<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חומרות > ציוד היקפי > כל מה שרציתם לקבל במדפסת עסקית – עכשיו גם בצבע על דף A3

כל מה שרציתם לקבל במדפסת עסקית – עכשיו גם בצבע על דף A3

מדפסת ברדר MFC-J6920DW

הסיסמא All-in-One מסכמת ב-3 מילים את הדרישות של עסקים קטנים ובינוניים ממדפסת משרדית. בעברית אפשר אפילו להסתפק רק בשתיים – "הכל כלול". בעבר פתרון הדפסה שמספק את כל התכונות במכשיר אחד היה יקר יחסית, במיוחד אם כללנו ברשימת הדרישות גם הדפסת צבע בגודל A3, מהירות גבוהה, עומס עבודה (Duty Cycle) משמעותי, בחירת נייר ממגשים שונים, ממשקים אלחוטיים, סריקה והדפסה אל ומאת טלפונים חכמים ואתרי ענן, דופלקס ועוד.

פריצת מחסום הצבע

"משפחת המוצרים החדשה Professional Ink A3 של ברדר פורצת את מחסום המחיר בדרך למימוש השאיפה הרווחת, לקבל במכשיר אחד את כל התכונות הדרושות במשרד", אומר דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה נציגת Brother בישראל. "מדובר במדפסות הזרקת דיו שמצליחות לאפשר כלכלית הדפסת צבע בתפוקות גבוהות גם בעסקים הקטנים-בינוניים (SMB) הודות לעלויות מתכלים נמוכות ביותר ואמינות תפעולית מוכחת. הדפסה בטכנולוגית Professional Ink עולה פחות – והיא גם מהירה ביותר: עד 22 דפים לדקה! בנוסף, הזרקת דיו גם מאפשרת לזווד את המדפסת במארז קומפקטי, להקטין את צריכת החשמל ולמנוע חום ורעש בסביבה המשרדית. כל זאת במחיר המהווה עשירית עד חמישית מהמחיר של מדפסת לייזר-צבע בעלת תכונות דומות! לא פלא שמדפסות Professional Ink הפכו ללהיט באירופה – ולא רק במשרדים קטנים וחברות משפחתיות. כי זו הפעם הראשונה שמדפסת איכות אכן מצליחה לספק את כל מה שרציתם ממנה במחיר של פחות מ-800 ₪ (לא כולל מע"מ).

להדפיס אלחוטית מהטלפון, הענן והטאבלט

הדפסת צבע בגודל A3 מהווה אתגר לכל טכנולוגית הדפסה. ברדר מצאה דרך ייחודית לספק מענה במחיר סביר על ידי שילוב מנוע הזרקת דיו חדשני, לו 4 מיכלי דיו נפרדים בעלי תכולה גבוהה במיוחד, עם גוף קומפקטי קשוח שכולל 2 מגשי נייר, מזין מסמכים אוטומטי, דופלקס ופנל הפעלה אינטואיטיבית ממסך מגע גדול. "אבל, בנוסף לתכונות החומרה שקל להתרשם מהן במבט ראשון, משפחת Professional Ink כוללת פונקציות תוכנה חדשות עבור תמיכה במשתמשי טלפונים חכמים, לצורך הדפסה מאתרי אינטרנט וסריקה ישירות לענן, הדפסה וסריקה לכרטיסי זיכרון USB וכונני Flash – ובחלק מהדגמים גם מענה למגמה המתחזקת של "תקשורת קצרת טווח", ממשק NFC. ממשק אלחוטי קצר טווח מאפשר להדפיס מהטלפון או מטאבלט חדיש בקלות על ידי קירוב המכשיר למדפסת. לא צריך חוטים ואין צורך בהרצה של פרוטוקול התחברות ידני. פשוט, אתם מקרבים את הטלפון למדפסת, בוחרים באפליקצית ההדפסה (למשל AirPrint של אפל) ולוחצים Enter. מה יכול להיות פשוט יותר?"

>>למגוון מדפסות ברדר לעסקים לחץ כאן<<

מענה מותאם לכל משתמש

לא כל התכונות המוזכרות לעיל קיימות בכל הדגמים, אבל כל משתמש יוכל למצוא את הדגם שמספק את צרכיו והולם את תקציבו. ברדר מציעה משפחה המאפשרת לכל לקוח לבחור בנקודת האיזון בין תכונות נחשקות ומחיר על פי צרכי העסק. רמת הכניסה לסדרת Professional A3 מתחילה בדגם MFC-J6520DW שמחירו המומלץ לצרכן הוא 762 ₪ בלבד (לא כולל מע"מ). בקצה השני של הסקאלה מככב דגם MFC-J6920DW, הכולל את כל התכונות החדשניות שהזכרנו לעיל ונמכר ב-1,269 ₪ (לא כולל מע"מ). כולם מספקים קצב הדפסה של 20 עמודי צבע או 22 עמודי ש/ל בדקה, על נייר בגודל עד A3, באבחנה עד 6000X1200DPI. בכולם קיימת האפשרות להדפסה דו צדדית ומכלי דיו גדולים המקטינים את העלות השוטפת של מתכלים. לכולם מנוע Heavy Duty עוצמתי וגוף קשוח שנועד לעומסי העבודה הרציניים של משרד פעלתני.

דני גבירץ

דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה נציגת Brother בישראל: "משפחת Professional Ink היא שילוב מושלם של תכונות All-in-One של מדפסת צבע עסקית מהירה ומחיר אטרקטיבי ל-SMB"

 

משנה את חוקי המשחק

"מגוון הדגמים שבסדרה מאפשר לכל אחד למצוא את השילוב האופטימלי לצרכיו", אומר דני גבירץ. "משפחת Professional Ink מספקת מספר נקודות בחירה לאיזון הולם בין תכונות All-in-One של מדפסת צבע עסקית לבין מחיר אטרקטיבי ל-SMB – בעצם, מחיר סביר אפילו לשימושים ביתיים. לראשונה אף אחד לא צריך להתפשר על תכונות ושימושיות מסיבות תקציביות, סירבול תפעולי או מקום במשרד. בעושר הפונקציונלי, במחיר הרכישה, בתחזוקה שוטפת, בביצועים זריזים ובאמינות תחת עומסי עבודה משמעותיים, מדפסות ברדר משנות את חוקי המשחק; במקום "או או", מעכשיו אמרו "גם וגם". זו המשמעות החדשה לכותרת All-in-One – מעכשיו All פירושה גם "כל אחד". משפחת Professional Ink מספקת כל מה שכל אחד רוצה לקבל במדפסת – כולל תכונות מתקדמות, בחלקן חדשניות וללא תחרות – בלי לשבור את הבנק".

 

>>למגוון מדפסות ברדר לעסקים לחץ כאן<<

אודות מערכת ITnews

נגישות