכנת השליטה מרחוק TeamViewer בפלטפורמת ניהול שירותי ה- IT שלה, מהלך שיאפשר לה לספק תמיכה מרחוק לכל המכשירים בארגון, לרבות מכשירים ניידים.

סיסאייד, ספקית מובילה של פתרונות הלפדסק הציגה לאחרונה יכולות  שליטה בהתקנים מרוחקים המופעלות על – ידי TeamViewer®. תומכים יכולים כעת לשלוט על תחנות עבודה ומכשירים ניידים מתוך סיסאייד. TeamViewer המוטמע במערכת יעיל, חוסך בזמן ומעלה את רמת האבטחה בארגון. באמצעות TeamViewer המשמש כלי גישה מרחוק,  יכולה מחלקת ה- IT של הארגון לספק תמיכה פנימית לעובדים ותמיכה חיצונית  מול לקוחות באמצעות שליטה ישירה על מחשבים נייחים וניידים. עם TeamViewer לא משנה היכן נמצאים העובדים בעולם, הם יכולים לקבל תמיכה מרחוק, ולראייה כיום TeamViewer פועל על  יותר מ -400 מיליון מכשירים.

הפתרון החדש מאפשר מקסימום יעילות. ע"י הטמעת TeamViewer בפלטפורמה של סיסאייד, התומכים יכולים כעת לבצע הפעלה מרחוק של TeamViewer ישירות מקריאת השירות. התומך פשוט לוחץ על הסמל של TeamViewer כדי להתחיל את השליטה מרחוק ואין צורך בחשבון TeamViewer מראש כדי להשתמש בשירות. בנוסף הוא מגביר את רמת האבטחה ע"י אבטחת התמיכה מרחוק ותיעוד מלא בפלטפורמה אחת. בנוסף נחסכת  הטרחה של ניהול תוכנה נפרדת , מאחר ש TeamViewer פועל בתוך סיסאייד ולא כיישום עצמאי.

"כאשר מוצר ההלפדסק הנפוץ והמצליח בישראל משתף פעולה עם מנגנון השליטה מרחוק הטוב בעולם מקבלים שילוב מנצח שמשפר את השירות ומקצר את זמני השירות, וזה שווה הרבה כסף ללקוחות שלנו" מוסר משה אטיה, מנהל חטיבת המוצרים בחברת קונסיסט, אשר מייצגת את סיסאייד בישראל והטמיעה את המוצר ב 530 ארגונים בארץ.

"בחרנו את TeamViewer לתמיכה מרחוק כי כל כך הרבה מהלקוחות שלנו כבר השתמשו בכלי ודיווחו על שביעות רצון רבה ממנו", אמר עודד משה, סמנכ"ל מוצר  סיסאייד. "סיסאייד שואפת לספק את כל מה שיש ל- IT להציע בפתרון אחד, והשותפות הזו היא צעד נוסף לקראת מטרה זו".

"הטמעת TeamViewer בסיסאייד מציעה ללקוחותינו יתרון גדול", אמרה שרית להב, מנכ"לית סיסאייד. "בקליק אחד בלבד, מופעלת השליטה מרחוק של TeamViewer בתוך הפלטפורמה של סיסאייד, מדובר בפתרון יעיל, פשוט, שימושי וחסכוני".

סיסאייד משווקת בישראל בלעדית ע"י חברת קונסיסט, המתמחה בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות תוכנה במגוון תחומים.

אודות TeamViewer

TeamViewer היא ספקית תוכנה עולמית. נוסדה בשנת 2005 ב Göppingen, גרמניה, החברה מעסיקה כ -700 אנשים ביותר מ 50 מדינות. מוצר הדגל שלה, TeamViewer, הוא פתרון All-in-One לתמיכה מרחוק, גישה מרחוק ופגישות מקוונות. התוכנה פועלת באופן פעיל על יותר מ -400 מיליון מכשירים, מתוכם לפחות 25 מיליון מחוברים ל TeamViewer בכל נקודת זמן. תיק המוצרים של החברה מושלם על ידי פתרונות ניטור IT, גיבוי נתונים, תוכנות אנטי זדוניות וועידות אינטרנט. TeamViewer נרכשה על ידי Permira בשנת 2014. מידע נוסף זמין בכתובת: www.teamviewer.com

אודות קונסיסט

קבוצת קונסיסט (Consist) עוסקת בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות תוכנה בתחומי הפינטק, הפיננסים, הבנקאות ותחומים מגוונים נוספים. קונסיסט בישראל הינה חלק מקבוצה רב-לאומית המונה כ- 1,000 עובדים ברחבי העולם, לרבות גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו ועוד, מתוכם כ- 300 בישראל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות