<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חומרות > תשתיות תקשורת, ניטור ושירות > F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2015

F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2015

F5 logo Full_Color_JPEGF5 Networks (נסדאק: FFIV) מכריזה על הכנסות בסך 483.6 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת הכספים 2015. מדובר בעלייה של 2% ביחס ל- 472.1 מיליון דולר ברבעון הקודם, ועלייה של 10% לעומת 440.3 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת הכספים 2014.

הרווח הנקי (‏GAAP‏) הסתכם ב-‏93.2 מיליון דולר (‏1.29 דולר‏ למנייה מדוללת) בהשוואה ל-‏85.7‏ מיליון דולר (‏1.18 דולרלמניה מדוללת) ברבעון הקודם ו-‏79.5 מיליון דולר (‏1.05 דולרלמניה מדוללת) ברבעון השלישי אשתקד.

להוציא השפעתם של תגמולים מבוססי מניות ופחת של נכסים בלתי מוחשיים, ברבעון השלישי של שנת הכספים 2015 הסתכם הרווח הנקי במונחי Non-GAAP ב-‏120.2‏ מיליון דולר (‏1.67 דולר למנייה מדוללת), בהשוואה ל-115.3 מיליון דולר (‏1.59‏ דולר למניה מדוללת) ברבעון הקודם ו-‏104.6‏ מיליון דולר (‏1.39 דולר למניה מדוללת) ברבעון השלישי אשתקד.

התאמת ההכנסה הנקייה לפי GAAP להכנסה הנקייה שלא על פי GAAP כלולה בהצהרות המאוחדות על פעילות החברה.

"הגידול הרציף בהכנסות ברבעון זה, שנה אחר שנה, הינו תוצאה של גידול מתמיד במכירות התוכנה" אומר מני ריבלו, נשיא ומנכ"ל F5. "בשלוש השנים האחרונות הוכפלו ההכנסות הרבעוניות שנובעות ממכירת מודולים וגרסאות וירטואליות, המהוות יותר משליש מההכנסות ממוצרים ברבעון השלישי. אנו מאמינים כי מגמה זאת תימשך ככל שלקוחותינו מטמיעים יותר פתרונות היברידיים, וככל שגדל אימוץ המודולים שלנו. מגמה זאת אף תוגבר על ידי עליה איתנה במכירת פתרונות Silverline מבוססי הענן".

"מבחינה ענפית, למוסדות הפדרליים ולארגונים הגדולים בארה"ב הייתה תרומה גדולה לרווחים ברבעון זה. באזורים הגיאוגרפיים שלנו, ארה"ב, בריטניה וצפון אירופה הראו גידול סולידי שנה אחר שנה.

" F5 ממשיכה להתפתח ולהתאים את הטכנולוגיה שלה לעולם ה-IT המשתנה. אנו מאמינים כי האסטרטגיה, היעדים וההשקעה המתמדת שלנו באנשים יאפשרו לנו להניע לגידול. בטווח הקצר, אנו בטוחים כי החברה תמשיך להראות גידול סולידי שנה אחר שנה, ככל שאנו מתאימים את הארגון שלנו ואת המודל העסקי לניצול הזדמנויות בשוק הגדל, למטרת הרחבת פורטפוליו הפתרונות שלנו" אמר ריבלו.

עבור הרבעון השלישי של שנת הכספים 2015, המסתיים ב-30 לספטמבר, החברה הציבה יעד הכנסות של 500 עד 510 מיליון דולר עם יעדי רווח  של בין 1.26 דולר ל- 1.29 דולר למניה מדוללת לפי GAAP, ובין 1.72 דולר ל- 1.75  דולר למניה מדוללת שלא על פי GAAP.

אודות F5

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.

הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.

F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot).

 הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב,ובו מועסקים כ-250 עובדים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות